Image

Наші новиниважливі.свіжі.гарні.Прочитай, щоб дізнатися)

МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС

   Добре слово дає позитивний імпульс людині, схвалення розкриває приховані таланти і здібності, висока оцінка результатів роботи стимулює до руху вперед і спонукає до  нових звершень.

IMG e1187fee7ea81d846a80a0eabfec4086 V

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОКСУ

PhotoCollage 1674150759028
   З 12 - 18.12.2022 року у м. Львові проходив Чемпіонат України з боксу серед молоді. В ньому взяли участь 196 боксерів з усіх областей України та м. Києва. Здобувач освіти ДНЗ «КЦПОММ» Артур Кузьменко з групи ЕГЗ №32, який займається в боксерському клубі «Тріумф» (тренер Олександр Кучерявий), виступав у ваговій категорії до 60 кг, в якій виступили 22 боксери. За результатами 5-ти поєдинків Артур став срібним призером Чемпіонату України, у фінальному поєдинку поступившись чемпіону Європи, майстру спорту України Богдану Челдику. Таким чином, Артур Кузьменко виконав норматив кандидата у майстри спорту і став членом молодіжної збірної України, яка готуватиметься до Чемпіонату Європи, що відбудеться у квітні 2023 року в м. Софія (Болгарія).

 
 
 
 

I МІСЦЕ У III (ОБЛАСНОМУ) ЕТАПІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ

per3   

   Ще одна перемога! Вітаємо здобувача освіти ДНЗ "КЦПОММ" Алексєєнка Богдана із зайнятим І місцем у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка. Щиросердно дякуємо викладачу Віті Степанівні Скрипченко за докладені зусилля та підготовку здобувача освіти. Пишаємося! Так тримати!

 
 
 
 

ВІД РІЗДВА ДО МАЛАНКИ ЗВУЧАТЬ ЩЕДРІВКИ ТА КОЛЯДКИ

   Незважаючи на дистанційне навчання, 13 січня бібліотекарями центру проведено фестиваль «Від Різдва до Маланки звучать щедрівки та колядки», до якого доєдналися здобувачі освіти центру. Дякуємо всім, хто відгукнувся. Переглянути відео можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1oVMs25NdK36sRn-mK7FkuTp5odDTLoJX?usp=share_link

 

МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС

   11 січня 2023 року відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно- літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка, учасником якого став здобувач освіти ДНЗ "КЦПОММ" Алексєєнко Богдан - переможець заочного відбіркового туру (посів ІІ місце серед конкурсантів профтехосвіти). Зичимо учаснику конкурсу та його наставнику Віті Степанівні Скрипченко перемоги та творчого натхнення!

фото 1фото 2фото 3

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом 1

 
 

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

зображення viber 2022 12 27 13 04 10 868   

   14 грудня 2022 року відбувся обласний етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022/2023 навчальному році. За результатами конкурсу здобувачі освіти нашого закладу посіли призові місця: І місце - Алексєєнко Богдан, ІІ місце - Ковальчук Нікіта. Вітаємо переможців та їх наукових керівників - Віту Степанівну Скрипченко і Лесю Леонідівну Нітченко. Бажаємо творчого натхнення та успіхів у фіналі.

 

 

 

 

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ЕКОЛОГІЇ

   15 грудня 2022 року здобувачка освіти Варга Катерина взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, як переможець ІІ заочного етапу, з проєктом "Проєкт клумби-рокарію біля Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування" та посіла призове місце.

Вітаємо і Катерину, і її керівників Бурдейну Т.Ю. та Петрову Н.А. з почесним третім місцем!

зображення viber 2022 12 15 12 15 26 502зображення viber 2022 12 22 14 19 43 606

 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

СПАРТАКІАДА

 

   З 04.12.2022 по 25.12.2022 року у Кривому Розі проводиться спартакіада серед КФК підприємств, установ, організацій та КФК навчальних закладів. Педагоги нашого закладу є активними учасниками та призерами усіх видів змагань у рамках спартакіади: Дартс – І місце, шахи – ІІ місце, Шашки – ІІІ місце.

Вітаємо! І бажаємо нашим спортсменам ПЕРЕМОГИ в наступних змаганнях з настільного тенісу та волейболу.

зображення viber 2022 12 12 09 04 48 750зображення viber 2022 12 12 09 04 48 973

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ

1254

 

   В рамках тижня права викладачем суспільних дисциплін Лапчик Є.О. було проведено виховний захід-тренінг для здобувачів освіти центру, присвячений Міжнародному дню боротьби з корупцією, який щорічно відзначається в Україні та світі. Здобувачі освіті ознайомилися з теоретичними питаннями, пов’язаними з корупцією, а також навчилися повідомляти органи влади та НАЗК про факти корупційних правопорушень.

Україна – правова держава без корупції!

0304

 
 
 
 
 
 
 
 
 

З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

7a35018e8dad42e4814582b0b81430d8   
 
   Любі захисники та захисниці, бажаємо вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання!
6 грудня бібліотекарями центру було оголошено марафон відео привітань  з Днем Захисників України.
Долучайтесь. Давайте привітаємо наших мужніх воїнів зі святом.
Матеріали розміщено за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1lcO1No7XUjjcADyFGDgXKHy7ckZumCGw?usp=share_link
 
 
 
 
 

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Screenshot 2022 12 03 21.58.35

   Щороку в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Цьогоріч в ДНЗ «КЦПОММ» було проведено онлайн виставку малюнків «Молодь проти насильства», до якої долучились здобувачі освіти І та ІІ курсів. Ознайомитись з роботами можна за посиланням: 

https://drive.google.com/drive/folders/1rnB10-hmSPNS9PW9xnHnIB-PA6Og0UUb?usp=share_link 

 
 
 
 
 

РІЧНИЦЯ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГОЛОДОМОРУ

Голодомор 1

До річниці відзначення Дня Голодомору в Україні бібліотекарі центру провели годину спілкування зі здобувачами освіти, на яких обговорили наслідки Голодомору 1932-1933 років для українського народу та провели паралель з геноцидом, який відбувається в наші дні. Після заходу здобувачі освіти, вражені почутим, надіслали свої малюнки та твори на тему Голодомору.

Ознайомитись з роботами можна за посиланням: 

https://drive.google.com/drive/folders/1x_P8BWax2wW33R3OncpSpjKm1M8v4zkT?usp=share_link 

 

Голодомор 2Голодомор 3Голодомор 4

 

 

 
 
 
 
 
 
 

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ "ЗАХИСНИКИ ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ"

PhotoCollage 1669576781169   Протягом жовтня-листопада 2022 року здобувачі освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування під керівництвом викладача історії Лапчик Є.О. долучилися до Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу "Захисники та захисниці України ", присвяченому Дню захисників та захисниць України, Дню козацтва. Вітаємо наших переможців та учасників конкурсу з високими результатами.

 
 
 

ІІ (обласний) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

 

   З 22 листопада 2022 року в нашому навчальному закладі розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Олімпіади будуть проводитися в онлайн-режимі з української мови і літератури, англійської мови, історії, математики, фізики, біології, екології, географії, інформаційних технологій. Захищати імідж навчального закладу будуть переможці І етапу, який проводитиметься в закладі.

Тож, 22 листопада участь в олімпіаді з української мови і літератури візьмуть учні Натопта Даніїл (І курс) та Алексєєнко Богдан (ІІ курс).111

23 листопада відбудеться олімпіада з історії (учасники олімпіади – Пономарьов Тимофій (І курс) та Алексєєнко Богдан (ІІ курс)).

24 листопада відбудеться олімпіада з фізики (учасник олімпіади – Климюк Владислав (ІІ курс)).

29 листопада – відбір учнівських екологічних проєктів (учасник від нашого закладу – Варга Катерина (ІІ курс)).

30 листопада відбудеться олімпіада з географії (учасники олімпіади – Терещенко Павло (І курс) та Алексєєнко Богдан (ІІ курс)).

01 грудня відбудеться олімпіада з англійської мови (учасники олімпіади – Цимбал Святослав (І курс) та Орєшкін Віталій (ІІ курс)).

06 грудня відбудеться олімпіада з математики (учасники олімпіади – Недря Лілія (І курс) та Орєшкін Віталій (ІІ курс)).

07 грудня відбудеться олімпіада з біології (учасники олімпіади – Ковальчук Нікіта (І курс) та Сащук Каріна (ІІ курс)).

08 грудня відбудеться олімпіада з хімії (учасники олімпіади – Благодарний Денис (І курс) та Алексєєнко Богдан (ІІ курс)).

Бажаємо всім учасникам олімпіади перемоги!

 

 
 
 

КОНКУРС ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 З метою розвитку творчих здібностей, екологічної свідомості здобувачів освіти в жовтні 2022 року комунальним закладом освіти “Дніпропетровським обласним еколого-натуралістичним центром дітей та учнівської молоді” проводився обласний конкурс юних натуралістів, учасником якого став і наш навчальний заклад. У номінації “Ландшафтний дизайн” (напрям “Квітникарство та озеленення”) здобувачка освіти Варга Катерина посіла І місце з роботою «Проєкт клумби-рокарію біля Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування», під керівництвом викладача природничих дисциплін Бурдейної Тетяни Юріївни. Візуалізація проєкту створена за допомогою комп’ютерної програми з 3D-моделювання – “Sweet Home 3D викладачем інформатики Петровою Наталією Анатоліївною. Щиро вітаємо з перемогою!

 


010203

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Отже проєкт є, перемога є, залишилось втілити його у життя!
 
 
 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «Я - ЛЮДИНА»

 151122n

   16.11.22 на базі нашого навчального закладу було проведено Всеукраїнський конкурс «Я - людина». Активну участь у заході взяли здобувачі освіти першого курсу: Лопатюк О., Бебік М., Кучеренко С., Натопта Д., Шкарупа І., Демидовський М, Чумаченко Є. Осторонь не залишився і другий курс – Алєксєєнко Б. Даний конкурс покликаний для популяризаціїзнань про нашу планету, про її різноманітність,знайомство молоді зізвичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу, для формування толерантного ставлення до відмінностей, які нас оточують, для ознайомлення здобувачів освіти зцікавими фактами, явищами, подіями та місцями на планеті Земля.

