Новини КЦПОММ

Успіх наших здобувачів освіти у проєкті «Бізнес-навички для зростання економіки»

зображення viber 2024 06 12 15 22 25 101Здобувачі освіти Карина Сащук та Ольга Лопатюк, під керівництвом майстрів кафедри кухарів Жани Химчак та Наталії Купінської, взяли участь у проєкті розвитку підприємницьких навичок «Бізнес-навички для зростання економіки», організованому Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine). Цей проєкт реалізується в межах програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», що впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Детальніше...

Участь КЦПОММ у розширеному засіданні лабораторії електронних навчальних ресурсів Інституту професійної освіти НАПН

зображення viber 2024 06 18 22 04 02 22918 червня 2024 року відбулося чергове розширене засідання лабораторії електронних навчальних ресурсів Інституту професійної освіти НАПН України та закладів освіти, що є учасниками регіонального експерименту з розроблення та застосування цифрової платформи професійної підготовки кваліфікованих робітників машинобудівної галузі.

Детальніше...

Майстриня виробничого навчання КЦПОММ Людлмила Щербак посіла ІІ місце у Всеукраїнському гастрономічному онлацн-конкурсі

зображення viber 2024 06 14 09 42 58 095У межах співпраці Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області з ГО «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпро» проведено Всеукраїнський гастрономічний онлайн-конкурс «ГАРБУЗОВИЙ МАЄТОК 2024». Цей конкурс зібрав талановитих кухарів та фахівців з усієї України, що продемонстрували свої вміння у приготуванні страв з гарбуза. У конкурсі взяли участь 30 закладів професійної (професійно-технічної) освіти України, серед яких 10 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області. Загальна кількість учасників склала 44 особи, з них у категорії «Молоді кухарі – юніори» змагалися 16 осіб, а у категорії «Майстри виробничого навчання, викладачі, фахівці» – 28 осіб.

Детальніше...

Здобувачі освіти КЦПОММ посіли друге місце у міському конкурсі студентських наукових робіт з питань екології

зображення viber 2024 06 05 19 14 25 812Підведено підсумки міського конкурсу студентських наукових робіт з питань екології. З радістю повідомляємо, що здобувачі освіти Криворізького центру професійної освіти машинобудування та металургії (КЦПОММ) здобули у цьому конкурсі друге місце. Це значне досягнення для нашого закладу, яке підкреслює високий рівень підготовки наших вихованців та їхню відданість екологічним проблемам. Наші здобувачки освіти, Олександра Побережна та Анна Варгата, Ус Кіра , під керівництвом викладачів Тетяни Бурдейної та Наталії Петрової, презентували на конкурс свій проєкт "Клумба рокарій". Цей проєкт не лише привернув увагу журі, але й став прикладом того, як креативний підхід та наукові знання можуть поєднуватися для вирішення актуальних екологічних проблем.

Детальніше...

Викладачка КЦПОММ Тетяна Бурдейна виступила на ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з доповіддю про формування еконавичок

зображення viber 2024 06 05 17 21 33 85605 червня 2024 року відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Охорона довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки». Цей захід став важливою платформою для обміну знаннями та досвідом серед науковців, екологів та освітян з усієї України. Однією з учасниць конференції стала викладачка Криворізького центру професійної освіти машинобудування та металургії (КЦПОММ) Тетяна Бурдейна. Вона виступила з доповіддю на тему «Формування еконавичок у здобувачів освіти за допомогою дидактичних ігор», що викликала значний інтерес серед учасників заходу.

Детальніше...

Здобувачі освіти ДНЗ «КЦПОММ» успішно склали єдиний екзаменаційний іспит з проєктом підприємства "АрселорМіттал Кривий Ріг" «Нова фабрика - 2»

16 червня 2024 року стало важливим днем для здобувачів освіти Державного навчального закладу «Криворізький центр професійної освіти машинобудування та металургії» (ДНЗ «КЦПОММ»). Наші здобувачі освіти складали єдиний екзаменаційний іспит з проєктом підприємства "АрселорМіттал Кривий Ріг" під назвою «Нова фабрика - 2». Цей іспит став завершальним у поточному семестрі, підсумовуючи результати кропіткої та наполегливої праці наших учнів.

Детальніше...

Здобувачка освіти КЦПОММ Марія Тишкул представила свій проєкт на Всеукраїнській олімпіаді випускного шкільного дослідництва

зображення viber 2024 06 04 12 02 08 199Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України провів І (заочний) етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва. В рамках цього етапу було відібрано 91 дослідницький проєкт з усієї країни. Серед учасників олімпіади Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування гідно представила здобувачка освіти Марія Тишкул.

Детальніше...

Вітаємо Аллу Кушнір з перемогою на обласному методичному фестивалі!

зображення viber 2024 05 30 15 08 06 550Викладачка ДНЗ «КЦПОММ», Алла Кушнір, отримала визнання за свою велику працю та талант у розробці освітніх ресурсів. На обласному методичному фестивалі «Кращий електронний освітній ресурс», що проходив протягом лютого-квітня 2024 року, її авторський електронний інтерактивний навчальний посібник «Основи безпеки праці в галузі для професії «Токар»» отримав перше місце в номінації «Кращий електронний освітній ресурс в машинобудівній та металообробній галузях».

Детальніше...

Здобувача освіти КЦПОММ Артура Кузьменко нагороджено нагрудним знаком "За заслуги перед містом"

photo 2024 05 24 14 44 37У Кривому Розі з нагоди Дня міста відзначили заслуги тих, хто своїми досягненнями та наполегливою працею прославив наше місто як в Україні, так і за її межами. Цього року серед видатних криворіжців, які дістали нагороди, молодий талант – Артур Кузьменко, здобувач освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування. Виконуючий обов'язки міського голови Кривого Рогу, Юрій Вілкул, особисто вручив Артуру почесну міську нагороду - нагрудний знак "За заслуги перед містом" третього ступеня. Це високе визнання результат не лише його спортивних досягнень, а й внеску у популяризацію Кривого Рогу в світі. 

Детальніше...

До 249 річниці з дня заснування міста: Кривий Ріг через призму фотокамер здобувачів освіти КЦПОММ

1111Щорічно в останню суботу травня у нашому місті відзначається свято - День міста. Цього року Кривому Рогу виповнилося 249 років. Це свято – гарна можливість вшанувати історію та культуру нашого рідного міста. Для здобувачів освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування Кривий Ріг – це більше, ніж просто місто. Це рідний батьківський край, який наповнений теплом та спогадами. Кожен має свою особливу історію з ним.

Детальніше...

Здобувачі освіти КЦПОММ презентували свій проєкт на міському конкурсі студентських наукових робіт з питань екології

зображення viber 2024 05 22 15 09 12 889Здобувачі освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування під керівництвом викладачів Тетяни Бурдейної та Наталії Петрової презентували свій проєкт на міському конкурсі студентських наукових робіт з питань екології. Тема проєкту, "Клумба рокарій", була обрана не випадково. Сьогодні благоустрій міст є однією з актуальних проблем сучасного містобудування. Він вирішує завдання створення сприятливого життєвого середовища для всіх видів діяльності населення, що містить покращення санітарно-гігієнічних умов, транспортного обслуговування, освітлення міських територій та озеленення.

Детальніше...

КЦПОММ та ДУЕТ провели низку профорієнтаційних заходів у різних районах міста

5У травні 2024 року Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування (ДНЗ «КЦПОММ») та Державний університет економіки в технологій (ДУЕТ) на виконання річного плану роботи провели низку спільних профорієнтаційних заходів, спрямованих на підвищення обізнаності молоді щодо можливостей навчання та професійного розвитку. Протягом двох тижнів на 9-ти локаціях у різних районах міста працювали профорієнтаційні намети. У цій ініціативі взяли участь 30 педагогічних працівників з обох навчальних закладів, а також здобувачі освіти центру, представлені групою ЕГЗ-30.

Детальніше...

У КЦПОММ відсвяткували День Європи

441533134 938434941413562 6906300762002542229 nДень Європи – особливе свято, що об'єднує не лише країни Європейського союзу, а й усіх, кому близькі європейські цінності та культура. У Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування до цієї дати протягом тижня тривали освітні пізнавальні заходи, спрямовані на поглиблення знань про європейську культуру та історію Європейського Союзу. Здобувачі освіти брали участь у цікавих лекціях та дискусіях, де обговорювалися важливі аспекти європейської інтеграції та співпраці.
 
 
Детальніше...

Запальні танці до Дня вишиванки від здобувачів освіти КЦПОММ

Знімок екрана 2024 05 20 115200Здобувачі освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування відсвяткували День вишиванки яскравим флешмобом. Подвір'я навчального закладу перетворилося на майданчик для національних танців.Вишиванки, символ української національної культури, стали не лише елементом одягу, але й знаком об'єднання та гордості за свою країну.
Здобувачі освіти влаштували справжнє шоу, танцюючи у національних вбраннях.
Флешмоб став чудовим способом відзначити святковий День вишиванки та показати гордість за свою культуру та традиції.
Детальніше...

Педагоги КЦПОММ провели флешмоб до Дня вишиванки

день вишиванкиСвяткування Дня вишиванки відоме своєю величною та кольоровою атмосферою, що шириться всією Україною та за її межами. До цього свята в Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування пройшов флешмоб, до якого долучились педагоги закладу. Вони замінили звичайний одяг на вишиванки – український національний одяг, який відображає багатовікову традицію та національну гордість.
 
 
 
 
Детальніше...

День пам'яті та примирення: онлайн екскурсія "Друга світова мовою експозитів"

1Сьогодні, у День пам'яті та перемоги над нацизмом, здобувачі освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування здійснили незабутню подорож у минуле завдяки онлайн екскурсії "Друга світова мовою експонатів". Ця екскурсія, розміщена на сайті Національного музею історії України у Другій світовій війні (меморіальний комплекс), стала не лише засобом пізнання історії, але й можливістю для обговорення емоційних вражень та думок про минуле і майбутнє.

Детальніше...

З минулого в майбутнє: у КЦПОММ пройшов круглий стіл за участю випускників та теперішніх здобувачів освіти

зображення viber 2024 05 09 20 15 37 3247 травня в рамках Тижня профтехосвіти у Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування відбувся важливий захід - круглий стіл під назвою "З минулого в майбутнє". Це була чудова нагода зібрати разом випускників різних років, представників викладацького складу та зацікавлених учнів, щоб обговорити розвиток та перспективи професії машиніста крана металургійного виробництва.

Детальніше...

День відкритих дверей в онлайн-форматі у Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування

превьюПедагогічний колектив Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування провів для учнів 9-х та 11-х класів місцевих шкіл інтерактивний День відкритих дверей. В онлайн-режимі учасники мали змогу дізнатися про особливості навчання, актуальні для сьогодення професії та умови вступу. На зустріч були запрошені партнери центру - представники Державного університету економіки та технологій а також промислового гіганта ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг». Цей формат зустрічі став чудовою нагодою для майбутніх випускників познайомитися одразу з двома навчальними закладами, їхньою матеріально-технічною базою.