   В організації конкурсу допомогали викладач інформатики Петрова Н. А. та викладач історії Хита Кривоконь О. О.

 
 
 

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

   15 листопада 2022 року відповідно до плану роботи навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області відбулось засідання методичної секції викладачів іноземних мов у режимі online з теми «Формування іншомовної комунікативної компетентності майбутніх фахівців - вагома складова успіху в сучасному світі».

   Раціональне поєднання різних освітніх методів навчання з комп’ютерними технологіями є основою сучасної освіти. Власним досвідом поділилася викладач іноземної мови Ганна Пономарьова: як інформаційно-комп’ютерні технології дозволяють успішно розвивати комунікативні компетентності на уроках іноземної мови, доводити свою точку зору, розвивати критичне і креативне мислення та адаптуватися у мовному середовищі.

151122OBL151122OBL2151122OBL3

ONLINE-МАРАФОН ABOUT ОСВІТА

 
28.11
 Онлайн-марафон «About ОСВІТА» від АрселорМіттал Кривий – це допомога у виборі місця навчання та майбутньої професії!
Що буде?
📍Тиждень онлайн-зустрічей з представниками закладів освіти міста
📍Знайомство зі спеціальностями, на які можна вступати
📍Вебінари з вибору професії
📍Розіграші подарунків
📍Можливість задати питання з приводу навчання та професії
🗓️Дата заходу: 28.11 - 03.12
💻Місце: онлайн, через платформу Microsoft Teams
Реєструйтеся на онлайн-марафон «About ОСВІТА» аби першими дізнаватися деталі заходу 👇
та долучайтеся до чат-боту у Telegram: https://t.me/about_osvita_bot
 
 
 

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ.

   Для бібліотекарів центру вже стало доброю традицією у листопаді проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Це свято щороку відзначають в Україні 9 листопада. Із покоління в покоління, в часи розладу та піднесення, наші предки передавали нам скарб – рідну мову. Народ плекав її у піснях і легендах, передавав від роду до роду, щоб не загинула.
Для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.
Так, у цьому році, незважаючи на війну, бібліотекарі провели поетичний калейдоскоп, в якому взяли участь здобувачі освіти центру.
Дякуємо всім за участь.

 
 
 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДО ДНЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

    19 жовтня 2022 року здобувачі освіти першого курсу КЦПОММ взяли участь у Всеукраїнському конкурсі до Дня відповідальності людини та підготували відеоролик. Кожен з нас має досить чітко сформульовану громадянську позицію, і всі вірять в перемогу Збройних сил України.

 
 
 

Засідання секції педагогічних працівників професій зварювального виробництва

19 10 1      Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області 19 жовтня 2022 року  відбулося засідання секції педагогічних працівників професій зварювального виробництва.

      В ході секції було окреслено шляхи забезпечення якісної підготовки кваліфікованих робітників зварювальних професій: нові завдання, ресурси в освітньому процесі, а також шляхи забезпечення внутрішньої системи оцінювання якості професійної підготовки кваліфікованих робітників в ЗП(ПТ)О (методист НМЦ ПТО Тамара Грищук) та презентовано імплементацію (впровадження) змісту професійних стандартів в діючі освітні програми (Вікторія Ключник, методист НМЦ ПТО).

19 10

      Розробка та впровадження державних освітніх стандартів на основі компетентнісного підходу в освітній процес закладів П(ПТ)О - крок до модернізації внутрішньої ефективності системи професійної освіти як на національному, так і на регіональному рівні. А педагогічні працівники закладів ПТО активно реагують на всі зміни у сфері освіти та є їх безпосередніми виконавцями. Тому методологією розробки орієнтовної освітньої програми на основі ДОС з професії «Газорізальник» поділилася методист Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування Ольга Кепша.

      Досвідом роботи з використання онлайн-ресурсів для підготовки фахівців зварювальних професій та застосування сучасних виробничих технологій при підготовці кваліфікованих робітників зварювального виробництва поділилися педагоги криворізьких ЗП(ПТ)О Наталія Мараховська та Наталія Мотовило.

 
 
 

Всеукраїнський науково-практичний вебінар

     13 жовтня 2022 року Інститутом професійної освіти НАПН України було проведено Всеукраїнський науково-практичний вебінар «Застосування цифрових технологій у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників», підготовленого співробітниками лабораторії електронних навчальних ресурсів. Учасники вебінару (це і науковці, і педагогічні працівники закладів вищої, передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти) у своїх виступах-презентаціях звернули увагу на тому, що цифровізація і штучний інтелект має значний вплив на розвиток національної економіки та суспільства. Це призведе до зростання значущості хмарних технологій, цифрових екосистем, роботизації, пілотної техніки, SMART-логістики, технологій віртуальної та доповненої реальності тощо. Проте цифровізація та автоматизація різних сфер виробництва може призвести до зростання безробіття, а отже, до перенавчання працівників новим навичкам, особливо цифровим. З огляду на це, актуалізується значимість якісної цифрової освіти як майбутніх фахівців, так і педагогів.

1

    Методист закладу Ольга Кепша у своєму виступі «Використання цифрових технологій в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти" детально розповіла про використання у роботі педагогічних працівників закладу електронних підручників та SMART-комплексів навчальних дисциплін. Відзначила ефективність створених ЕОР та SMART-комплексів у освітньому процесі.

    Дякуємо організаторам та безпосередньо Олександру Дмитровичу Гуменному, к.п.н., старшому науковому співробітнику лабораторії ЕНР ІПТО НАПН України, за можливість обміну досвідом з питань запровадження цифрових технологій в інформаційно-освітньому середовищі закладу освіти.


 
 
 

Інформаційна година пам'яті до Дня захисників та захисниць України

14 10 1

      14.10.2022 викладачем історії Лапчик Є.О. було проведено інформаційну годину пам'яті до Дня захисників та захисниць України. Викладач разом зі здобувачами освіти ІІ курсу розвінчували міфи про УПА, пригадали основні етапи боротьби українського народу за власну незалежність, обговорили бойове мистецтво й традиції козаків, що довгий час культивувалися радянською пропагандистською машиною, та сучасну російську-українську війну, згадали Героїв України, що віддали життя за нашу свободу, в тому числі Героїв, із числа студентів нашого закладу. Для інформаційної кампанії було використано матеріали Українського інституту національної пам'яті.

 
 

День захисників і захисниць України

Чотири великих свята в один день добірка листівок до визначних дат і свят 14 жовтня ВолиньІнфо 2
  День захисників і захисниць України –свято, 
яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції,
уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.
  Здобувачі освіти центру підготували поетичний марафон«Україна – це моя Батьківщина»
і привітали тих, хто стоїть на захисті своїх близьких і країни,
побажали міцного здоров’я, щастя, спокою і миру, успіхів і процвітання.
 
 
 
 
 
 

Змагання з настільного тенісу

IMG 572e91e7c36f5aba8220ff2d3e4a3c1b V

   Вручав нагороди Радчук М.С., керівник фізичного виховання транспортного ліцею.

   В середу, 05.10.2022, в КПТЛ була проведена секція керівників фізичного виховання ЗП(ПТ)О м. Кривого Рогу, де відбулось обговорення онлайн-змагань 68-ї обласної спартакіади. Також були проведені змагання з настільного тенісу серед викладачів закладів міста.

   В запеклій боротьбі перемогу здобув керівник фізичного виховання КЦПОММ Валентин Трохимчук, друге-третє місця посіли представники МЦППВ: Понубратенко С.М. та Степанов С.С. Переможці отримали грамоти і кубки. Відзначимо гостинність та кваліфіковане суддівство господарів закладу.IMG d51c985301327193089d3110873b2b6c V

Науково-практичний вебінар

03.10.2022 на базі КЦПОММ відбувся  регіональний науково-практичний вебінар «Практико орієнтовані підходи у системі підготовки кваліфікованих робітників енергетичної галузі: виклики, реалії та перспективи». Учасники вебінару: науковці, методисти, викладачі, майстри виробничого навчання, виробничі управлінці та всі, хто сприяють розповсюдженню практико орієнтованої науки та освіти у системі підготовки кваліфікованих робітників енергетичної галузі. В ході вебінару обговорили запровадження нових практико орієнтованих підходів та інноваційних технологій у підготовку кваліфікованих робітників енергетичної галузі в умовах форс-мажорних обставин сьогодення (Дмитро Степанюк, доктор філософії в галузі права, голова координаційної ради соціального партнерства в галузі професійно-технічної освіти, наставництва та адаптації молоді до умов виробництва, м. Кривий Ріг), ознайомились з досвідом провідних фахівців та науковців у цьому контексті (Олександр Гуменний, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник лабораторії електронних освітніх ресурсів Інституту ПТО НАПН України, м. Київ),  обговорили актуальні аспекти щодо викликів глобалізованого простору, існуючих реалій професійної освіти,   окреслили перспективи щодо забезпечення якості надання освітніх послуг щодо ефективного набуття професії здобувачами професійних (професійно-технічної) закладів освіти (Валентин Протопопов, завідуючий НПЦ відновлювальної енергетики  Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою"),обговорили плани на майбутнє: розширити аудиторію інтерактивного онлайн-дискусу до Всеукраїнського науково-практичного вебінару практиків і науковців (Ольга Гермак, к.п.н., викладач спецдисциплін Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування та Андрій Семенов, директор приватного центру професійної освіти).

310 1310 

Майстер-клас

       За планом роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області 29.09.2022 р. відбувся практичний тренінг для викладачів суспільних дисциплін, у рамках якого викладачем КЦПОММ Лапчик Єлизаветою Олександрівною було проведено майстер-клас на тему "Методика підготовки і проведення сучасного інтегрованого уроку". Єлизавета Олександрівна поділилася з колегами практичними порадами щодо організації якісного інтегрованого уроку в онлайн, офлайн та змішаному форматах навчання, цікавими ідеями інтеграції предметів суспільствознавчого циклу з предметами професійної підготовки.

 29 09

«Бібліотека вчора, сьогодні, завтра» для першокурсників

30 вересня в Центрі пройшов в онлайн форматі бібліотечний урок для першокурсників «Бібліотека вчора, сьогодні, завтра». 0 02 05 d5f5993903dd23bf6efc7a3a7547f534197fb45b1af58341b7c7141ed99f6fa9 d18782ee8f541db00 02 05 66d320cecce49b0b94db39ad4575134262272e886fd76162fc6470cc5a8c8f17 16a14e078d2756390 02 05 6de3479e229bf63540c187e2468f5fe834d1f8f5c74ffe76d99f5a9566c14661 1366e332ae26aca40 02 05 38bd402c8c98bc2c660a3b113a4555bf3ebba8554e9737d326fd928b465a4b16 98d6228a259912c2

Здобувачі освіти ознайомились з історією створення книги та навчального закладу, взяли участь у вікторині - тесті «Що ви знаєте про книги та бібліотеку?».

Переглянули презентацію «Українці - нація героїв», яка присвячена загиблим випускникам Центру.

Розроблення проєкту Державного освітнього стандарту з професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»

Фото3Фото4

       27 вересня відбулося чергове онлайн-засідання учасників робочої групи з розроблення проєкту Державного освітнього стандарту з професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», в якому учасниками якого стали центру: методист Ольга Кепша, викладачі професійно-теоретичної підготовки Лілія Чудасова та Тетяна Ліпіна. Під час засідання члени робочої групи обговорили та внесли свої пропозиції  щодо результатів навчання третього, четвертого, п’ятого та шостого розрядів з професії.

Всеукраїнські вебінари

26 вересня відбувся Всеукраїнський вебінар «Науково-методичні основи впровадження технологій змішаного навчання в системі професійної освіти», у якому взялизображення viber 2022 09 26 16 44 03 950зображення viber 2022 09 26 16 44 05 070 участь і педагоги ДНЗ «КЦПОММ». Зокрема викладач Тетяна Бурдейна  поділилася своїм досвідом з організації самостійної роботи здобувачів освіти в умовах змішаного навчання на уроках природничого циклу та визначила  переваги та недоліки у застосуванні змішаного навчання у закладах П(ПТ)О.

          У свою чергу викладач Олена Хита Кривоконь виступила з теми «Оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти на уроках історії під час дистанційної форми навчання». Окрім звичних для педагогів програм викладач презентувала додаткові програми, які полегшують  оцінювання знань учнів:  LOOP, SOCRATIVE, PLICKER, KAHOOT, DOTSTORMING, PEAR DECK і т.п.

Відкриті уроки Центру

01

          Навіть в умовах воєнного стану, життя в Центрі не зупиняється. Наші майстри виробничого навчання проводять он-лайн уроки в майстернях, лабораторіях та на крановому полігоні.

       Так, 26 вересня 2022 року,  майстер виробничого навчання Людмила Півинь провела в крановому полігоні он-лайн урок на тему "Участь машиніста крана в обслуговуванні головних та допоміжних тролей крана, заміні світильників у цехах".

       На уроці учні дізналися про безпеку  роботи  машиніста крана при виконанні цих дій, про вимоги при проведенні  робіт на висоті.

 

Міжнародний день миру

1663684360 3546        Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.
Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба в країні.
        З нагоди Дня миру у ДНЗ КЦПОММ бібліотекарями організовано та проведено поетичний онлайн марафон «Хай буде мир на всій землі» в якому взяли участь здобувачі освіти центру.
Марафон триває. Долучайтесь!
Виступи здобувачів освіти центру будуть розміщені на Google-диску в теці "Партіотичне виховання"

День української державності

         28 202228 липня цього року Україна вперше відзначає День української державності. Символічно це свято прив’язане до Дня хрещення Русі-України, яке відзначалося у цей день протягом багатьох років. 

 Свято встановлено указом президента Володимира Зеленського 24 серпня 2021 року, підписаним під час урочистостей до тридцятої річниці незалежності України. Зеленський підписав указ під час параду.

 

Державна кваліфікаційна атестація 2022

0 02 05 430884dba20a9a1cc09d50bdde9c8d92b823427e45dc005684ac59c46e2dc0c3 3ff805fe4a875319 копия       Одним з найважливіших показників якості професійної підготовки здобувачів освіти є державна кваліфікаційна  атестація. 

         22 червня 2022 року у закладі стартувала державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти, яка базується на вимогах державних стандартів професійної (професійно-технічної) освіти та документів, що регламентують організацію навчально-виробничого процесу в професійно-технічних закладах освіти.

         340 здобувачів освіти продемонстрували свої знання з обраної професії. Електрогазозварники, машиністи кранів, електромонтери, електромонтажники, верстатники, кухарі показали високий рівень знань.

          Кваліфікаційна комісія розглядала підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційної роботи, виробничу характеристику, щоденник обліку виконання професійно-практичних робіт та інші матеріали, що характеризують рівень підготовки кожного випускника.0 02 05 eb41c9db5975226b93fe290a3e1e0d872b0bdf98c05970bbc60eb5392af2047b 779ebd22f9d5ef87

 

 

 

 

Кваліфікаційний центр для тих, хто вже у професії

photo 2022 06 20 13 10 42

 

Сьогодення зараз надзвичайно мінливе, тому потрібно весь час вчитись чомусь новому, аби встигнути за новими photo 2022 06 20 13 15 54вимогами. А якщо тобі 40 років, то йти і навчатися в ПТУ три роки ти не будеш.

А де в такому разі підтвердити свою кваліфікацію та отримати документ? Відповідь на це питання сьогодні намагалися знайти у Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування. До закладу завітали колеги з Криворізького національного університету: Олег Сінчук, завідувач кафедри АЕСПТ, доктор технічних наук, професор, Академік АГН України, Андрій Пікільняк, декан факультету механічної інженерії та транспорту, кандидат технічних науки, доцент, Владислав Федотов, декан електротехнічного факультету, кандидат технічних наук. 

Директор КЦПОММ Григорій Горб ознайомив гостей з матеріальною базою навчально-практичних центрів для верстатників та електромонтерів. Були обговорені питання створення кваліфікаційного центру на базі закладу

 

Відбулась 66-а міська зональна спартакіада

Вітаємо  наших хлопців з перемогою!                                                                                           За результатами дистанційних змагань 66-ї міської зональної спартакіади серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з віджимань з оплеском за 1хв серед юнаків наші хлопці посіли 1 місце (116р).    

 

 

                                                                   

19 травня - День вишиванки

ВИШИВАНКА - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Вишиванка - ознака душі української нації, а також потужний оберіг. 19 травня 2022 року. День Вишиванки #ВИШИВАНА_ПРОФОСВІТА_Дніпропетровщини #УС_ПТО_Дніпропетровщини

 

 

 

78-ма річниця визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників

         Щороку 22 лютого криворіжці відзначають історичну дату – визволення міста від нацистських загарбників у Другій світовій війні та вшановують пам'ять воїнів – визволителів, які загинули на полі бою. Бібліотекарки центру під час дистанційного навчання підготували віртуальну виставку літератури «В серцях і книгах пам'ять про війну». Здобувачі освіти ознайомились з етапами Нікопольсько-Криворізької наступальної операції та з книгами криворізьких істориків–краєзнавців та письменників, які дослідили історію міста Кривого Рогу та розповіли про подвиги бійців і командирів у розгромі німецько-фашистських загарбників.

Міжнародний день рідної мови

   

        Бібліотекарі центру дякують здобувачам освіти, які під час дистанційного навчання надіслали відео присвячені  Міжнародному дню рідної мови для створення відеоролика «Не цураймось мови, вчимось розмовляти, щоб слова чудові вміли оживати!»

 

 

 

 

16 лютого - День Єднання

16 лютого оголошено Днем Єднання.

Ми – патріоти!   Ми – українці!   Ми – разом!   Завжди один за одного!    За Україну!    Єднаймося заради майбутнього!!!

#ЗаМир_УкраїнаЄднаємось  #UAразом   #УС_ПТО_Дніпропетровщина   #Україна_в_серці  #обєднаніУкраїною  #В_єдності_наша_сила

#ВсебудеПТО

 

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану

    изображение viber 2022 02 15 13 37 00 212изображение viber 2022 02 15 13 36 22 646 14.02.2022 бібліотекарки Лемеш О.І та Робакідзе І.Г. провели для здобувачів освіти першого курсу груп ВШП-12 та ЕГЗ-10 бібліотечний урок «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя»., присвячений виводу радянських військ з Афганістану та вшануванню пам’яті воїнів інтернаціоналістів. На урок був запрошений ветеран- афганець Трохимчук Валентин Миколайович, який поділився спогадами про ті страшні події. Молоді представлена виставка «Назавжди воїн і патріот», яка розповідає про випускника центру  Марманчука Віктора Павловича, який загинув в Афганістані.

Безбар’єрність: мультфільм про важливість толерантного спілкування

«Довідник безбар’єрності» – ініціатива і флагманський проєкт першої леді Олени Зеленської. Він створений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

Мультфільм створено, щоб в ігровій формі показати важливість толерантного спілкування. Що те, як ми говоримо до людини, може або її надихнути, або відкинути за бар’єри. Один герой у двох абсолютно різних реальностях. Першій, де суспільство нетерпиме до різноманіття і манерою взаємодії та спілкування створює бар’єри. Другій, де до людини старшого віку ставляться з повагою і, відповідно, проявляють її у словах.