Детальніше...

Дуальна освіта: здобувачі освіти КЦПОММ знайомились з особливостями роботи на ПАТ АМКР

превьюЗдобувачі освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування (КЦПОММ) знову відвідали ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". У рамках проєкту дуальної освіти "Нова фабрика 2" для них провели екскурсію підприємством. Це стало уже доброю традицією, що допомагає молоді розширити свої знання про майбутнє місце роботи та отримати цінний досвід.

Детальніше...

Команда КЦПОММ виборола "бронзу" на обласних змаганнях з міні-футболу

зображення viber 2024 04 26 12 52 46 64725 квітня у Дніпрі завершилися напружені фінальні ігри 68-ї Спартакіади з міні-футболу серед навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Це була справжня арена, на якій змагалися найкращі з найкращих, а серед них - команда Криворізького Центру професійної освіти металургії та машинобудування. Наші здобувачі освіти продемонстрували вражаючі навички та неперевершену гру, завоювавши бронзові медалі та визнання глядачів і суперників.

Детальніше...

Ефективне управління безпекою: досвід лекторію з охорони праці в ДНЗ «КЦПОММ»

зображення viber 2024 04 25 15 13 28 31325 квітня 2024 року в рамках Тижня охорони праці ДНЗ «КЦПОММ» відбувся захід, на якому розглядались важливі аспекти безпеки на робочому місці. Лекторій з охорони праці зібрав у своїх стінах педагогічний колектив закладу, а також запрошених фахівців з цієї галузі. Особливим гостем заходу був професор, доктор технічних наук кафедри охорони праці та цивільної безпеки гірничо-металургійного факультету Криворізького національного університету, Лапшин Олександр Олександрович.

Детальніше...

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх: у КЦПОММ пройшов виховний захід

зображення viber 2024 04 25 21 42 42 101Запобігання правопорушенням серед неповнолітніх - важлива складова соціальної політики та освітніх ініціатив в сучасному суспільстві. Щоб підвищити обізнаність та свідомість молоді щодо важливості дотримання закону та уникнення правопорушень, в Криворізькому центрі металургії та машинобудування пройшла інформаційна зустріч здобувачів освіти з представниками служби у справах дітей та ювенальної превенції. На захід були запрошені головний спеціаліст служби у справах дітей виконкому Металургійної районної у місті ради Микола Костромін та інспектор сектору ювенальної превенції, старший лейтенант поліції Анна Ткаченко. Гості зустрічі привернули увагу учасників до питань профілактики порушень освітнього законодавства та важливості відповідальної поведінки.

Детальніше...

Логістичний підхід до забезпечення охорони праці в професійній освіті: досвід КЦПОММ

У Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування (КЦПОММ) 24 квітня 2024 року відбулося засідання секції викладачів охорони праці на тему «Логістичний підхід до забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності під час професійної підготовки здобувачів освіти ЗП(ПТ)О». Захід, організований для викладачів та інженерів з охорони праці закладів П(ПТ)О області, став платформою для обміну досвідом та вивчення новітніх підходів у цій сфері. Тема засідання виявилася не лише актуальною, але й практичною для учасників.

Детальніше...

КЦПОММ представив свій проєкт на ярмарку молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024

зображення viber 2024 04 22 08 15 55 07521 квітня в Києві відбувся ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024. У ньому взяли участь учнівські мінікомпанії з закладів професійної та професійно-технічної освіти різних областей України. Представили свій проєкт бізнесу і здобувачі освіти КЦПОММ, які навчаються за спеціальністю "Кухар". Вони на початку 2024 року долучилися до проєкту розвитку підприємницьких навичок «Бізнес-навички для зростання економіки» від Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine). Цей проєкт впроваджується в межах програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Детальніше...

До Дня довкілля: Здобувачі освіти КЦПОММ долучились до акції АМКР та навели лад в улюбленому місці відпочинку городян

зображення viber 2024 04 21 17 37 54 661Молодь з Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування приєдналась до ініціативи з прибирання території, організованої до Дня довкілля колективом провідного підприємства "АреселорМіттал Кривий Ріг". У рамках суботника здобувачі освіти разом з представниками підприємства взялися за прибирання узбережжя ставків та території парку в Металургійному районі міста.

Детальніше...

Велике серце для маленьких пташок: на території КЦПОММ з'явились домівки для пернатих

зображення viber 2024 04 19 14 57 54 169Іноді, найпростіші речі можуть принести найбільше радості. До Дня довкілля, який цього року відзначається 20 квітня, у Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування здобувачі освіти та педколектив об'єдналися, щоб створити маленькі, але дуже затишні домівки для пташок. Чотири шпаківні тепер прикрашають територію нашого навчального закладу. Вони стали символом збереження природи, любові до братів наших менших та бажання піклуватися про навколишнє середовище.

Детальніше...

Співпраця з МАН: здобувачка освіти КЦПОММ у числі переможців обласного конкурсу журналістського есе

зображення viber 2024 04 19 12 12 10 311Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування з гордістю вітає нашу здобувачку освіти, Чапленко Альбіну, з вагомим досягненням - призовим місцем у престижному конкурсі. В кінці 2023 року Дніпропетровське відділення Малої академії наук України оголосило старт обласного конкурсу журналістського есе «Усі ці місяці війни», і Альбіна вирішила взяти у ньому участь. Її результат - II місце у номінації "Спогади, думки, рефлексії…"! Це велика перемога для нас, але ще більша - для Альбіни.

Детальніше...

Яскраві вихідні: здобувачі освіти КЦПОММ взяли участь у районному святі з нагоди Міжнародного Дня Добрих Справ

зображення viber 2024 04 15 13 59 43 900Спільні зусилля та ініціативність учнівського самоврядування разом з джурами рою "Краяни" Криворізького Центру Професійної Освіти Металургії та Машинобудування вразили учасників заходу, що відбувся 14 квітня у парку Мистецький. Ця подія була підсумком марафону благодійних акцій, присвячених Міжнародному Дню Добрих Справ. Під час цього заходу здобувачі освіти продемонстрували свої таланти та вміння шляхом проведення майстер-класів.

Детальніше...

Марафон добрих справ: колектив КЦПОММ провів низку благодійних акцій

превьюУчасть у благодійних заходах - це не лише можливість допомогти тим, хто потребує, а й змога об'єднати зусилля для створення кращого світу. Здобувачі освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування разом з майстрами та викладачами взяли участь у марафоні благодійних акцій, що тривав з 7 по 14 квітня, з нагоди міжнародного Дня Добрих Справ. Протягом цього періоду було проведено ряд акцій, спрямованих на покращення життя та підтримку тих, хто опинився в складних життєвих ситуаціях.

Детальніше...

Здобувачі освіти КЦПОММ взяли участь у районному заході на підтримку Збройних Сил України

зображення viber 2024 04 13 17 36 17 246У Кривому Розі відбувся захід, що об'єднав учнів навчальних закладів району та промислові підприємства. Спортивний дух, патріотизм та прагнення до добрих справ наповнили атмосферу стадіону "Металург", де пройшло свято спорту та благодійності. Один з основних моментів заходу - це збір коштів на закупівлю автівок для Збройних Сил України. Здобувачі освіти та викладачі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування (КЦПОММ) приєдналися до цієї благородної справи, проявивши величезне бажання допомогти військовослужбовцям.

Детальніше...

Здобувачі освіти Криворізького центру металургії та машинобудування вдосконалюють навички в Криворізькій академії поліції

изображение viber 2024 04 11 13 55 55 443Здобувачі освіти Криворізького центру металургії та машинобудування активно розвиваються не лише в навчання та професійній сфері, але й у підготовці до надзвичайних ситуацій та виконанні службових обов'язків. Вони взяли участь у підсумкових заняттях з вогневої, домедичної та тактико-фізичної підготовки, які проходили на базі Криворізької академії поліції.

Детальніше...

Дружня родина КЦПОММ відзначила міжнародний День Добрих Справ

изображение viber 2024 04 11 22 38 30 121У рамках марафону благодійних акцій до міжнародного Дня Добрих Справ, дружня родина Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування об'єднала зусилля для проведення двох екологічних акцій - "Зробимо планету чистою" та "Квітка добра". Учасники акцій прибрали територію навчального закладу та висадили квіти, щоб прикрасити навколишнє середовище та створити приємну атмосферу для всіх працівників та відвідувачів закладу.

Детальніше...

Здобувачі освіти КЦПОММ зустрілись з представниками Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ

превьюУ Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування відбулась зустріч, присвячена актуальним питанням профілактики та попередження негативних явищ серед молоді. Захід організували спільно з представниками Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ. Зустріч була спрямована на висвітлення тем протидії торгівлі людьми, попередження протиправної поведінки та відповідальності за прояви булінгу серед здобувачів освіти. 

Детальніше...

Здобувачка освіти КЦПОММ Анастасія Гомон серед переможців XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

0 02 05 e7da9556bb044475b76d007c313b47d6450137515396725a316312d4a2477b08 3e725869cea503caЗавершився фінальний етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Вже другий рік поспіль здобувачі освіти Криворізького центру металургії та машинобудування посідають призові місця на Всеукраїнському етапі цього престижного конкурсу. Цього разу наша зірка – Анастасія Гомон – здобула перемогу та отримала заслужений диплом II ступеня. Її талант, наполегливість та знання вразили журі конкурсу, а перемога стала відзнакою не лише для неї особисто, а й для всього нашого навчального закладу.

Детальніше...

Інноваційні підходи до викладання української мови і літератури: педагоги КЦПОММ презентували посібник "Твій особистий репетитор"

зображення viber 2024 04 11 10 37 45 142У сучасному освітньому середовищі, де швидкість змін та постійна еволюція вимагають від педагогів постійного удосконалення і пошуку нових методик та підходів до навчання, спільні онлайн-засідання стають важливим майданчиком для обміну досвідом та впровадження інновацій. У цьому контексті, 9 квітня 2024 року, навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області організував спільне онлайн-засідання обласних секцій викладачів української мови і літератури, зарубіжної літератури під назвою "Нові форми впровадження та поширення педагогічного досвіду як умова інноваційного освітнього середовища".

Детальніше...

Здобувачі освіти КЦПОММ долучились до Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм

изображение viber 2024 04 03 07 36 13 9432 квітня кожного року весь світ об'єднується, щоб підтримати та поширити усвідомлення про аутизм – розлад розвитку нервової системи, який ускладнює комунікацію та взаємодію зі світом. Цього дня мільйони людей одягають блакитне, щоб висловити свою підтримку людям з аутизмом. До цієї світової акції долучились і здобувачі освіти нашого закладу. Вони вийшли на вулиці міста з блакитними кульками та парасольками, щоб привернути увагу громадськості до проблем людей з аутизмом.

Детальніше...

Колектив КЦПОММ взяв активну участь в обласному Тижні професій електротехнічного напряму

превьюНа Дніпропетровщині завершився насичений тиждень, присвячений електротехнічному напряму. Колектив Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування активно долучився до різноманітних заходів, спрямованих на підвищення професійних компетенцій та обмін досвідом.