Четвер, п’ятниця, субота – у нас профорієнтація…

5 50 02 05 6a18ed876d5d5716572d52d048e3e73b61c6a8462b438177fee1905e31b53b62 24e62efe471aa7f3      Майже 90% старшокласників за даними опитувань по закінченню школи прагнуть вступити до вишів. Значно менше випускників шкіл, які б хотіли стати токарями, зварниками, електриками. Хоч на сучасному ринку праці якраз такі спеціальності й мають великий попит: як можна уявити виготовлення тістечка без кондитера, освітлення у кімнаті без електрика, будівництво мосту через Дніпро без зварника.

       Аби продемонструвати, які насправді професії важливі, Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування з 3 по 5 лютого бере участь у міському профорієнтаційному заході «Ярмарок професій». Основна мета – популяризація професій, за якими здійснюється підготовка у закладі.

https://drive.google.com/file/d/1AuO6YZkE0r4VQVOxP8sE1fXHT3HPSduC/view?usp=sharing

 

5 3

0 02 05 17a1f7cae83810e6eb61e13d1580eb2c995fdd868afa68c16e151ad058868b83 27c412a77ad01b43

5 1

Міські змагання з тенісу

изображение viber 2022 01 28 12 26 47 948изображение viber 2022 01 28 12 26 47 490изображение viber 2022 01 28 12 26 49 108изображение viber 2022 01 28 12 26 47 310изображение viber 2022 01 28 12 26 47 721

 

 

 

 

 Відбулися міські змагання з тенісу серед здобувачів освіти ПТНЗ Кривого Рогу. Наша команда в дуже запеклій та драматичній боротьбі у фіналі поступилася команді МЦППВ та посіла друге місце. Результат вирішувався в останній партіі парного разряду: при рахунку 10:10, більш вдалими були, на жаль, наші суперники. Поздоровляємо нашіх хлопців - Лозинського Євгена та Мілютіна Дмитра зі сріблом та бажаємо успіхів у наступних  змаганнях.

І місце за нами!!!

изображение viber 2022 01 22 12 39 45 547изображение viber 2022 01 22 12 50 15 112

         Вітаємо команду працівників центру з зайнятим першим місцем з шахів в рамках щорічної спартакіади серед навчальних закладів, які перебувають на обліку в міській профспілці металургів і гірників України. Ви кращі!

 

 

 

Нарешті, здійснилося!

IMG 1         18 січня 2022 року в нашому закладі було відкрито навчально-практичний центр «TurnerSkillS. Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з ПК. Токар. Фрезерувальник».

На урочистому відкритті були присутні:

 • Ольга Горб, заступниця голови Дніпропетровської обласної держадміністрації;
 • Олексій Полторацький – директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА;
 • Антон Демура – заступник директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА;
 • Любов Кравченко, начальниця управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА;
 • Оксана Дудля, начальниця відділу професійно-технічної освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА;
 • Олена Ольшанська, депутатка Дніпропетровської облради;
 • представники підприємства – соціального партнера:
 • Яна Голуб, начальниця відділу кадрів ТОВ «МЕТІНВЕСТ-КРМЗ»;
 • Олексій Ульянко, начальник відділу навчання та розвитку персоналу ТОВ «МЕТІНВЕСТ-КРМЗ»;
 • Артур Бєлошавін, заступник голови Криворізької міської організації профспілки трудящих металургійного і гірничодобувної промисловості України;
 • представники преси.

        Навчально-практичний центр створено за рахунок не тільки державного та обласного бюджетів, а й власних коштів навчального закладу. Його обладнано найсучаснішим устаткуванням, яке відповідає стандартам професійно-технічної освіти та вимогам роботодавців. На базі навчально-практичного центру будуть здобувати професії не тільки здобувачі освіти міста, а й незайняте населення усього регіону, проходитимуть стажування майстри виробничого навчання всієї України.

IMG 4

IMG 2

IMG 3

 

 

 

 

 

Користуючись нагодою, запрошуємо всіх бажаючих до нас в центр на навчання!!!

Участь в ХІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі

   изображение viber 2022 01 12 16 30 21 715    изображение viber 2022 01 12 16 30 21 162

         12 січня відбувся очний тур обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської творчості імені Тараса Шевченка, в якому взяв участь здобувач освіти групи ЕМ №11 Богдан Алексєєнко (викладач Віта Степанівна Скрипченко). Цікава подорож до Дніпра сприяла реалізації набутих знань і отриманню нового досвіду. Бажаємо успіхів талановитому учневі.

Засідання фахової галузевої ради з гірничих та машинобудівних професій

0 02 0a cb6d90b6521dde6ed4e3ea281c3fba1f2bf6eafbf4ca079afd38d8303477b270 7110eccb48d1f1c7          17 грудня 2021 року відбулося засідання фахової галузевої ради з гірничих та машинобудівних професій на підприємстві ТОВ «МЕТІНВЕСТ-Криворізький ремонтно-механічний завод».

       Засідання фахової галузевої ради  є прикладом всебічного вивчення проблемних питань проходження виробничої практики і навчання в умовах виробництва в поєднанні зусиль і можливостей підприємства з метою забезпечення виконання навчальних планів і програм, впровадження дорожньої карти за дуальною формою навчання здобувачів освіти ДНЗ «КЦПОММ» в умовах виробництва ТОВ «Метінвест-Криворізький ремонтно-механічний завод».

       Директор закладу Григорій Горб впевнений, що співпраця КЦПОММ і роботодавців – це перспективний шлях розв’язання багатьох проблем, що виникають у процесі підготовки та подальшого працевлаштування молодих робітників. Безпосередньо для нашого навчального закладу відновлення і зміцнення зв’язків із соціальними партнерами відкриває наступні додаткові можливості:- забезпечується врахування вимог роботодавців;

 • з’являється доступ всіх учасників освітнього процесу до інноваційних виробничих технологій та сучасного виробничого обладнання;
 • відкриваються  більш широкі можливості для організації професійно-практичної підготовки здобувачів освіти КЦПОММ;
 • з’являються умови для організації короткострокового стажування педагогічних працівників з метою ознайомлення з новими виробничими технологіями й устаткуванням.
Детальніше...

ІІІ етап конкурсу ім. П.Яцика

13 02 16 792       

       13 грудня у режимі онлайн відбувся ІІІ етап конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. "Тримаємо кулачки" за нашого Дмитра Волікова! Бажаємо йому перемоги!

 

 

Досвід навчає

изображение viber 2021 12 09 19 24 30 994       Щочетверга в крановому полігоні майстриня виробничого навчання Півинь Л.І. проводить навчання молодих майстринь з професії "Машиніст крана металургійного виробництва" з метою ознайомити з особливостями проведення уроків в/н у крановому полігоні та як краще навчити здобувачів освіти з будовою та керуванням металургійного крана.

Подяка НМЦ ПТО за активну участь у Всеукраїнському тижні професійної (професійно-технічної) освіти

16 КЦПОММ 2

СЬОГОДНІ про ПРОФОРІЄНТАЦІЮ!

 

Вибір професії є досить складним процесом для учнів, але й досить важливим кроком у їхнє майбутнє»,- вважає профорієнтаційна команда ДНЗ «КЦПОММ». Тому докладає зусилля у роботі з учнями шкіл міста.

Слайд1

Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти

В Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування розпочато Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти.
  
  
 

Енергозбереження - наша спільна турбота

         unnamedВ рамках тижня енергозбереження, що проходив в закладі освіти з 8 листопада, викладачі та майстри підготували багато корисної та цікавої інформації про засоби заощадження енергетичних ресурсів. Проекти, що підготували Колпащикова В.А та Бойко Я.О надають поради як заощаджувати кошти та зберігати енергії. У проєкті викладачки Гермак О.Л. " Новинки електротехніки" є інформація про "чудеса" енергозбереження які ми будемо застосовувати у недалекому майбутньому.

Приємного перегляду:   https://drive.google.com/file/d/12Wexcfw8opzv2WGSuA9bAstJsKrafMnu/view?usp=sharing

 

День української писемності і мови

395         До Дня української писемності і мови в режимі онлайн бібліотекарями центру було проведено Non-stop «Говоримо українською».

         Дякуємо всім здобувачам освіти, які взяли активну участь.       https://youtu.be/QqoPwmR_5dc

 

 

Відкритий урок для машиністів крана

IMG 20211028 094149

       28 жовтня 2021року майстер виробничого навчання Качаненко Любов Олександрівна провела відкритий урок в вальцетокарному цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з учнями гр.МК-20, які проходять виробниче навчання в цьому цеху за професією «Машиніст крана металургійного виробництва. Учні закріпили знання знакової сигналізації та продемонстрували вміння керувати краном за допомогою приладу дистанційного керування.

Не лише власна енергія, а й допомога у навчанні

       СБ 2Міні-СЕС має стати майданчиком для проведення практичних занять здобувачів освіти, що навчаються за професіями «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж». Крім того, у навчальному закладі заплановано запровадити проєкт «Альтернативні джерела енергії».

       «Насправді, запуск нашої міні-СЕС — це не стільки питання грошей, скільки питання екології. Ми хочемо показати позитивний приклад іншим, що можна запустити власну невелику електростанцію, яка зробить свій внесок у зменшення парникових газів і буде виробляти безпечну для довкілля енергію», — переконаний директор закладу Григорій Горб.

        «Потужність наших двох сонячних панелей складає приблизно 680 Вт, що покриває поточні потреби спортивного та тренажерного залів в електроенергії» - зазначив керівник навчально-практичного центру електромонтерів Юрій Клименко.

       На прикладі ми показуємо принципи роботи сонячних панелей для забезпечення електроенергією звичайного будинку, навчального закладу. Найголовніше, що це цікаво учням.

Майстер-клас Бурдейної Т.Ю.

     26.10.2021 викладачка нашого центру Т.Ю. Бурдейна провела майстер-клас з розробки та використання дидактичних ігор на уроках під час проведення обласної секції викладачів природничих дисциплін.  Були представлені настільні ігри власної розробки та приклади моделювання з паперу. Тетяна Юріївна просто вразила всіх своєю креативністю, за що отримала позитивні відгуки після виступу.

2610 5

Засідання педагогічної ради

2510 3       Традиційно, в умовах карантину в закладі було проведено чергове засідання педагогічної ради в онлайн-режимі на платформі ZOOM - 25.10.2021. Питання, що були винесені на обговорення: адаптація та соціальний захист нового контингенту, аналіз успішності здобувачів освіти І курсу та виконання державного/регіонального замовлення. Також були розглянуті питання самоаналізу освітньої діяльності в рамках атестації професії "ЕМООМ", самоаналіз діяльності закладу в рамках внутрішнього аудиту, затверджено Положення про НПЦ верстатників. Окрім того, було розглянуто питання дотримання академічної доброчесності учасників освітнього процесу.

Всеукраїнські змагання ,,Козацька наснага"

       777jpg555З 5.10 по 7.10.2021 у місті Львові відбулися фінальні всеукраїнські змагання ,,Козацька наснага". Дніпропетровську область на цих змаганнях представляв наш заклад, посилений трьома хлопцями з криворізьких училищ. Наша команда (8 криворізьких хлопців) змагалися з кращими командами України і показала гідний результат в багатьох видах програми, а в перетягуванні канату ми були другими, програвши лише у фіналі. До складу нашої команди увійшли: Орєшкін Віталій, Кутергін Дмитро, Булай Дмитро, Дерев'янко Вадим, Бондар Денис (всі представники КЦПОММ) та Батраков Кирило, Хмельов Сергій (МЦППВ), Галушко Олександр (КПТГЛ). Наші хлопці мали можливість познайомитись з такими ж спортсменами з різних областей України, прогулятись вулицями старовинного міста Лева, ознайомитись з культурою цього славетного міста.

 

Ми роду козацького діти

24773406c31        12.10. 2021 в читальному залі бібліотеки відбувся  інтелектуальний марафон «Ми роду козацького діти», присвячений Дню Захисника України. Здобувачам освіти були запропоновані конкурси:  козацька вікторина, складання картини за пазлами,  приказки козаків (вставити пропущені слова),  встановлення відповідності між історичними постатями та грошовими купюрами, «тлумач» (переклад українською мовою). Для першокурсників бібліотекарі Ірина Григорівна та Ольга Іванівна підготували і презентували  виставку- інсталяцію «Козацькими стежками» та віртуальну виставку «Козацькому роду нема переводу». Під час виконання завдань звучали українські козацькі пісні.

 

 

Ділимося досвідом

5656       12 жовтня В ДНЗ "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування" викладач фізики та астрономії Сапегіна Галина Володимирівна провела в групі другого курсу ЕГЗ №3 відкритий урок з фізики  на тему " Основи термодинаміки. Внутрішня енергія". Педагогиня довела раціональність і доцільність використання комп'ютерних засобів і технологій на уроці фізики, насамперед, під час демонстрації фізичних дослідів.

112233

Тиждень суспільних дисциплін 2021

11 жовтня 2021 року в нашому  закладі освіти розпочато тиждень суспільних дисциплін 2021. Презентовано виставку творчих робіт талановитих і креативних здобувачів освіти. Роботи присвячені видатним сторінкам та діячам історії.

Традиційно  тиждень розпочався  з історичної інтелектуальної гри "Кліо", яку провела викладач історії Лапчик Єлизавета Олександрівна. Історична гра проходила у формі інтелектуального змагання серед груп ЕМ-11 та ЕГЗ-10. Здобувачі освіти пройшлися  видатними сторінками  української історії, пригадали часи Київської Русі, козаччини, Першої та Другої світових війн, хроніку російсько-української війни на Сході України, розшифровували історичні послання, вгадували постаті видатних воїнів - синів і дочок України тощо. У чесних змаганнях команд "Січ" і "Козаки" перемогла дружба.1811

Обласна секція з професій зварювального виробництва

11.10 1

          11 жовтня 2021 року педагоги центру взяли участь в обласній секції педагогічних працівників професій зварювального виробництва, де ознайомились з тенденціями та пріоритетними напрямами підготовки кваліфікованих робітників зварювальних професій, оновленням змісту П(ПТ)О через підвищення фахової компетентності педагогів, результатами запровадження дуальної форми здобуття професійної освіти, роботою Навчально-практичних центрів.

       Методист центру Кепша О.М. ознайомила учасників засідання з досвідом використання новітніх онлайн-інструментів у підготовці зварників та презентувала SMART-комплекс з навчальної дисципліни «Газотермічна обробка металів». Даний комплекс розроблений на платформі NEOLMS за проєктною технологією керівника наукової Школи створення SMART-комплексів навчальних дисциплін Гуменного О.Д., к.п.н., старшого наукового співробітника лабораторії ЕНР Інституту ПТО НАПН України.

       Матеріали виступу розміщені на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.

 

Профілактика проявів негативної поведінки серед неповнолітніх

0610 31

     06.10.2021 року інспектором патрульної поліції Алмасрі К.І. та головним спеціалістом ССД виконкому Металургійної у місті ради Костроміним М.В. була проведена профілактична бесіда для здобувачів освіти першого курсу на теми "Відповідальність підлітків за порушення закону" та "Профілактика проявів негативної поведінки серед неповнолітніх".

Екскурсія для першокурсників

     Стало традицією для бібліотекарів центру Ірини Робакідзе і Ольги Лемеш в рамках співпраці з Центрально-Міською бібліотекою для дорослих організовувати екскурсії. Здобувачі освіти групи № 13- майбутні машиністи крана – 6 жовтня 2021 року побували у бібліотеці.

      - Бібліотека наша сучасна, стильна, крута,- говорить завідувачка бібліотеки Валентина Косих.

    У цьому переконались першокурсники, відвідуючи всі зали бібліотеки, яка знаходиться на проспекті Поштовому.

0610 1

Детальніше...

КЦПОММ приймає майстер-клас для токарів в рамках конкурсу WorldSkills Ukraine

https://drive.google.com/file/d/1XO_J3mBZ4mltyUaDP5iwcEp1Xl_ClWEM/view?usp=sharing

04.10

 

 

Бібліотека – територія єдності

2909 12909 3   2909 2

 

 

 

 

 

 

 

  29.09.2021 в читальному залі бібліотеки центру пройшов бібліотечний урок «Бібліотека – територія єдності». Здобувачі освіти ознайомились з історією створення центру, бібліотечним фондом та можливостями бібліотеки. Активними були першокурсники, відповідаючи на питання вікторини «Моя країна – Україна». Юнаки та дівчата взяли участь у флешмобі «Україна». На урок був випускник центру Фірсов Іван, який розповів молоді , як склалась його робітнича біографія «Від робітника до провідного інженера Інгулецького ГЗК».  

 

Що змінилось у КЦПОММ після приїзду міжнародного експерта?

       З 4 по 28 вересня  2021 року в рамках проєкту UA-KRISWEIS  у ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» перебував представник Служби старших експертів SES пан Андреас Ленерт.

      Візит експерта був спрямований на допомогу у питаннях підготовки електрогазозварників, підвищення фахового рівня майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін.

      Міжнародний експерт надавав допомогу консультативно-навчального характеру учням та педагогічним працівникам. Учні мали змогу спостерігати майстер-класи Андреаса Ленерта і одержувати знання і навички міжнародного рівня, ознайомитись із європейськими стандартами і технологіями; педагогічні працівники – отримати бізнес-консультації, підвищили кваліфікацію і обмінялися досвідом роботи.

      Попереду ще багато роботи, але ми готові йти до мети!

12   151213

Національний урок пам'яті

29.1 3  29.1 21       До 80-х роковин трагедії Бабиного  Яру та вшанування пам'яті загиблих в період Голокосту викладачем історії Лапчик Єлизаветою Олександрівною було проведено Національний урок пам'яті для здобувачів освіти центру. Здобувачі освіти здійснили історичний екскурс в часи нацистської окупації України, дізналися про трагедію Бабиного Яру, ознайомилися зі спогадами очевидців подій та праведників народів світу, що рятували єврейське населення ціною власного життя.

Також відбулося обговорення фільмів, присвячених Голокосту, проблемних питань з теми геноциду єврейського народу, зокрема було проведено бесіду на тему "Чи варто пам'ятати про трагедію Бабиного Яру і навіщо?".

 

 

Мати гарне здоров’я — так круто!

Рятівною силою в нашому світі

є спорт – над ним як і раніше

 майорить прапор оптимізму,

тут дотримуються правил і

поважають супротивника

незалежно від того, на чиєму

боці перемога.

Д. Голсуорсі

 

Ці слова Д. Голсуорсі стали лозунгом спортивного свята, що відбулося в ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії  та машинобудування». Традиційно цікаво пройшли змагання з різних видів спорту. Всі були задоволеними і щасливим! І справді, щастя починається з тілесного та духовного здоров’я. Завжди мати вигляд на всі 100 %, почуватися впевнено і щасливо допоможе спорт.

Олімпійський тиждень триває

01

       Шахи – це не тільки гра, що приносить задоволення, а й ефективний засіб для розумового розвитку.

       13 вересня 2021 року, в рамках олімпійського тижня в нашому закладі відбувся шаховий турнір. В змаганнях взяли участь 16 учнів, які показали, що вони вміють швидко аналізувати ситуацію та робити логічні висновки.

       Вітаємо з перемогою Побережного Іллю, здобувача освіти групи МК 7!

02

Майбутнє потребує досвіду

090909

В рамках міжнародної співпраці між ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» і німецької Служби Старших Експертів (SES) розпочато проєкт «UA-KRISWEIS".  Мета проєкту – підвищення кваліфікації викладачів та майстрів, що ведуть підготовку електрогазозварників, вивчення нових технологій зварювання.  Німецька Служба Старших Експертів є провідною громадською організацією Німеччини, яка об'єднує фахівців різного профілю, які готові на громадських засадах надавати консультаційні послуги за кордоном

Головна відмінність експертів SES — їх багаторічний досвід, фахові знання та компетентність, якими вони діляться даром, підвищуючи таким чином кваліфікацію колег по всьому світу.