Детальніше...

Молодіжні ініціативи: "Геном НЕЗЛАМНОСТІ" від президентки учнівського самоврядування КЦПОММ Дарії Пішкул

111111З 26 по 28 березня 2024 року відбулася онлайн-толока молодіжних ініціатив, організована навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області. Цей захід став унікальною можливістю для учнівського самоврядування закладів професійно-технічної освіти продемонструвати свої ініціативи та поділитися досвідом роботи.

Детальніше...

Успішний виступ на конкурсі професійної майстерності від КЦПОММ: Юрій Клименко здобуває перше місце

зображення viber 2024 03 29 14 43 48 997У рамках тижня професій електротехнічного напряму пройшов конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області. В категорії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" цього конкурсу змагалися вісім майстрів виробничого навчання з різних профтехів області.

Детальніше...

Знайомство з професіями: учні Криворізької ЗОШ №128 завітали в гості до КЦПОММ

изображение viber 2024 03 28 14 06 32 592У світі різноманітних можливостей, вибір професійного шляху є одним з найважливіших рішень, яке молоді люди приймають на шляху до дорослого життя. З метою ознайомлення учнів з різноманітними професіями та можливостями професійного розвитку, Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування нещодавно приймав у гості учнів 9 та 11 класів Криворізької загальноосвітньої школи №128.

Детальніше...

Педагогічна команда Криворізького Центру професійної освіти металургії та машинобудування успішно пройшла атестацію

зображення viber 2024 03 29 15 08 02 936У Криворізькому Центрі професійної освіти металургії та машинобудування завжди прагнуть до вдосконалення, якості надання освітніх послуг та підвищення кваліфікації свого персоналу. Цього року 29 березня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії, на якому педагогічні працівники закладу представили свої портфоліо педагогічної діяльності за міжатестаційний період.

Детальніше...

"Ярмарок професій": Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування презентує себе на міському профорієнтаційному заході

изображение viber 2024 03 25 20 09 49 716У приміщенні творчого центру "ПК Металургів" розпочав свою роботу "Ярмарок професій", що став частиною тижня профорієнтації для випускників 9-х та 11-х класів. Цей захід, що триватиме протягом тижня, є місцем знайомства майбутніх абітурієнтів, які шукають себе у світі професій, з навчальними закладами міста.

Детальніше...

Успішна спортивна ініціатива "Пліч-о-пліч" в КЦПОММ

изображение viber 2024 03 25 11 40 36 160Протягом березня у Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування відбулась серія заходів, спрямованих на підтримку активного спортивного способу життя серед здобувачів освіти. Ця ініціатива запроваджена у рамках загальнонаціональної ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України. Головною метою заходів було сприяти збереженню здоров'я та підвищенню фізичної активності учасників. У рамках ініціативи організовано змагання з настільного тенісу, дартсу та шахів.

Детальніше...

У КЦПОММ відбулося засідання педагогічної ради

изображение viber 2024 03 21 11 05 19 446У Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування відбулося засідання педагогічної ради. Захід, на який зібрався педагогічний колектив, був спрямований на обговорення важливих питань, пов'язаних із освітнім процесом та подальшим розвитком закладу. Під час засідання директор КЦПОММ Григорій Горб привітав присутніх з перемогою у проєкті Міносвіти "100 майстерень". Цей успіх - значний крок у розвитку закладу та популяризації професійної освіти в регіоні.

Детальніше...

Спротив триває: у КЦПОММ пройшла виховна година

398902001У Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування відбулась виховна година, присвячена 10-річчю спротиву українського народу російській агресії. У заході взяли участь понад 400 здобувачів освіти. Під час виховної години переглянули презентацію, "Спротив триває", згадували як український народ протягом багатьох років відстоює своє право жити у незалежній країні.

Детальніше...

Флешмоб до дня народження Ліни Костенко

img 20190319 210101 0Цього року Ліна Костенко святкує 94 роки. З цієї нагоди в Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування пройшов флешмоб відеочитань поезій геніальної української поетеси, до якого долучилися здобувачі освіти центру.

Детальніше...

5,8 мільйонів гривень виділили для оновлення майстерні машиністів крана металургійного виробництва в нашому профтесі!

изображение viber 2024 03 19 15 24 41 557ДНЗ “КЦПОММ” — один з переможців проєкту #100 майстерень. Це проєкт Міністерства освіти і науки, метою якого є оновлення 100 майстерень закладів професійної освіти, які допоможуть учням ефективно та якісно навчатись найбільш затребуваним професіям для країни.

Детальніше...

Здобувачі освіти КЦПОММ відвідали Музей російсько-української війни

изображение viber 2024 03 15 22 49 38 871Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Традиційно 14.03.2024 здобувачі освіти КЦПОММ відвідали Музей російсько-української війни та мали нагоду поспілкуватись з героями-добровольцями які пройшли довгий шлях 10 річної війни, від пожеж майдану до жахливих реалій сьогодення.

Детальніше...

КЦПОММ зустрічає гостей: у закладі стартували Дні відкритих дверей

photo 2024 03 11 13 50 35 2Сьогодні, 10 березня, у Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування пройшов перший День відкритих дверей для випускників 9-х та 11-х класів, які стоять перед важливим вибором щодо свого майбутнього навчання. Дружній колектив справжніх професіоналів своєї справи гостинно зустрів майбутніх випускників шкіл міста. Абітурієнтів ознайомили з умовами вступу до навчального закладу, широким спектром робітничих професій, сучасною матеріально-технічною базою, перспективами навчання та працевлаштування. Всі гості мали змогу відвідувати локації різного професійного спрямування та обрати майбутню професію за покликом серця та здібностями. 

Детальніше...

На честь великого Кобзаря: у КЦПОММ пройшли Шевченківські дні

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Минають роки й сторіччя, змінюються вірування і погляди людей, а великі надбання мистецтва надовго переживають своїх творців. Є в українській літературі імена, що не потребують високих означень та епітетів, бо вони входять у свідомість кожного з нас із самого малечку, як голос матері, як сонячне світло, як подих рідних просторів. До них належить ім'я геніального українського поета Тараса Шевченка.

Детальніше...

Викладачі КЦПОММ ділились досвідом з колегами на Всеукраїнському науково-практичному вебінарі

photo 2024 03 06 12 01 57 25 березня 2024 року відбувся Всеукраїнський науково-практичний вебінар "Особливості використання цифрових технологій в освітньому процесі закладів професійної освіти". Він проходив у рамках ХVІІІ Всеукраїнської науково-практичної (звітної) конференції "Науково-методичне забезпечення професійної освіти і навчання", організованої Інститутом професійної освіти НАПН України.

Детальніше...

У КЦПОММ відбулось засідання Криворізької міської організації ПМГУ

изображение viber 2024 03 06 11 07 20 657Сьогодні, в оновленій актовій залі Криворізького Центру професійної освіти металургії та машинобудування пройшло урочисте засідання активу Криворізької міської організації профспілки металургів та гірників України.

Детальніше...

Обираєш майбутню професію? Міркуєш, де продовжувати навчання? Завітай на тиждень відкритих дверей у КЦПОММ!

превьюНезабаром промайне весна і закінчиться навчальний рік. Особливо важливим він є для учнів 9-х та 11-х класів, адже вони мають вирішити, де продовжувати навчання. Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування запрошує тебе познайомитись з нашим навчальним закладом. З 11 по 15 березня ми радо відкриємо двері тим, хто цікавиться професіями що мають найбільший попит сьогодення.

Детальніше...

Престиж та перспективи профтехосвіти: освітяни КЦПОММ ділились досвідом на форумі «ProSkills4Economу» Dnipropetrovsk region»

изображение viber 2024 02 29 16 02 12 643На Дніпропетровщині в рамках Європейського року навичок у співпраці з німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ пройшов форум «ProSkills4Economу» Dnipropetrovsk region», присвячений підготовці фахівців робітничих професій. На заході, який проводився у Дніпровському центрі професійно-технічної освіти, зібрались представники закладів бізнесу, закладів професійної, фахової передвищої освіти, влади, директорату професійної освіти, департаменту освіти і науки, навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області, Національного агентства кваліфікацій.

Детальніше...

Зустріч представників Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування з керівництвом АрселорМіттал Кривий Ріг

изображение viber 2024 02 27 12 14 43 36826 лютого 2024 року на території ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" відбулася зустріч представників Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування (КЦПОММ) з керівництвом видатного металургійного підприємства. Під час зустрічі обговорювалася результативність взаємодії у 2023 році та визначені напрямки подальшого розвитку співпраці на 2024 рік.

Детальніше...

Здобувачі освіти КЦПОММ беруть участь у Всеукраїнському конкурсі з екології та природничих наук

изображение viber 2024 02 26 11 25 59 32322 лютого 2024 року здобувачі освіти І та II курсів Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування взяли активну участь у Всеукраїнському природничому еколого-натуралістичному конкурсі «Природа - наш дім». Цей захід, організований платформою «Шкільний портал», націлений на поглиблене вивчення екології та природничих наук серед школярів різних регіонів України.

Детальніше...

Учень КЦПОММ Артур Кузьменко — чемпіон міжнародного турніру з боксу

photo 2024 02 19 14 52 58Здобувач освіти групи № 32 КЦПОММ Артур Кузьменко, переміг на міжнародному турнірі серед юніорів та молоді Open Dracula 2024 року. Змагання проходили з 11 по 19 лютого у румунському місті Плоєшті. Українську команду на турнірі представляли 17 боксерів та 13 боксерок.

Детальніше...

Інтеграції жінок і дітей ВПО: педагоги КЦПОММ взяли участь у спеціальному mini-EdCamp

116-17 лютого педагоги нашого закладу взяли участь у спеціальному mini-EdCamp Gender Dnipro 2024 "Стратегія гендерної рівності в освіти". Під час заходу отримали великий кейс теоретичного та практичного матеріалу. Море позитивних вражень, нових знайомств, корисних порад.

Детальніше...

Без минулого немає майбутнього: КЦПОММ шанує пам'ять воїнів-афганців

photo 2024 02 15 15 54 2915 лютого 2024 року виповнюється 35 років з моменту закінчення завершального етапу виведення радянських військ з Афганістану. Цього дня відзначають скорботний День пам'яті воїнів-афганців.

Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування - один із тих закладів, які зберігають пам'ять про героїчні дії воїнів-афганців. Щорічно, у цей день, ми шануємо пам'ять свого колишнього учня, Віктора Марманчука, який загинув в Афганістані.

Детальніше...

Викладачі КЦПОММ ділились досвідом на занятті "Школи класного керівника-початківця"

изображение viber 2024 01 25 15 56 40 809Відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, 25 січня відбулося заняття "Школи класного керівника-початківця." Виступили викладачі нашого закладу Тетяна Бурдейна та Леся Нітченко, які презентували творчий проєкт "Формування екологічної компетенції мовними засобами".

Детальніше...