В перший день свого перебування у ДНЗ "КЦПОММ" представник німецької Служби старших експертів Андреас Ленерт ознайомився з навчальним закладом, відвідав уроки виробничого навчання у  токарній та зварювальній майстернях, спілкувався з майстрами виробничого навчання та викладачами спецтехнології зварників. Так би мовити вивчав "ситуацію" для організації подальшої спільної роботи в рамках проєкту

070707

Практично-навчальний тренінг зі зварювання від Німецької Служби Старших Експертів

13 09 1

       Німецька Служба Старших Експертів (SES) - провідна громадська організація Німеччини, яка об'єднує фахівців різного профілю, котрі готові на громадських засадах надавати консультаційні послуги не тільки у Німеччині, а й за кордоном, у вирішенні конкретних питань, проблем у різних сферах, у тому числі в освітній, сприянні їхньому розвитку, підвищення ефективності та зростанню компетентності їхніх працівників.
       Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування очікує на прибуття Старшого Експерта Служби SES Андреас Ленерта (Andreas Lehnert) - інструктора-зварника, сертифікованого міжнародного спеціаліста зі зварювання. 
       Даний візит триватиме з 11.09 по 02.10. 2021 року. Серед низки заходів, відповідно до Програми візиту, передбачено й практично-навчальний тренінг для зварників (здобувачів освіти), майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін.

Олімпійський урок в центрі

09.0909.092    

      Сьогодні в центрі був проведений олімпійський урок, присвячений Всеукраїнському дню фізичної культури. Презентацію уроку провела викладач фізвиховання Слюсар Д.В.

     З початком наступного тижня в центрі будуть проведені заходи в рамках олімпійського тижня. Від імені адміністрації закладу вітаємо всіх причетних з наступаючим святом, бажаємо здоров'я та наснаги!

 

 

 

Від благоустрою їдальні КЦПОММ до збереження здоров’я здобувачів освіти

0609106092

 

    Умови, в яких перебуває учень під час освітнього процесу, значно впливають на якість засвоєння знань. Тому кожен куточок навчального простору має працювати на ефективність процесу навчання.

На думку Григорія Гроба, директора закладу, створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування можливе лише шляхом модернізації їдальні центру, приведення матеріально-технічної бази у відповідність до сучасних санітарно-гігієнічних вимог організації харчування учнів.

«Їдальня посідає одне з важливих місць серед приміщень центру. Це і місце для прийому їжі, і територія відпочинку, де мають панувати комфорт, позитивна та затишна атмосфера. Кольорова гама приміщень, якість меблів та їх зручне розташування, сучасне технічне обладнання – все це є запорукою створення справжньої зони комфорту, гарантією збереження здоров’я учнів», - стверджує керівник закладу.

Наразі завершені роботи, їдальня готова приймати здобувачів освіти. Маємо на меті, що їдальня стане одним з найвідвідуваніших приміщень у закладі, де гарантовано буде смачне та безпечне харчування.

 

 

06093

Професійне навчання розпочато!

     Процес професійного навчання здобувачів освіти починається з першого ж дня їхнього навчання в закладі освіти. Для «першачків» вже пройшли перші уроки виробничого навчання в майстернях ДНЗ «КЦПОММ». Хвилювалися?.. Безумовно!!! І діти, і майстри!

     Але у кожного з них своя ціль. Учні хочуть отримати професію, майстри виробничого навчання, викладачі готують їх до самостійної праці, яка ґрунтується на знаннях.

0609

1 Вересня 2021

Перший урок в стінах нашої Альма-матер111 3

Засідання педагогічної ради

           31 серпня 2021 року в центрі у звичному режимі проведено засідання педагогічної ради за підсумками роботи педагогічного колективу у 2020 - 2021 навчальному році. Розглянуто пріоритетні напрями роботи закладу на новий 2021- 2022 навчальний рік

222

Абітурієнти КЦПОММ! Всі останні новини!!!

У ДНЗ «КЦПОММ» триває вступна кампанія-2021 для вступників, які виявили бажання отримати освіту в стінах Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування.

                                                                                               Коментуючи перебіг цьогорічної вступної кампанії, представники приймальної комісії     КЦПОММ відзначили, що зараз у вступників дуже в21ідповідальний етап. 239 учнів            сьогодні пройшли вступні випробування з математики, фізики та хімії.

11

Проводь час з користю

1
 🔥Завершуй літо з Career DAY Talks🔥
Залишилось півмісяця літа, а це означає що незабаром тебе чекають нові знайомства і нові можливості! 
Тож, радимо тобі послухати новий Career DAY Talks - у ньому будуть і лайфхаки, поради та цікавинки від стажерів програми GoPro:
🟢 Хто вони та як почали своє професійне стажування
🟢 Що таке адаптація та як вона проходила 
🟢 Корисні поради від стажерів
📲Реєструйся сам та розкажи друзям: https://cutt.ly/tQYv6JP
 
 
 

Відкриття НПЦ верстатників відбудеться!

КЦПОММ отримає кошти на відкриття навчально практичного центру 1

ДКА 2021

 

05 07 1     Ось і закінчився 2020 – 2021 навчальний рік! Одним з найважливіших 05 07 2показників якості професійної підготовки здобувачів освіти ДНЗ «КЦПОММ» є державна кваліфікаційна атестація, коли учні мають можливість показати свої знання, вміння та навички, які вони здобули під час навчання у стінах навчального закладу. Захист дипломів – це завжди хвилююча та урочиста подія і велика відповідальність.

     Члени державної кваліфікаційної комісії слухали учнів, розглядали представлені матеріали та оцінювали їх. Здобувачі освіти демонстрували свої знання з різних питань, виконані креслення, навички письмового опису технологічних процесів та презентації. Члени ДКА відмітили високий рівень підготовки майбутніх кваліфікованих робітників і привітали здобувачів освіти. Підготовка була багатоденною, але підсумок того вартий. Здавалось би, недавно першокурсники переступили поріг навчального закладу. І ось тепер ще одна сторінка їх біографії !!!

 

Нас приймає ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

30 06 2

Традиційно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді. Це свято засноване Указом Президента України від 22 червня 1994 року на підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України.

З нагоди цього свята Криворізький  кабінет НМЦ ПТО У Дніпропетровській області організував екскурсію здобувачі освіти ДНЗ «КЦПОММ» на підприємство ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

30 06 1

Запрошуємо на екскурсію!

18.06

Педрада

09062        9 червня 2021 року згідно з річним планом роботи у закладі в режимі онлайн відбулось засідання      педагогічної ради по допуску учнів випускних груп до ДКА

 

 

 

 

Вітання з нагоди ювілею

Компетентний та досвідчений фахівець, мудрий та розсудливий керівник Григорій Горб продовжує приймає вітання та нагороди з нагоди ювілею. Так, голова Металургійної районної у місті ради Геннадій Шаповалов та його заступник Павло Гивель вручили нагрудний знак "За заслуги перед містом" ІІІ ступеня та Почесну грамоту виконкому Металургійної районної у місті ради

01

Електронні освітні ресурси КЦПОММ в сфері професійної підготовки кваліфікованих робітників машинобудівної галузі

456789

       З метою обміну досвідом щодо розробки сучасних ЕОР у Всеукраїнському вебінарі «Сучасні підходи до розробки навчальних посібників для забезпечення освітніх потреб ЗП(ПТ)О» спікерами стали й педагогічні працівники центру:

       Методист Ольга Кепша презентувала SMART-комплекс з навчальної дисципліни "Газотермічна обробка металів", що створений на платформі NEOLMS.

       Питання "Сучасні цифрові платформи для розробки електронних підручників" висвітлила Ольга Гермак, викладач професійно-теоретичної підготовки електромонтерів. Педагог також презентувала власний електронний підручник "Електротехніка з основами промислової електроніки".

       За результатами проведення Всеукраїнського вебінару методичною службою НМЦ ПТО у Дніпропетровській області планується створення електронного збірника статей і презентацій.

 

Вітаємо з перемогою!

27.05.21

За підсумками обласного віртуального конкурсу професійної майстерності серед викладачів української мови і літератури "Мій кращий конспект уроку" відзначено й викладачів філологічних дисциплін центру:

Віту Скрипченко - Дипломом ІІІ ступеня;

Лесю Нітченко - сертифікатом за участь у конкурсі. 

Вітаємо наших педагогів!!!

Чемпіонат Європи? А чому б ні!

футбол

Вітаємо команду КЦПОММ з перемогою у фінальних змаганнях 65-ї обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Так тримати!!!!

Вітаємо з перемогою!

27.05.21 1Вітаємо з призовим місцем викладача професійно-теоретичної підготовки, керівника гуртка технічної творчості "Іскра" Чудасову Лілію Василівну!

За представлену методичну розробку "Технологічний процес виготовлення ємності для сипучих матеріалів" в обласному конкурсі на кращу методичну розробку з науково-технічної творчості викладач посіла ІІ місце.

Пишаємося нашими педагогами!!!

 

 

 

День відкритих дверей, або Стороннім вхід дозволений

ДОД25 травня 2021 року в ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» відбувся День відкритих дверей.

Ця назва, насправді, на сьогоднішній день носить лише формальний характер, адже наш центр уже давно позиціонує себе як «відкритий», тож ми раді гостям будь-якого дня.

Саме з цих причин цього разу було прийнято рішення про зміну формату самого заходу. Окрім очевидних необхідних речей, серед яких інформація про спеціальності, особливості вступної кампанії тощо, основою заходів стали воркшопи та майстер-класи.

ДОД1

У світі є лише одне місце. І воно - перше!

2105     Вітаємо команду КЦПОММ з перемогою в змаганнях з футзалу серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Кривого Рогу!

     Підтримаємо наших хлопців, адже їх чекає фінал у м.Дніпро, де вони зустрічатимуться з кращими командами області, а переможець обласних змагань буде представляти область на Всеукраїнських змаганнях.