Флешмоб до Дня Соборності України

флешмобЩороку 22 січня, в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності.  Сьогодні наша країна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. 

Детальніше...

Вітаємо переможців!

изображение viber 2024 01 17 14 18 24 317Здобувачка освіти ДНЗ "КЦПОММ" Анастасія Гомон зайняла ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. 

 

Детальніше...

В КЦПОММ відкрито кваліфікаційний центр

1 1417 січня 2024 року в Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування відкрито кваліфікаційний центр з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», кваліфікація – 3 розряд.

Детальніше...

Я – людина: здобувачі освіти КЦПОММ – переможці Всеукраїнського конкурсу

изображение viber 2024 01 15 15 35 09 972"Тепер, коли ми навчилися літати в повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди." Б. Шоу

Під гаслом крилатих слів Бернарда Шоу з 15 по 30 листопада 2023 року на базі нашого навчального закладу пройшов дистанційний Всеукраїнський пізнавальний  конкурс «Я – Людина!», приурочений до Міжнародного Дня толерантності, Дня Гідності і Свободи та покликаний підтримати антибулінгову політику нашої країни.

Детальніше...

Участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

213 січня 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь здобувачка освіти Анастасія Гомон - переможниця заочного відбіркового етапу Конкурсу, і педагог-наставник Віта Степанівна Скрипченко.

Детальніше...

Підбили підсумки першого семестру: у КЦПОММ пройшло засідання педагогічної ради

Screenshot 2024 01 10 095943Закінчення першого семестру – це час підбивати підсумки роботи, відзначати успіхи та визначати напрями, які потребують вдосконалення у другій половини навчального року. І цей процес дуже важливий та відповідальний, адже він дає старт для подальшого планування підвищення якості освітнього процесу і розвитку закладу.

Детальніше...

Майстриня виробничого навчання Наталія Купінська підкорила Всеукраїнський гастрономічний конкурс

изображение viber 2024 01 08 10 05 10 610У період з червня по жовтень 2023 року проходив Всеукраїнський відео конкурс «Медово-яблучний ранет», в якому взяли участь 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти України. Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування – один із учасників проєкту, спрямованого на вивчення гастрономічної спадщини України.

Детальніше...

Шановні колеги та здобувачі освіти, з прийдешніми святами!

sanaujxl3evwdkaeasf7Прийміть мої щирі вітання з прийдешнім Новим роком. Хочу висловити глибоку вдячність кожному з вас за вагомий внесок у розвиток нашого навчального закладу. Минулий рік виявився непростим, але завдяки вашій силі, рішучості, відданості та наполегливості ми гідно долаємо всі труднощі.

Детальніше...

Здобувачка освіти ДНЗ "КЦПОММ" - переможниця відбіркового етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

изображение viber 2023 12 27 15 29 21 486Здобувачка освіти ДНЗ "КЦПОММ" Анастасія Гомон здобула перемогу у відбірковому етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та за рішенням конкурсної комісії отримала запрошення до участі у другому турі обласного етапу Конкурсу.

 

Детальніше...

Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!

photo 2023 12 01 12 15 44 scaled

Державна служба з питань праці інформує про інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!». Інформаційна кампанія спрямована на роботодавців, які здійснюють господарську діяльність, проте уникають офіційного укладення трудових договорів з найманими працівниками, а також на працівників, які хочуть або погоджуються працювати без укладення трудових договорів.

 

Детальніше...

Даруємо один одному новорічні дива: учні КЦПОММ провели майстер-клас для гімназистів

превьюНаближаються новорічні свята. І зараз кожен та кожна чекають на дива та казку. 13 грудня відбулася тепла зустріч на якій наші першокурсники дарували «новорічне диво» дітям пільгових категорій Криворізької гімназії №56. Захід проходив в рамках міжнародної щорічної благодійної акції #ЩЕДРИЙ ВІВТОРОК. Творча та активна команда лідерів нашого закладу провела майстер-клас з виготовлення новорічних ялинкових іграшок.

Детальніше...

Вся правда про мікрозелень: проєкт здобувачки освіти КЦПОММ у числі призерів другого етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

На Дніпропетровщині завершився другий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, до якого долучився 21 мешканець регіону з 19 освітніх закладів. Учасники захищали свої учнівські проєкти.

Детальніше...

Як запобігти насильству: Абетка виживання

11Не допускайте принижень, знущань над собою, вмійте захищати себе, знайте свої права! Пропонуємо здобувачам освіти КЦПОММ ознайомитись з основними правилами, які допоможуть захистити себе від насильства. 

Детальніше...

Агресія - це не норма! Пам'ятка "Як уникнути насилля"

1

Насильство-це дії, які спрямовані на досягнення певної мети.Спричинення моральної, фізичної, психологічної, матеріальної шкоди. 

Найбільш ганебне насильство над дітьми. Зростає батьківська жорстокість, кількість тілесних ушкоджень, вбивства. Діти позбавлені турботи батьків нерідко гинуть. Як наслідок – діти втрачають довіру і пошану до батьків.

Детальніше...

Україна – це світ без насильства: у КЦПОММ провели флешмоб

Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування долучився до Всеукраїнської інформаційної акції «16 днів проти насильства», яка проводиться в Україні щорічно з 25 листопада по 10 грудня.

Детальніше...

16 днів проти насильства: стартувала Всеукраїнська інформаційна акція

1Щороку з 25 листопада по 10 грудня більше, ніж у 150 країнах світу проходить Міжнародна акція «16 днів проти  насильства». Щороку з 25 листопада по 10 грудня більше, ніж у 150 країнах світу проходить Міжнародна акція «16 днів проти  насильства».  Метою проведення цієї акції в Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування є  привернення уваги студентської молоді до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в  молодіжному середовищі, в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Детальніше...

Впевнено до перемоги: здобувачі освіти ДНЗ «КЦПОММ» взяли участь в II обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Серед різноманітних розумових змагань для талановитих учнів найбільш вагомими є Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних дисциплін.

Детальніше...

«Ми назавжди у відповіді за тих, кого приручили»: колаж здобувачів освіти КЦПОММ зі своїми домашніми улюбленцями

Щороку  у листопаді в Україні відзначають Всесвітній день домашніх тварин.

Детальніше...

Здобувачі освіти КЦПОММ підкорюють Всеукраїнську учнівську олімпіаду з української мови і літератури

22 листопада 2023 року відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, в якому взяли участь здобувачі освіти ДНЗ "КЦПОММ", переможці І етапу, Каріна Сащук і Анастасія Гомон.

Детальніше...

Зустріч лідерського активу здобувачів освіти КЦПОММ з радником учнівського самоврядування

21.11.2023 року відбулася розширене онлайн засідання радника учнівського самоврядування з лідерським активом здобувачів освіти закладу.

Детальніше...

Здобувачі освіти КЦПОММ Володимир Твердохліб та Данило Дрожевський отримали Іменні стипендії виконкому міськради

Напередодні Міжнародного Дня студента в.о. міського голови Юрій Вілкул вручив молоді грамоти та іменні стипендії за високі досягнення у науці, спорті та громадському житті міста.

Детальніше...

Основні напрями подальшої роботи обговорили під час спільного засідання фахової галузевої ради машинобудівних, електротехнічних професій та наглядової ради ДНЗ КЦПОММ

15 листопада 2023 відбулося спільне засідання фахової галузевої ради машинобудівних, електротехнічних професій та наглядової ради ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування».

Детальніше...

ЗБЕРЕЖЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ – СПРАВА КОЖНОГО!

Цього тижня у нашому центрі з 06 до 10 листопада 2023 року буде проходити «Тиждень енергозбереження». Гасло Тижня - «Енергоефективність – справа кожного». Мета тижня - привернути увагу до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, залучення здобувачів освіти до корисної діяльності з питань збереження енергоресурсів.

Детальніше...

"Педагог - новатор": викладачка КЦПОММ Єлизавета Лапчик взяла участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності

Викладачка історії та суспільних дисциплін ДНЗ "КЦПОММ" Єлизавета Лапчик протягом червня-вересня 2023 року взяла участь у VII щорічному Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності "Педагог - новатор" від освітнього ресурсу "Шкільний портал" зі своєю авторською методичною розробкою інтегрованого уроку з громадянської освіти та основ роботи на ПК на тему "Кіберзлочинність. Лабораторно-практична робота: Розробка і створення буклету засобами MS Publisher".

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс з історії: КЦПОММ вітає переможців та учасників

Вже традиційно до Дня захисників і захисниць України здобувачі освіти І-ІІІ курсів ДНЗ "КЦПОММ" разом із викладачем історії Єлизаветою Лапчик беруть участь у Всеукраїнському конкурсі "Захисники та захисниці України" від освітнього порталу На Урок та показують гідні результати.

Детальніше...

Здобувачі освіти КЦПООМ взяли участь VII щорічному Всеукраїнському конкурсі "Я - козацького роду!"

Здобувачі освіти І курсу разом із викладачем історії Єлизаветою Олександрівною Лапчик взяли участь у VII щорічному Всеукраїнському конкурсі "Я - козацького роду!".

Детальніше...

На порядку денному важливі питання: у КЦПОММ відбулось засідання педради

25 жовтня 2023 року відповідно до плану роботи Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування у режимі онлайн відбулося чергове засідання педагогічної ради з питання вивчення новоприйнятого контингенту, соціальна адаптація та соціальний захист здобувачів освіти (заступник директора з НВР Ірина Грек). За підсумками проведеної психологічної діагностики, педагогічним працівникам було надано методичні рекомендації для роботи зі здобувачами освіти І курсу під час освітнього процесу (пр. психолог Дар’я Леськів та соц. педагог Ольга Серебрякова).

Детальніше...

Керівник КЦПОММ Григорій Горб отримав високу нагороду від Ради громадських організацій "Кривий Ріг - рідне місто моє"

Рада громадських організацій "Кривий Ріг - рідне місто моє" підбила підсумки конкурсу керівників закладів та установ міста. У номінації "Найкращий керівник закладу профтехосвіти" переможцем визначили директора Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування Григорія Горба. Він отримав медаль "Майбутнє - в єднанні поколінь".

Детальніше...

Освітяни КЦПОММ взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному вебінарі

Другий рік поспіль Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування бере участь у цікавому інтерактивному спілкуванні з педагогічними працівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти і роботодавцями.

Детальніше...

У КЦПОММ проведено тренінгові заняття до Дня ментального здоров'я

Сьогодні, 10 жовтня, увесь світ відзначає День ментального здоров'я. Він покликаний звернути увагу на проблеми, пов’язані з психічним станом людини, обізнаністю про профілактику ментальних розладів, способи турботи про ментальне здоровʼя та для підтримки людей з подібними захворюваннями.

Детальніше...

Грант для студентів Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування (соціальна програма Scholarship)

Здобувачів освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування запрошують взяти участь у соціальній програмі Scholarship. 
 Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших!  Детальніше...

Досвід, як фундамент сучасності: у Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування зустрілись ветерани ПТО міста

З нагоди Дня професійно-технічної освіти у Кривому Розі відбулась зустріч ветеранів закладів профтехосвіти. Люди, які присвятили своє життя навчанню та вихованню фахівців робітничих професій зібрались на базі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування (КЦПОММ). Організатори зустрічі - Рада ветеранів ПТО Кривого Рогу та Рада директорів ПТО міста.

Детальніше...

Дорогі колеги!

З нагоди Дня працівника освіти хочу від щирого серця привітати вас та висловити велику подяку за вашу надзвичайно важливу та благородну працю. У цей складний час, коли весь світ зіткнувся з викликами війни та нестабільності, ваша відданість та професійність набула надзвичайної цінності.

Детальніше...

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ "Розроблення та застосування цифрової платформи професійної підготовки кваліфікованих робітників машинобудівної галузі"

Інститут професійної освіти НАПН України – ініціатор та координатор програми - разом з ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування», у партнерстві з  ДНЗ «Вище професійне училище № 11 м. Хмельницького», Науково-методичним центром професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних працівників у Хмельницькій області анонсують запуск проєкту Всеукраїнського рівня на тему "Розроблення та застосування цифрової платформи професійної підготовки кваліфікованих робітників машинобудівної галузі", який сприятиме поглибленню цифрової трансформації професійної освіти в Україні.

Детальніше...

Вітаємо з днем машинобудівника!

На сьогодні машинобудування займає одну з ключових позицій в економічному секторі України, особливо в теперішній складний час. Завдяки майстерності, високій компетентності та відданості справі машинобудівників підвищується обороноздатність нашої країни.

Детальніше...

«Нам потрібне мирне небо»: вернісаж малюнків до Міжнародного дня миру

Традиційно 21 вересня в Україні та світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир для українців не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба  з російським агресором.

Детальніше...

Шалений драйв, інтелектуальні ігри та можливості на майбутнє: здобувачі освіти КЦПОММ взяли участь у відборі до "Нової фабрики" АМКР

13 вересня 2023 року підприємство «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводило набір до "Нової фабрики". Це унікальний проєкт, започаткований у рамках дуальної освіти. Уроки англійської мови, виробничі інтенсиви, екскурсії та цікаві лекції, а по завершенню гарантоване працевлаштування - все чекає на тих, хто буде навчатись у проєкті «Нова фабрика».

Детальніше...

З Днем знань!

Дорогі учні!

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Досягайте високих результатів у навчанні!

Детальніше...

Консультаційний центр

РАЗОМ НАБЛИЖАЮЧИ ПЕРЕМОГУ!

   Повітряні тривоги, форс-мажорні ситуації, робота без перерв – це тільки частина викликів, які треба було вирішувати педагогічному колективу Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування при проведенні національного мультипредметного тесту (НМТ) - 2023.
   Нам все вдалося! Ми змогли створити відповідні умови і психологічну атмосферу, щоб діти мали змогу вдало виконати тести і під час ракетних атак, і при кібератаках.
Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти висловлює велику ПОДЯКУ і повагу директорові центру Григорію Горбу за високий професіоналізм у подоланні всіх викликів та випробувань задля досягнення спільної освітньої мети – гідне існування необхідної складової інтелектуального потенціалу незалежної держави!
Працюємо там, де потрібні, робимо те, що важливо, разом наближаючи ПЕРЕМОГУ!

Подяка

 

Маємо приємну новину!

Талановита молодь Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування залюбки бере участь у різних заходах, конкурсах, наукових проєктах - це шлях до успіху і перемоги.
Вітаємо Богдана Алексєєнка (викладач Скрипченко В.С), фіналіста Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, з почесною нагородою - Дипломом ІІ ступеня від Міністерства освіти і науки України за підписом міністра освіти Оксена Лісового!
Це один із найвідоміших конкурсів України, що формує плеяду творчої і талановитої молоді. Кропітка праця принесла гідну перемогу.
Пишаємося та бажаємо подальших творчих звершень.

 

Диплом

З Днем Незалежності, Україно!

Неважливо, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, неважливо скільки нам років. Тільки одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.

З Днем Незалежності всіх нас!
Віримо в нашу перемогу, в наших воїнів, в силу нашого духу!
Слава Україні! Героям слава!

З Днем Державного Прапора!

23 серпня, напередодні Дня незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави — Державний Прапор України. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам'яттю та гордістю народу. Бажаємо злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Миру і процвітання нашій Державі!

З Днем Державного Прапора!

"Фортеця"

   Колектив КЦПОММ 29 липня взяв участь у патріотичному флешмобі  "Фортеця". На своїй локації педагоги закладу проводили майстер-класи з виготовлення металевих виробів, фігур з тіста. Для збору коштів на потреби ЗСУ було організовано продаж власної продукції - вироби з металу та випічку: кекси, булочки, пряники. Також для відвідувачів проводилась безпрограшна лотерея. Зібрані кошти були передані організаторам заходу.

28.07IMG 41c64a4ba0cc56bf808e94e89bbd5472 VIMG a11da8a586b9de79dd2f6340d36e098c VIMG d5ab45bc55ebd1629460c0a452a18a48 V

 

Благодійний захід "Фортеця"

   Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування бере участь та запрошує всіх охочих приєднатися до благодійного заходу "Фортеця", що відбудеться 29 липня 2023 року об 11:00 у м. Кривий Ріг у парку Героїв.   

28.07

Вибір професії – вибір долі!

   В літній період продовжують свою роботу виїзні профорієнтаційні бригади. Їх основне завдання – поширити інформацію про заклад освіти, про професії ДНЗ «КЦПОММ», їх актуальність на ринку праці, перспективи після закінчення навчального закладу, а також надання майбутнім здобувачам освіти вичерпної інформації щодо умов вступу.

0 02 05 5ff9928ff6940b39ed82def6eabd6be560c40cda7a33a9e75cd957de7c844374 afe06e32451ed3d90 02 05 7f76afb8a1e2c3e9f5a9a91343f5ac5e25e711b87df79c5e3ab71bb81f89400e cb58f8bbe0fb649a0 02 05 9f202936ceb4cbd9b86983b11dddc2b14bdd80f57aae8dc1f7c42f00957b90a9 3fe026b256e6be3b0 02 05 ab576d15661ec94962f57a3a0a6b78182f2de497c753e7b5e4f51b402dea68b3 4b1d2409dcf8513e0 02 05 ff0b41f2d866fa1aa3452d48efd7e7e9003a539883e68f53ed36c6fdeb47a659 7c6d739ed8a42960

Державна кваліфікаційна атестація

   Державна кваліфікаційна атестація у ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування»

   З 23 по 27 червня 2023 року у ДНЗ «КЦПОММ» відбулась державна кваліфікаційна атестація. Навчання закінчили майбутні кваліфіковані робітники - електрогазозварники, електромонтери, верстатники широкого профілю, машиністи кранів металургійного виробництва та кухарі. Всі професії сьогодні надзвичайно актуальні на металургійних та машинобудівних підприємствах Кривого Рогу. Зокрема, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» потребує електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування. Тому всім випускникам вже під час ДКА представники підприємства пропонували перше робоче місце. Частина випускників, що навчалися за професією «Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», ще під час виробничої практики пройшли стажування на ПАТ «АМКР», тому їм значно простіше буде адаптуватися на першому робочому місці. На підприємстві «Запорізький ливарно-механічний завод» вже чекають верстатників широкого профілю, операторів верстатів з програмним керуванням. Три здобувачі освіти планують продовжити навчання у закладах вищої освіти міста Кривого Рогу.

Державна кваліфікаційна атестація 2023 1

Джура-2023

     Молоді, гарячі, вмотивовані та завзяті джури козацького рою «Краяни» Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування  взяли участь в ІІ обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура-23». Серед 12 команд області  наші хлопці і дівчата посіли 5 місце.

Вітаємо! Вперед до майбутніх перемог!

 2

@georgy_kryuchenko

 

@georgy_kryuchenko

Грант для студентів Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування (соціальна програма Scholarship)

В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога.

В зв'язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.

Давайте об’єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.   

Шановні студенти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування запрошуємо вас взяти участь у соціальній програмі Scholarship. 

Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших!  Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрита ще одна номінація: 25 000 грн. - https://art-trade.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Участь повністю безкоштовна. Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних. 

Розбудуймо Україну разом! Слава Україні!

Чергова нагорода дісталась найкращим!

      Вітаємо Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування та майстра виробничого навчання Олену Йосипівну Нагаєць з перемогою у щорічному методичному фестивалі «Я знаю, як це робити. І я навчу Вас!» та І місцем у номінації «Кращий показ майстер-класу по новим виробничим технологіям з професій в галузі промисловості».

Пишаємося та бажаємо подальших перемог!!!

2023 06 27

Матеріали про діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

photo 5231079990127347700 y

photo 5231079990127347701 y

photo 5231079990127347702 y

photo 5231079990127347704 y

СТУДЕНТИ УВАГА ГРАНТ!!!

   Компанія "SEO.UA" - один з лідерів з просувания сайтів сео оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів украінських навчальних закладів.

   Цей конкурс має назву: "ми самі творико своє майбутно". Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень!

   Наша мета: допомогти розвитку суспільно активної молоді, яка пєднуватима в собі високу професійну компетентність, культурну ерудицію, духовність, моральність і особисту відповідальність. Вже завтра майбутнє опиниться в руках молодих людей, тому ми прагнемо допомогти їм у визначенні вектору свого розвитку, щоб наша країна мала світе майбутне.

   Якщо ти громадянин України, навчаєшся у україському навчальному закладі, тоді мерщій обирай, тему та пиши свою конкурсну роботу. Важливо встигнути надіслати роботу го 22.06.2023 року на електронну адресу: scholarshipdseo.ua.

   3 прикладами статей, оформленням та стилістикою можна ознайомитись в блозі компанії: hetos://seo.ua/uk/blog

   Теми для статей, та вслі деталі проведення конкурсу зазначенні на сторінці гоанту: https://seo.ua/uk/scholarsnip

   Бажаємо успіхіз у житті та наснать у навчанні!

   Сава Україні!

Майстер-класи

   Досвідчені майстри виробничого навчання Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування провели майстер-класи з токарної справи, електрогазозварювання, зацікавили малечу виробами із солоного тіста під час святкування Дня народження рідного міста.

010203

248-ї річниця Кривого Рогу

   З нагоди 248-ї річниці міста Кривого Рогу, за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток району головою Металургійної у місті ради Геннадієм Шаповалом були нагороджені педагогічні працівники Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування: Вячеслав Лозовський, Дмитро Жабчик та Галина Сапегіна.