 

Флешмоб «Бережи українське - носи вишиванку!»

 20 травня, в КЦПОММ здобувачі освіти першого курсу провели флешмоб «Бережи українське - носи вишиванку», присвячений Дню вишиванки.

https://youtu.be/A2iqsJsxFsM

Вітаємо усіх з Днем вишиванки!

#ПрофтехосвітаВишивана2005 111Українські традиції – одні з найпрекрасніших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них усім.

Одягайте свої вишиванки - і нехай увесь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!

Підсумкове засідання педагогічної лабораторії класних керівників

 20.05Згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області 19.05.2021 року відбулося підсумкове засідання педагогічної лабораторії класних керівників, у якому взяла участь викладач  ДНЗ "КЦПОММ" Сапегіна Галина Володимирівна. Під час секції класні керівники отримали корисні поради від Красулі М. та Клещенко І.

Екологічна акція «Первоцвіт»

       З метою охорони та збереження рідкісних та реліктових рослин, в рамках екологічної акції «Первоцвіт» в нашому навчальному закладі  створений соціальний відеоролик «Первоцвіти моєї малої Батьківщини» (https://youtu.be/Qz1q9e2kKbg).

Леся Українка у вимірах національної і світової культури

14.05 2

До 150 річниці видатної української письменниці, культурної діячки, Лесі Українки учень Ілля Побережний і викладач української мови та літератури Віта Степанівна Скрипченко взяли участь у Всеукраїнській конференції «Леся Українка у вимірах національної і світової культури».

Тези доповіді «Музика і народнопісенна творчість у літературному житті Лесі Українки» включено до збірника тез конференції (який ми отримали разом з сертифікатом за участь), укладеного Волинським національним університетом імені Лесі Українки і національним центром «Мала академія наук України»

З матеріалами збірника тез Всеукраїнської конференції кожен охочий може ознайомитися у методичному кабінеті центру.

Пишаємося нашими талановитими здобувачами освіти і натхненними, відданими своїй праці викладачами.

 

14.05 1

Наодинці з улюбленою книгою

           До Всесвітнього дня книги та авторського права бібліотекарі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування оголосили виставку фоторобіт «Наодинці з улюбленою книгою», приєднатися до якої запросили здобувачів освіти центру. Активну участь прийняли першокурсники.

Дякуємо за надані фотороботи.

Переглянути їх можна за посиланням:   https://youtu.be/H1XP6ktN94c

Засідання секції викладачів суспільних дисциплін

      photo10  29 квітня відбулося онлайн-засідання секції викладачів суспільних дисциплін. На вебінарі виступила викладач КЦПОММ Лапчик Єлизавета Олександрівна на тему "Онлайн курс з громадянської освіти 3D Демократії: можливості для вчителів та учнів". Під час виступу Єлизавета Олександрівна поділилася власним досвідом та враженнями від роботи з онлайн-курсом з громадянської освіти на платформі citizen.in.ua. Єлизавета Олександрівна розкрила переваги використання ресурсу для підвищення кваліфікації викладачів, а також про можливості його використання для проведення онлайн та офлайн-уроків. Додаткову увагу було приділено висвітленню компетентнісної орієнтації веб-майданчика онлайн-курсу.   photo11

Науково-практична конференція «Довкілля – 2021»

photo928 квітня відбулася обласна науково-практична конференція «Довкілля – 2021. Екологічна освіта і виховання: найкращі практики».

У конференції взяли участь методисти НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, науковці Криворізького державного педагогічного університету І.Комарова, кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри ботаніки та екології КДПУ та В.Савосько, кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки та екології КДПУ, викладачі природничих дисциплін, здобувачі освіти ЗП (ПТ)О області.

Викладач нашого центру Бурдейна Т.Ю. представила свій досвід природоохоронної та еколого-просвітницької роботи. 

ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!!!

             Ура!!!! Ми перемогли!!!! Нещодавно ми проводили Найбільший урок у світі «Планета -мій дім», а сьогодні - радіємо перемозі. Серед усіх учасників ми в 50-ці переможців, які отримають приз — набір для збирання станції̈ моніторингу якості повітря. За допомогою цього простого в користуванні приладу наш заклад долучиться до збору даних у нашому індустріальному Кривому Розі для SaveEcoBot — єдиного в Україні екологічного чатботу. Сувеніри вже отримали, чекаємо гололовний приз наприкінці травня. Вітаємо викладача Бурдейну Т.Ю. та її учнів з перемогою.  #планета_мій_дім

30.04

Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін

 • photo1        20 квітня 2021 року наші учні долучилися до онлайн уроку "Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін", присвячений Дню Землі, у рамках проекту #планета_мій_дім. Урок провела ініціативний викладач нашого центру Бурдейна Тетяна Юріївна. Учні були настільки активними, що не помітили як промайнула ціла година та висловили бажання втілити в життя проект по встановленню баків для сортування сміття в нашому закладі.
Детальніше...

Прекрасне завжди поруч із нами

4

У кожній людині живе потяг до прекрасного. Краса нікого не залишає байдужим, вона творить з людиною дива. Завжди хвилює й захоплює нас.

Одного квітневого чарівного ранку, а він і справді був чарівним,  територія  ДНЗ «КЦПОММ» прикрасилась петриківським розписом і рекламним банером.

Цю красу створили працівники закладу – директор Григорій Горб, заступник директора Денис Махиня, викладачі Наталя Петрова, Дмитро Ваврик,  Станіслав Лозовський, майстри в/н Віталій Шакалов, Богдан Куркін та Леонід Бондаренко.

12.04

 

 

 

 

"Ми - патріоти України!"

 

І місце Ми Патріоти України

Найталановитіші учні ДНЗ "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування"взяли участь у Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі "Ми - Патріоти України!" від освітнього порталу "Шкільний світ". Пишаємось нашими переможцями!
 
ІІ місце Ми Патріоти УкраїниТАК  ТРИМАТИ!!!
 

Вітаємо нашого талановитого викладача Бурдейну Тетяну Юріївну з черговою перемогою!!!

Бурдейна Т

Атестація педпрацівників 2021

0 02 05 2e19b3e3cd32f5eb5a3f65769850c934973add0f4aa61551cca914a00ab61220 558a3449Відповідно до плану роботи 26 березня в закладі відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Педагогічні працівники, що атестуються,  представили на розгляд комісії портфоліо, в яких відобразили свої педагогічні напрацювання, особисті здобутки та участі і перемоги здобувачів освіти в конкурсах, олімпіадах та заходах різних рівнів за міжатестаційний період.

          Вітаємо педагогічних працівників центру з успішною атестацією та присвоєнням відповідних категорій та педагогічних звань:

 • Чудасову Л.В., викладача спеціальних дисциплін, з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач»;
 • Колпащікову В.А., викладача спеціальних дисциплін, з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»;
 • Лапчик Є.О., викладача суспільних дисциплін, з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»;
 • Сисоєву Г.В., викладача спеціальних дисциплін, з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»;
 • Клименку Ю.О., майстру виробничого навчання, встановлено 12 тарифний розряд.
Детальніше...

Відеорезюме - інноваційний інструмент пошуку роботи

1

      Всі ми звикли до стандартних методів знайомства роботодавця з потенційним співробітником через його резюме. Воно дозволяє виявити професійні компетенції, зробити загальне уявлення про кар’єрних сходах, а також визначити деякі особливості психотипу конкретної   особистості. Але судити наскільки цей портрет є реалістичним, можна виключно в ході особистого інтерв’ю, а також запросивши рекомендації з минулих місць роботи.

      На сьогоднішній день ринок праці пропонує додатковий інструмент – відеорезюме, яке дозволяє здобувачеві більш глибоко розкрити себе через візуалізацію, а роботодавцю створити загальну картину про особисті якості людини. Здобувачі освіти КЦПОММ сьогодні детально розглядали, що таке відеорезюме і як правильно його скласти.

 

 

СПІЛЬНА СЕКЦІЯ методистів ЗП(ПТ)О та педпрацівників професій машинобудування

 

      На базі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування  23.03.2021 року відповідно до річного плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області відбулося спільне засідання секції методистів ЗП(ПТ)О та педпрацівників професій машинобудування, де методист КрК НМЦ ПТО Грищук Тамара Степанівна розкрила  роль методичної служби в діяльності навчально-практичних центрів і організації дуальної форми здобуття освіти. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Красота Людмила Миколаївна розповіла про використання можливостей НПЦ галузевого спрямування для опанування новими виробничими технологіями в центрі. Методист центру Кепша Ольга Михайлівна презентувала роботу з  використання напрацювань експериментальної роботи та розроблення SMART-комплексу в змісті професійної підготовки.Залучення педагогів до участі у фестивалях та конкурсах та роль методиста ЗП(ПТ)О в організації  сучасних форм методичної роботи в умовах пандемії окреслила методист КрК НМЦ ПТО Кичук Світлана Євгеніївна. Напрацювання творчої групи з розробки навчально-методичного комплекту з професії «Верстатник широкого профілю» представила викладач Пащенко Л.І. Учасники заходу відвідали майстер-клас з відпрацювання практичних прийомів токарної обробки деталі «вісь»  на 3-й розряд (майстер виробничого навчання КЦПОММ Зубенко А.В. та викладач спецдисциплін Пащенко Л.І.).

Центр кар`єри КЦПОММ в дії

 

Атестація заступників ДНЗ "КЦПОММ"

333

День відкритих дверей відбувся!

До участі в цьому заході було зареєстровано близько 100 потенційних абітурієнтів. Було проведено майстер-класи у майстернях навчального закладу та центрі кар’єри.

Всі відвідувачі мали можливість поспілкуватися з майстрами, викладачами і здобувачами освіти КЦПОММ та отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик, можливостей працевлаштування. Спілкування відбувалося поруч із спеціальним обладнанням,  стендами. Проводилися і професійно-орієнтовані майстер-класи.