01020304

 

Обласний методичний марафон до Дня Європи в Україні-2023

     17.05.2023 р. викладач історії та суспільних дисциплін Лапчик Єлизавета Олександрівна представила наш заклад на обласному методичному марафоні до Дня Європи в Україні-2023. У марафоні викладач презениувала країну Австрію. Єлизавета Олександрівна поділилася досвідом організації заходів при змішаному форматі навчання та представила свої методичні розробки. До марафону були залучені також здобувачі освіти центру, які перебувають за кордоном. Вони надали цікаві фото з різних країн Європи, з яких було створено колажі "Наші в Європі". З матеріалами предметного тижня можна ознайомитися за посиланням:

https://padlet.com/lizagomon1996/2023-ryqytpznjmk16y3w 

1704

1701

1702

1703

 

Флешмоб на пітримку євроінтеграції України "Україна - це Європа"

     15.05.2023 року до Тижня Європи в Україні викладачем історії Лапчик Єлизаветою Олександрівною було організовано флешмоб на пітримку євроінтеграції України "Україна - це Європа", в якому взяли участь здобувачі освіти групи МК-13 та ЕГЗ-31.

1503

Всеукраїнський урок у рамках Тижня безпеки дорожнього руху

     15.05.2023 року класним керівником групи ЕГЗ-10 Лапчик Єлизаветою Олександрівною було проведено Всеукраїнський урок у рамках Тижня безпеки дорожнього руху у формі гри-симуляції на тему "Безпека дорожнього руху". Здобувачі освіти пригадали основні правила поведінки на дорозі та в транспорті, а також попрактикували дотримання цих правил у конкретних життєвих ситуаціях.

1501

1502

День вишиванки

     У кожний третій травневий четвер українці з задоволенням відзначають День вишиванки. Це барвисте свято відоме не лише в Україні, а й у багатьох інших країнах світу — Сполучених Штатах, Великобританії, Франції, Польщі та багатьох інших. Де б не знаходилися українці, цього дня вони з гордістю одягають національний вишитий одяг і вітають один одного з Днем вишиванки!

     Колектив центру долучився до святкової ходи та бажає всім:

Одягайте вишиванку, де б ви не були,

Щоб яскраві візерунки всюди зацвіли,

Маками, калиною, колосками з поля,

Хай нам, браття-українці, усміхнеться доля!

181

182

183

184

185

Година-подорож до Дня вишиванки

     18.05.2023 року викладач ДНЗ "КЦПОММ" Сапегіна Галина Володимирівна для здобувачів освіти групи ЕГЗ-32 провела виховну годину-подорож, присвячену Дню вишиванки, за темою "Код нації: вишиванка у різних регіонах України". Разом зі здобувачами освіти відвідали кожну область України, включаючи й Автономну республіку Крим, та розглянули вишивки кожного регіону України.

18051

18052

18053

18054

Віртуалізація освітньої діяльності в закладах професійної освіти

17.05.2023 року викладач фізики і астрономії Сапегіна Г.В. взяла участь в засіданні онлайн круглого столу у форматі  вебінару  у межах тижня професійної освіти України "Віртуалізація освітньої діяльності в закладах професійної освіти", метою якого було визначити основні напрями підвищення ефективності освітньої діяльності з використанням віртуальних освітніх технологій. На засіданні обговорювались такі питання:

– сучасний стан використання віртуальних освітніх технологій у освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

– переваги та недоліки віртуальних освітніх технологій;

– особливості формування практичних навичок при використанні віртуальних освітніх технологій в професійній (професійно-технічній) освіті.

17053

17054

17055

17056

Урок "Безпечна дорога додому"

В рамках тижня безпеки дорожнього руху 17.05.2023 року викладач Сапегіна Г.В. провела національний  урок "Безпечна дорога додому". Разом зі здобувачами освіти пригадали та повторили правила поведінки на дорозі, на зупинках, на залізничних коліях та вокзалах.

17051

17052

ПІДРУЧНИКИ ЗАМОВЛЕНО!

День матері

 

     Мама - найважливіша людина в нашому житті!

     Людина, яка завжди підтримає і любитиме свою дитину. Щороку у другу неділю травня українці відзначають День матері. Там, де ступає матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, розквітають квіти, радісно щебечуть пташки. Це вона в хвилини небезпеки ніколи не згадає про себе, все віддасть для того, щоб захистити нас. Віддасть всю свою мудрість душі, тепло свого серця, своє здоров'я. І тому від усього серця хочеться побажати всім матерям миру, здоров'я та гармонії в душі. Ваша любов та турбота завжди допомагають нам пройти через найважчі моменти життя.

     Щоб подякувати мамі за все та порадувати її теплими побажаннями, активні читачі бібліотеки центру надіслали свої відео привітання для мам. Тож будьмо гідні материнської любові і пронесімо через усе своє життя це ніжне і прекрасне слово "Мама".

Переглянути відео привітання можна за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1kD6B2qO3DC52D0NeftSLaGvxPssGq-UW?usp=share_link 

 

 

Онлайн марафон

   8-го травня 2023 року в Україні відзначається День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, 9-го травня - День Європи. У ці дні згадуємо мільйони людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу. Це люди усіх рас і націй, чоловіки і жінки, воїни і мирне населення, малі діти і старі – усі загиблі і усі ті, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

   Сьогодні триває героїчний спротив України перед російськими загарбниками, але наш бойовий дух залишається на висоті! А втримати його і надихнути Захисників на ще більш запеклу боротьбу допомагають новітні українські вірші про війну, якими зараз повниться мережа.

   У центрі пройшов онлайн марафон «Читаємо вірші про війну», в якому активну участь взяли здобувачі освіти закладу. Матеріали можна переглянути за посиланням: 

https://drive.google.com/drive/folders/1PHr3_1NrjOXHXRelX9JTtZNxrRQ_f5kq?usp=share_link

 

«Ти як?»

   В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, старувала комунікаційна кампанія, метою якої є: сприяння формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, розуміння та інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан. Пропонуємо вам переглянути відео ролики:

1) https://youtu.be/G2ygR3qe1OA

2) https://youtu.be/p9ZgkbxeI20

3) https://youtu.be/5kpBMymYrk4

4) https://youtu.be/G_aRKhfgPOI

А4 думки не дають спатиА4 ти як 2

   У межах кампанії створено спеціальну сторінку: http://howareu.com (howareu_program), де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров’я – своє та людей поруч. 

   Дізнатися більше інформації про ментальне здоров’я можна також на сторінках у соціальних мережах:

   Facebook – https://www.facebook.com/howareu.program

   Instagram – https://www.instagram.com/howareu_program

   YouTube – https://www.youtube.com/@howareu_program

   Twitter – https://twitter.com/howareuprogram

   Telegram – https://t.me/howareu_program

   TikTok – https://www.tiktok.com/@howareu_program

   Viber – https://invite.viber.com/?g2=AQAyHzQp6XJwmVCkkkXeWJVdLF 8eAQa8Pzq3 NYgcLWJGls3sN3tGibu5P%2BEH0rsb

 #тияк, #профтехосвіта

А4 тривога А4 чуєш сирени

"Ми - патріоти України"

   Пишаємося черговою перемогою на освітньому фронті! Так тримати!

   20 березня 2023 року здобувачі освіти центру разом із викладачем історії Лапчик Єлизаветою Олександрівною взяли участь у VII щорічному Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі "Ми - патріоти України". Здобувачі освіти продемонстрували свої знання з історії, культури, мистецтва, географії України. Вітаємо наших переможців та їх викладача Лапчик Єлизавету Олександрівну з високими досягненнями, бажаємо подальших ПЕРЕМОГ!

1 місце Іщенко В абсолют1 місце Алексєєнко Б абсолют1 місце Музика А. абсолют1 місце Боровський І1 місце Черепашенко А абсолют2 місце Степанов ВЛапчик Є.О

ДОСЯГНЕННЯ

   Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування знову демонструє свої досягнення. Так, здобувач освіти І курсу групи Кух-37 Бебік Михайло посів ІІ місце в обласному конкурсі науково-дослідницьких та творчих робіт, присвячених 140 річниці від дня народження Д. Дорошенка, в рамках освітнього проєкту для обдарованої молоді «Історія без мітів». Есе було присвячено постаті В. Хвойка, як героя ХХ століття. Переможця підготувала викладач історії Хита Кривоконь О. О. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів та творчих злетів!

Грамота БебікГрамота Хита

   З 20.03.2023 по 17.04.2023 року проходив обласний віртуальний конкурс професійної майстерності серед викладачів фізики «Мій кращий конспект уроку», в якому викладач фізики і астрономії центру Сапегіна Галина Володимирівна посіла почесне третє місце серед 27 учасників та отримала Диплом ІІІ ступеня. Вітаємо та бажаємо подальших творчих звершень!

Грамота Сапегіна

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс

   Вітаємо наших переможців у фінальному етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка - Богдана Алексєєнка і його наставника, викладача української мови і літератури Віту Степанівну Скрипченко.
   Це один із найвідоміших конкурсів України, що формує плеяду творчої і талановитої молоді.  Була кропітка праця, яка принесла гідну перемогу. Пишаємося та бажаємо подальших творчих звершень, успіхів і перемог.

зображення viber 2023 05 01 20 08 16 383зображення viber 2023 05 01 20 08 16 548000

Вічна пам'ять

Некролог Архіпов

“Безпечне та здорове робоче середовище”

   28.04.2023 року відбулась Всеукраїнська онлайн-конференція з нагоди Всесвітнього дня охорони праці “Безпечне та здорове робоче середовище”. На ній виступила інженер з охорони праці центру Алла КУШНІР, де висвітила питання безпеки на робочому місці під час воєнного стану задля збереження життя та здоров'я людини.

До новини 4Screenshot 2023 05 01 10.01.08

Історико-краєзнавча конференція

   

До новини 5   27.04.2023 на базі НМЦ ПТО у Дніпропетровській області відбулася онлайн історико-краєзнавча, практична конференція: «Ідеали свободи і гідності українського козацтва Запорозької Січі та їх наслідування нащадками» за участю викладача історії Хити Кривоконь Олени Олександрівни, яка виступила за темою «Конституція Пилипа Орлика як результат Національно-Визвольної війни Б.Хмельницького в середині ХVІІ ст.». Метою заходу стало формування національно-патріотичної і громадянської ідентичності здобувачів освіти засобами предметного середовища суспільних дисциплін в контексті історичного краєзнавства.

 

 

"Людина у пошуках щастя"

  25 квітня викладачі Нітченко Л.Л. та Ястребкова Ю.В. провели відкритий бінарний урок з української літератури та зарубіжної літератури на тему "Людина у пошуках щастя". У ході уроку здобувачі освіти шукали спільне і відмінне у драмі-феєрії "Лісова пісня" Лесі Українки та п'єсі "Синій птах" Моріса Метерлінка. Вони з захопленням брали участь у дискусії про щастя, показували знання з літератури та прагнення стати щасливими. Насамкінець учні довели, що істина нескінченна, за неї треба боротися.

Урок 2

Урок 3

 

«Барви рідного міста»

   В КЦПОММ бібліотекарі провели челендж «Барви рідного міста». Взяти участь у челенджі було просто: здобувачам освіти необхідно було зробити фото про цікаву пам'ятку, історичне місце, зразок архітектури, улюблене місце відпочинку, видатну постать міста Кривий Ріг або Криворізького району - те, що можна охарактеризувати як "рідне Криворіжжя". Пропонуємо ознайомитись з роботами:

«Охорони праці»

  25 квітня 2023 року відбулось засідання секції інженерів та викладачів охорони праці. Викладач КЦПОММ Алла Кушнір презентувала авторський електронний навчальний посібник «Охорони праці» для професії «Машиніст крана металургійного виробництва» та поділилася досвідом розроблення електронного посібника в програмі Ourboox та перевагами використання його в роботі.

IMG 9a163780617f32a28cac8652faa84181 V

Фото1

ПРАВА ЛЮДИНИ

 

Наші діти - креативні, творчі, небайдужі!
Мають свою активну громадянську позицію.
Висвітлюють соціальні проблеми в творчості.
Пропонуємо вашій увазі їх роботи:

ГендернаЛюди

Бережіть своє сонце!

   Нещодавно, з 17 по 24 квітня, у центрі пройшов цікавий і захоплюючий п’ятиденний захід «Тиждень психології» під гаслом «Сонце на небі – це добре, але сонце в душі – важливіше. Бережіть своє сонце!»

   У цьому році робота психологічної служби проводилась в онлайн- форматі. Зусилля команди були спрямовані на максимальне залучення всіх учасників освітнього процесу до відповідних заходів. З метою самопізнання, самовизначення та розвитку успішній взаємодії особистості здобувачів освіти в соціумі, психологічною службою закладу під час живого спілкування сплановано та проведено:

 • тренінг з використання графічних тестів «Я - джерело енергії». Юні художники під час заняття навчились розкривати свої творчі здібності, а також працювати у команді;
 • - створено колажі «Психологія у моєму життя», «Календар щасливої людини на травень» разом з лідерським складом студентської молоді. НА САЙТІ ЗАКЛАДУ ви ознайомитесь:
 • - з електронною бібліотекою психологічної служби;
 • - відео-лекторієм; - корисними посиланнями;
 • - психологічними рекомендаціями з тем «Збереження психологічного здоров’я», «Допоможи собі та підтримай близьких».

Слайд1Слайд2Слайд3Слайд4Слайд5

 

 

 

Увага! Грант!

Увага! 

   Грант для здобувачів освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування 

(соціальна програма Scholarship)

   В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога.

   В зв'язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.

Давайте об’єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.   

   Запрошуємо здобувачів освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших! 

   Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

   Наразі відкрито 2 номінації: 

   18 000 грн. - https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

  30 000 грн. - https://kes.com.ua/ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

   Участь повністю безкоштовна. 

   Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних. 

   Розбудуймо Україну разом! Слава Україні!

З повагою 

Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів

"Весняні ластівки-2023"

  14 квітня 2023 року на базі ДНЗ "КЦПОММ" в рамках міського фестивалю науково-технічної творчості "Техномарафон-2023" відбулась VIII міська першість з авіамодельного спорту "Весняні ластівки-2023". Метою проведення міської першості є популяризація авіамодельного спорту серед учнівської молоді. У змаганнях взяли участь 27 вихованців від закладів позашкільної освіти міста та Криворізької громади.
   Директор та колектив нашого центру  отримали подяки від обласного та міського центрів науково-технічної творчості за багаторічну співпрацю в організації та проведенні  заходів з науково-технічного спрямування.

Image 1 2Image 1 1Image 1

"Христос Воскрес!"

   З приходом весни, наближається одне з найбільших християнських свят — Великдень. Всі ми чекаємо це свято з піднесеним настроєм, надіями та сподіваннями. Адже ця подія — Воскресіння Ісуса Христа — є фундаментом віри, яка змінила розвиток та життя людства. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, світлими думками і взаємними привітаннями: "Христос Воскрес!" -  "Воістину Воскрес!" Колектив Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування приєднався до благодійної акції «Подарую паску воїну».

0 02 05 4c979696f1a473959c37af683991446617f627af8c404e299262bab57fa12794 dd1d829706459a52

"Таємниця генія Шевченка",

   Здобувачі освіти І-ІІ курсів та їх наставник, викладач української мови та літератури Віта Степанівна Скрипченко, взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Таємниця генія Шевченка", присвячений 209-ій річниці Великого Кобзаря. Конкурсанти дізналися більше цікавих фактів із біографії та творчої спадщини Тараса Григоровича, отримали дипломи і сертифікати. Бажаємо творчої наснаги, нових досягнень і звершень.

Диплом Алексєєнко Б Диплом Боровськийв Диплом Пашко  
Диплом Дуднік Диплом Калінічев Диплом Сащук  
Диплом Орєшкін Диплом Тишкул Сертифікат Гринюк  
Сертифікат Лукащук Сертифікат Трунова СертифікатЛопатюк  
Диплом Гараш А Диплом Лісічний Сертифікат Кучеренко  

 

 

«Тиждень добрих справ»

   Вітаємо команду «Краяни» здобувачів освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування з отриманням Подяки організаторів волонтерської акції «Тиждень добрих справ»: Kriviy Rih Volunteer Community, ЕКЦ Belt Graham/БО, БФ «Хесед Хана»

зображення viber 2023 04 10 14 01 17 736 зображення viber 2023 04 10 14 01 20 737

зображення viber 2023 04 10 14 01 22 898

Увага ! Суботник!

   8 квітня 2023 року колектив Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування провів традиційне весняне прибирання території закладу.

 До суспільно корисної праці долучилось чимало співробітників. Не зважаючи на прохолодну погоду з ентузіазмом, гарним настроєм та бойовим духом, розібравши необхідний інвентар, педагогічні працівники заходились прикрашати територію.  

 Роботи було зроблено дуже багато – зібрали сміття на стадіоні, пофарбували стіни. Справжньою «окрасою» заходу стало штучне озеро!!!

Фото 4 Фото 3
Фото 5 Фото 1

 

Цікаво про професії

 

   Кажуть, що людина народжується двічі: перший раз маленькою дитиною, коли з’являється на світ як жива істота, а другий раз – як особистість, коли вибирає трудовий шлях, свою професію. Цей серйозний крок повинен бути добре виваженим. Для цього з 27 по 31 березня 2023 року у Творчому центрі «ПК МЕТАЛУРГІВ» відбувся міських профорієнтаційний захід «Ярмарок професій» для учнів 9-х та 11-х класів закладів середньої освіти м. Кривого Рогу. За п’ять днів роботи локацію нашого центру відвідали приблизно 220 школярів, а саме випускників дев`ятих та одинадцятих класів. КЦПОММ представив виставку виробів, які були виготовлені нашими здобувачами освіти, що навчаються за спеціальностями «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Електрогазозварник», «Токар», «Машиніста крана металургійного виробництва», «Кухар».

зображення viber 2023 03 27 10 36 34 802 зображення viber 2023 03 27 10 36 34 931 зображення viber 2023 03 27 10 36 35 032
зображення viber 2023 03 27 10 36 35 703 зображення viber 2023 03 27 10 36 35 773 зображення viber 2023 03 27 14 39 44 342
зображення viber 2023 03 27 14 39 45 135 зображення viber 2023 03 27 10 36 34 881  

 

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

   24 березня 2023 року відбувся четвертий етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У Конкурсі взяли участь здобувачі освіти нашого навчального закладу Богдан Алексєєнко і Нікіта Ковальчук - переможці обласного етапу Конкурсу. Цей патріотичний мовний марафон триває попри всі випробування і виконує свою найголовнішу функцію - утверджує престиж рідної мови в Україні. Щиросердно дякуємо педагогам-наставникам Віті Степанівні Скрипченко та Лесі Леонідівні Нітченко за докладені зусилля і підготовку здобувачів освіти. Творчого натхнення вам і перемог.

20230324 092032 1 20230324 092054 1
Диплом Алексєєнко Б Диплом Ковальчук Н

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

   Оновлений формат нашого традиційного Дня відкритих дверей, який дозволяє познайомитися із закладом та його життям, а також отримати відповіді на актуальні питання вступу.   

"Разом до перемоги!"

   Вітаємо команду Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування із зайнятим І-м місцем в міській спартакіаді серед працівників навчальних закладів Кривбасу під гаслом "Разом до перемоги!"

FB IMG 1678265767333

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР ПО БОКСУ

   З 20 по 26 лютого 2023 року відбувся Міжнародний турнір по боксу серед молоді класу «А». Кубок Дракули проходив у місті Арад (Румунія). Збірні команди 25 країн з Європи та Азії боролися за Кубок. В складі збірної України в ваговій категорії до 60 кг боксував здобувач освіти ДНЗ «КЦПОММ» Артур Кузьменко. Він провів чотири поєдинки, в результаті яких здобув перемогу і став Чемпіоном міжнародного турніру в своїй ваговій категорії. Бажаємо Артуру Кузьменко успішно виступити на Чемпіонаті Європи, який проходитиме в Болгарії у квітні 2023 року. 

Screenshot 2023 03 02 21.28.10

ДАЙДЖЕСТ ТИЖНЯ МАШИНОБУДІВНИХ ПРОФЕСІЙ

   Протягом 20-24 лютого 2023 року відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області було проведено тиждень професій машинобудівного напряму. Педагогічні працівники центру стали активними учасниками щоденних заходів.
   Ознайомитись з Дайджестом можна за посиланням:
 

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН

   23.02.2023 року навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області в онлайн-режимі було проведено засідання секції викладачів природничих дисциплін, за темою: «Впровадження технології критичного мислення при викладанні природничих дисциплін». У зазначеному взяла участь викладач центру Тетяна Бурдейна з презентацією «Чек-листи на уроках біології як засіб підвищення мотивації та пізнавального інтересу  здобувачів освіти».

01 100

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН

   22.02.2023 року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся Всеукраїнський інтернет-марафон на тему: «Педагогічна скарбничка: сучасні онлайн-інструменти сучасного педагога». Спікером від Криворізького центру професійної освіти машинобудування та металургії стала Хита Кривоконь Олена Олександрівна, викладач історії. Тема виступу: «Оцінювання навчальних знань здобувачів освіти на уроках історії під час дистанційної форми навчання». Коротко було висвітлено інформацію про застосування додаткових онлайн платформ для оцінювання знань здобувачів освіти та їх використання під час різних форм роботи на уроках історії.

111Сертифікат

ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ "Я ЛЮДИНА"

  Вітаємо здобувачів освіти І-ІІ курсів та їх наставника, викладача історії Олену Хиту Кривоконь, з перемогою та призовими місцями у Всеукраїнському конкурсі «Я людина». Серед переможців: Лопатюк О., Бебік М., Кучеренко С., Натопта Д., Шкарупа І., Демидовський М, Чумаченко Є. Алєксєєнко Б. Бажаємо творчих злетів та наснаги в нових починаннях. Ви - наша гордість!

09 109 209 309 409 509 609 709 809 9

ПЕРША ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

03  У рамках участі навчально-методичного центру професійно технічної освіти у Дніпропетровській області у міжнародному проєкті ГО «Центр кризової підтримки «Спільно» при підтримці Департаменту цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу (ЕСНО)  09 лютого 2023 року був проведений онлайн тренінг за темою «Перша психологічна допомога». У даному заході взяли участь і педагогічні працівники навчального закладу.