День відкритих дверей

123

Тиждень філологічних дисциплін

00

З 02.03.2021 по 09.03.2021 у навчальному закладі ДНЗ "КЦПОММ" проходив тиждень філологічних дисциплін.

Викладачами української мови і літератури, іноземної мови та здобувачами освіти було проведено ряд заходів присвячених 207 річниці з дня народження Великого Кобзаря, популяризації мовознавчої науки: читацька вітальня "Крилате слово Кобзаря" (викладач Віта Степанівна Скрипченко, учні групи КУХ-14), вікторина "Філологічний калейдоскоп" (викладач Леся Леонідівна Нітченко, учні групи КУХ-14), вікторина "Подорож Лондоном" (викладач Ганна Олександрівна Пономарьова, учні групи КУХ-19).

Відкрито виставку-інсталяцію "Т. Шевченко: погляд через століття" (бібліотекарі центру).

Влаштовано перегляд відеоролика "Заочна мандрівка. Життєпис Т. Шевченка". Найактивніші учні нагороджені подяками і подарунками.

0 02 0a 146f858e6ba08bb50b53d91a8caee82c4f17f23c5961224c07a404ce7652d975 980abd1e

0 02 0a a1c83378af3f91bbd435ab54e61f727f9dfa077c1b24fbbeecaa8e068f2f6947 e6d0df41

0 02 05 54343ca0bff2f4bc5da3d7148ba2148b59bbe9188a485bdd84fa3ecfae90d73b 97c60cc3540ba3c7 9b02 4364 8bf9 f3d520cc03cebe7f64f2 b276 47e0 a2fd 94319091df66

c8dc573a 6758 47f5 a67e 5bf317b3a90a

Майстер-клас «Написання резюме»

1 2

Знайшли чудову вакансію?

Перший крок — зацікавити роботодавця, підкресливши свої найкращі якості.

Як написати резюме, що як мінімум приведе вас на співбесіду, а як максимум — допоможе отримати роботу мрії! 

Здобувачі освіти ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» знайшли відповідь на це питання.

25 лютого 2021 року відбувся майстер-клас «Написання резюме», який провела провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Криворізького міськрайонного центру зайнятості Скрипниченко Єлизавета Ігорівна.

Вона довела, що резюме — це самореклама, яка має показати вас із найкращого боку та «продати» роботодавцю. Тому задача — зробити так, щоб усі пункти резюме «чіпляли». Саме цього і навчилися учні КЦПОММ на майстер-класі.

3 2

5

47

1013

8 1

12

Відкритий урок молодого майстра в/н Сібілевої Т.О.

5

25 лютого 2021р. в крановому полігоні ДНЗ "КЦПОММ" пройшов відкритий урок молодого майстра виробничого навчання Сібілевої Т.О. на тему: "Обов’язки машиніста крана під час ремонту".

Учні групи МК-20 ознайомились з алгоритмом дій машиніста крана під час  його ремонту, закріпили набуті знання на тренажері мостового крана.

6 1

7

Відкритий урок Півинь Л.І.

2 1

23 лютого 2021р. в слюсарній майстерні корпусу №2 майстром виробничого навчання Півинь Л.І. проведено відкритий урок на тему "Нарізання різьби".

Під час уроку здобувачі освіти гр.МК-7 за спеціальністю "Машиніст крана металургійного виробництва" навчилися нарізати зовнішню різьбу на шпильці.

4 2 
4 1

Заяви про себе і свою професію

47

  За ініціативи центру професійної кар’єри  ДНЗ «КЦПОММ» 17 лютого 2021 року відбувся конкурс учнівських проєктів «Заяви про себе і свою професію». 

Основними завданнями конкурсу стало залучення  учнівської молоді до творчої роботи, популяризації робітничих професій, формування професійних навичок, виховання в них  наполегливості вміння формувати й обстоювати власну думку.

Найкращі представники закладу демонстрували свої роботи.

Переможцями стали

І місце – Шевченко Нікіта, група ВШП-12

ІІ місце – Сурай Єгор, група ЕГЗ-11

ІІІ місце  - Могильна Альона, група КУХ-26 .

17

2242

Були ми там – куди нас кликав час

1490

У читальному залі бібліотеки відбувся бібліотечний урок мужності присвячений 32-й річниці виведення військ з Афганістану, який підготували та провели бібліотекарі Робакідзе І.Г. та Лемеш О.І. На урок були запрошені здобувачі освіти 1 курсу та керівник фізичного виховання центру колишній воїн - інтернаціоналіст Трохимчук В.М.
Хлопці та дівчата пригадали та переглянули за допомогою відео хронологію Афганської війни, прослухали поетичні рядки про «афган». Бібліотекарі презентували виставку «Назавжди воїн і патріот», присвячену загиблому в Афганістані випускнику Марманчуку Віктору Павловичу. Із зацікавленням слухали розповідь колишнього ветерана афганської війни Трохимчука В.М.
Бібліотекарі склали та порекомендували читачам списки літератури та кінофільми, які розповідають про ті трагічні події.
 

Школа по створення smart-комплексів

148843908 2749475901957043 4051388736348746947 o

Педагогічні працівники закладу: методист Кепша О.М. та викладачі Петрова Н.А., Чудасова Л.В., Ліпіна Т.І. з січня 2021 року працюють над створенням Smart-комплексу "Газотермічна обробка металу" в рамках роботи Школи по створенню smart-комплексів Інституту ПТО НАПН України

https://www.facebook.com/kcpomm

ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ ТА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

2021 02 08
З 01,02,2021 по 05,02,2021 був проведений тиждень природничих та фізико-математичних дисциплін, під час якого здобувачі освіти мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах та змаганнях, які підготували наші викладачі Сапегіна Г.В., Калганова О.М., Сущенко С.П., Петрова Н.А., Бурдейна Т.Ю., Плоткіна І.Ю. Наші учні випробовували свої математичні знання на швидкість, досліджували географічну карту, віртуально поринули у космічний простір, знаходили видатних фізиків на грошових купюрах світу та залишили свій екологічний слід, зберігаючи воду та сортуючи сміття. Також створювали інтерактивні модулі з біології та на завершення оформили виставку стіннівок «У світі цікавих наук».
Більше фото на нашій сторінці https://www.facebook.com/kcpomm

Курси Електрогазозварників

14
Протягом лютого місяця 2021 року ДНЗ "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування" проводить набір серед дорослого населення, що мають повну середню освіту на курси Електрогазозварників. Термін навчання - 2 місяці.
Більш детальну інформацію можна отримати в приймальній комісії ДНЗ "КЦПОММ" (пл. Домнобудівників, 10), або за телефоном: +38068-775-27-25.
 

Пропозиції по формуванню державного/регіонального замовлення

05

8 лютого   відбудеться засідання  комісії для здійснення аналізу  обґрунтування проектних  обсягів регіонального замовлення підготовки робітничих кадрів та фахівців закладами професійної (професійно-технічної) освіти у 2021 році

Пропозиції по формуванню державного/регіонального замовлення ДНЗ "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування"

Співпраця навчального закладу і роботодавців

   Співпраця навчального закладу і роботодавців – це перспективний шлях розв’язання багатьох проблем, що виникають у процесі підготовки та подальшого працевлаштування молодих робітників. На сьогодні проблема підготовки ініціативних, конкурентоздатних та професійно-компетентних випускників професійно-технічного навчального закладу є актуальною. Адже сучасний ринок праці диктує свої умови.
     Підготувати такого фахівця – головне завдання нашого навчального закладу. Тому і приділяємо багато уваги співробітництву з Центром зайнятості.
1 лютого спільно з Криворізьким міськрайонним центром зайнятості було проведено майстер - клас на тему: "Пошук роботи. Сучасні джерела пошуку роботи". Провела захід провідний фахівець з профорієнтаціїї, відділу активної підтримки безробітніх - Скрипниченко Єлизавета Ігорівна.

0102 2

 

0102 10102 3

130 річниця П.Тичини

2701 2
27 січня 2021 року на базі ДНЗ "КЦПОММ" викладачами української мови і літератури Вітою Степанівною Скрипченко і Лесею Леонідівною Нітченко та здобувачами освіти було вшановано пам'ять видатного українського письменника Павла Тичини. Відзначено 130-ту річницю від дня народження поета декламуванням віршів, переглядом короткотривалих сучасних заходів інформаційно-комунікаційних технологій.
У дружній, затишній атмосфері відбулося єднання поетичного слова Тичини з душами молодого покоління
 
 

 

 

Про результати проведення конкурсів

Керуючись Порядком проведення конкурсу на заміщення посади керівника державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.08.2019 № 998 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 14.08.2019 № 922/33893, департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє, що 20 грудня 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантних посад керівників державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а саме - Державного навчального закладу "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування", Державного професійно-технічного навчального закладу «Першотравенський гірничий ліцей» та Державного професійно-технічного навчального закладу «Нікопольський центр професійної освіти».

Надаємо інформацію про переможців конкурсу:

 • керівник Державного навчального закладу «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» - ГОРБ Григорій Григорович.
 • керівник Державного професійно-технічного навчального закладу «Першотравенський гірничий ліцей» - КАЗМІРОВА Людмила Леонідівна.
 • керівник Державного професійно-технічного навчального закладу «Нікопольський центр професійної освіти» - ШЕПОТЬКО Олександр Вікторович.

Шановні колеги!

Шановні колеги!

Разом нам завжди комфортно і легко працювалось, це відображалось у результатах нашої праці. І цей непростий час доводить, що ми не просто колектив, а єдине ціле, родина. Будемо і далі допомагати і підтримувати один одного!

Кожен із нас володіє новими технологіями, що дозволить нам продовжити освітній процес в новому режимі, допомогти нашим учням, протягнути їм руку допомоги. «Все проходить, пройде і це», - головне зберегти здоров’я, оптимізм і віру в перемогу! Здоров’я вам і Вашим близьким!

В. о. директора ДНЗ КЦПОММ Г. Г. Горб