 01

04

 

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП XIII МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

   4 лютого 2023 року відбувся фінальний етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
   У Конкурсі взяв участь здобувач освіти нашого навчального закладу Богдан Алексєєнко - переможець обласного етапу Конкурсу. Завдання мовно-літературного змагання дали можливість учаснику розкрити творчий потенціал, філологічне мислення та філософське бачення сьогодення через творчість Тараса Шевченка. Щиросердно дякуємо педагогу-наставнику Віті Степанівні Скрипченко за розвиток креативності, докладені зусилля і підготовку здобувача освіти.
Творчого натхнення вам і перемог.

PhotoCollage 1675872235060

 

ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ

 

Важлива річ - наша перемога!
Долучаємось до мистецького марафону #ЄднаймосяЗарадиПеремогиКР
FB IMG 1675250299212FB IMG 1675250350805
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС

   Добре слово дає позитивний імпульс людині, схвалення розкриває приховані таланти і здібності, висока оцінка результатів роботи стимулює до руху вперед і спонукає до  нових звершень.

IMG e1187fee7ea81d846a80a0eabfec4086 V

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БОКСУ

PhotoCollage 1674150759028
   З 12 - 18.12.2022 року у м. Львові проходив Чемпіонат України з боксу серед молоді. В ньому взяли участь 196 боксерів з усіх областей України та м. Києва. Здобувач освіти ДНЗ «КЦПОММ» Артур Кузьменко з групи ЕГЗ №32, який займається в боксерському клубі «Тріумф» (тренер Олександр Кучерявий), виступав у ваговій категорії до 60 кг, в якій виступили 22 боксери. За результатами 5-ти поєдинків Артур став срібним призером Чемпіонату України, у фінальному поєдинку поступившись чемпіону Європи, майстру спорту України Богдану Челдику. Таким чином, Артур Кузьменко виконав норматив кандидата у майстри спорту і став членом молодіжної збірної України, яка готуватиметься до Чемпіонату Європи, що відбудеться у квітні 2023 року в м. Софія (Болгарія).

 
 
 
 

I МІСЦЕ У III (ОБЛАСНОМУ) ЕТАПІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ

per3   

   Ще одна перемога! Вітаємо здобувача освіти ДНЗ "КЦПОММ" Алексєєнка Богдана із зайнятим І місцем у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка. Щиросердно дякуємо викладачу Віті Степанівні Скрипченко за докладені зусилля та підготовку здобувача освіти. Пишаємося! Так тримати!

 
 
 
 

ВІД РІЗДВА ДО МАЛАНКИ ЗВУЧАТЬ ЩЕДРІВКИ ТА КОЛЯДКИ

   Незважаючи на дистанційне навчання, 13 січня бібліотекарями центру проведено фестиваль «Від Різдва до Маланки звучать щедрівки та колядки», до якого доєдналися здобувачі освіти центру. Дякуємо всім, хто відгукнувся. Переглянути відео можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1oVMs25NdK36sRn-mK7FkuTp5odDTLoJX?usp=share_link

 

МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС

   11 січня 2023 року відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно- літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка, учасником якого став здобувач освіти ДНЗ "КЦПОММ" Алексєєнко Богдан - переможець заочного відбіркового туру (посів ІІ місце серед конкурсантів профтехосвіти). Зичимо учаснику конкурсу та його наставнику Віті Степанівні Скрипченко перемоги та творчого натхнення!

фото 1фото 2фото 3

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

З Новим роком та Різдвом!

З Новим роком та Різдвом 1

 
 

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

зображення viber 2022 12 27 13 04 10 868   

   14 грудня 2022 року відбувся обласний етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2022/2023 навчальному році. За результатами конкурсу здобувачі освіти нашого закладу посіли призові місця: І місце - Алексєєнко Богдан, ІІ місце - Ковальчук Нікіта. Вітаємо переможців та їх наукових керівників - Віту Степанівну Скрипченко і Лесю Леонідівну Нітченко. Бажаємо творчого натхнення та успіхів у фіналі.

 

 

 

 

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З ЕКОЛОГІЇ

   15 грудня 2022 року здобувачка освіти Варга Катерина взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, як переможець ІІ заочного етапу, з проєктом "Проєкт клумби-рокарію біля Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування" та посіла призове місце.

Вітаємо і Катерину, і її керівників Бурдейну Т.Ю. та Петрову Н.А. з почесним третім місцем!

зображення viber 2022 12 15 12 15 26 502зображення viber 2022 12 22 14 19 43 606

 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

СПАРТАКІАДА

 

   З 04.12.2022 по 25.12.2022 року у Кривому Розі проводиться спартакіада серед КФК підприємств, установ, організацій та КФК навчальних закладів. Педагоги нашого закладу є активними учасниками та призерами усіх видів змагань у рамках спартакіади: Дартс – І місце, шахи – ІІ місце, Шашки – ІІІ місце.

Вітаємо! І бажаємо нашим спортсменам ПЕРЕМОГИ в наступних змаганнях з настільного тенісу та волейболу.

зображення viber 2022 12 12 09 04 48 750зображення viber 2022 12 12 09 04 48 973

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ

1254

 

   В рамках тижня права викладачем суспільних дисциплін Лапчик Є.О. було проведено виховний захід-тренінг для здобувачів освіти центру, присвячений Міжнародному дню боротьби з корупцією, який щорічно відзначається в Україні та світі. Здобувачі освіті ознайомилися з теоретичними питаннями, пов’язаними з корупцією, а також навчилися повідомляти органи влади та НАЗК про факти корупційних правопорушень.

Україна – правова держава без корупції!

0304

 
 
 
 
 
 
 
 
 

З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

7a35018e8dad42e4814582b0b81430d8   
 
   Любі захисники та захисниці, бажаємо вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання!
6 грудня бібліотекарями центру було оголошено марафон відео привітань  з Днем Захисників України.
Долучайтесь. Давайте привітаємо наших мужніх воїнів зі святом.
Матеріали розміщено за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1lcO1No7XUjjcADyFGDgXKHy7ckZumCGw?usp=share_link
 
 
 
 
 

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Screenshot 2022 12 03 21.58.35

   Щороку в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Цьогоріч в ДНЗ «КЦПОММ» було проведено онлайн виставку малюнків «Молодь проти насильства», до якої долучились здобувачі освіти І та ІІ курсів. Ознайомитись з роботами можна за посиланням: 

https://drive.google.com/drive/folders/1rnB10-hmSPNS9PW9xnHnIB-PA6Og0UUb?usp=share_link 

 
 
 
 
 

РІЧНИЦЯ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГОЛОДОМОРУ

Голодомор 1

До річниці відзначення Дня Голодомору в Україні бібліотекарі центру провели годину спілкування зі здобувачами освіти, на яких обговорили наслідки Голодомору 1932-1933 років для українського народу та провели паралель з геноцидом, який відбувається в наші дні. Після заходу здобувачі освіти, вражені почутим, надіслали свої малюнки та твори на тему Голодомору.

Ознайомитись з роботами можна за посиланням: 

https://drive.google.com/drive/folders/1x_P8BWax2wW33R3OncpSpjKm1M8v4zkT?usp=share_link 

 

Голодомор 2Голодомор 3Голодомор 4

 

 

 
 
 
 
 
 
 

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ "ЗАХИСНИКИ ТА ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ"

PhotoCollage 1669576781169   Протягом жовтня-листопада 2022 року здобувачі освіти Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування під керівництвом викладача історії Лапчик Є.О. долучилися до Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу "Захисники та захисниці України ", присвяченому Дню захисників та захисниць України, Дню козацтва. Вітаємо наших переможців та учасників конкурсу з високими результатами.

 
 
 

ІІ (обласний) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

 

   З 22 листопада 2022 року в нашому навчальному закладі розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Олімпіади будуть проводитися в онлайн-режимі з української мови і літератури, англійської мови, історії, математики, фізики, біології, екології, географії, інформаційних технологій. Захищати імідж навчального закладу будуть переможці І етапу, який проводитиметься в закладі.

Тож, 22 листопада участь в олімпіаді з української мови і літератури візьмуть учні Натопта Даніїл (І курс) та Алексєєнко Богдан (ІІ курс).111

23 листопада відбудеться олімпіада з історії (учасники олімпіади – Пономарьов Тимофій (І курс) та Алексєєнко Богдан (ІІ курс)).

24 листопада відбудеться олімпіада з фізики (учасник олімпіади – Климюк Владислав (ІІ курс)).

29 листопада – відбір учнівських екологічних проєктів (учасник від нашого закладу – Варга Катерина (ІІ курс)).

30 листопада відбудеться олімпіада з географії (учасники олімпіади – Терещенко Павло (І курс) та Алексєєнко Богдан (ІІ курс)).

01 грудня відбудеться олімпіада з англійської мови (учасники олімпіади – Цимбал Святослав (І курс) та Орєшкін Віталій (ІІ курс)).

06 грудня відбудеться олімпіада з математики (учасники олімпіади – Недря Лілія (І курс) та Орєшкін Віталій (ІІ курс)).

07 грудня відбудеться олімпіада з біології (учасники олімпіади – Ковальчук Нікіта (І курс) та Сащук Каріна (ІІ курс)).

08 грудня відбудеться олімпіада з хімії (учасники олімпіади – Благодарний Денис (І курс) та Алексєєнко Богдан (ІІ курс)).

Бажаємо всім учасникам олімпіади перемоги!

 

 
 
 

КОНКУРС ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ

 

 З метою розвитку творчих здібностей, екологічної свідомості здобувачів освіти в жовтні 2022 року комунальним закладом освіти “Дніпропетровським обласним еколого-натуралістичним центром дітей та учнівської молоді” проводився обласний конкурс юних натуралістів, учасником якого став і наш навчальний заклад. У номінації “Ландшафтний дизайн” (напрям “Квітникарство та озеленення”) здобувачка освіти Варга Катерина посіла І місце з роботою «Проєкт клумби-рокарію біля Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування», під керівництвом викладача природничих дисциплін Бурдейної Тетяни Юріївни. Візуалізація проєкту створена за допомогою комп’ютерної програми з 3D-моделювання – “Sweet Home 3D викладачем інформатики Петровою Наталією Анатоліївною. Щиро вітаємо з перемогою!

 


010203

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Отже проєкт є, перемога є, залишилось втілити його у життя!
 
 
 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «Я - ЛЮДИНА»

 151122n

   16.11.22 на базі нашого навчального закладу було проведено Всеукраїнський конкурс «Я - людина». Активну участь у заході взяли здобувачі освіти першого курсу: Лопатюк О., Бебік М., Кучеренко С., Натопта Д., Шкарупа І., Демидовський М, Чумаченко Є. Осторонь не залишився і другий курс – Алєксєєнко Б. Даний конкурс покликаний для популяризаціїзнань про нашу планету, про її різноманітність,знайомство молоді зізвичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу, для формування толерантного ставлення до відмінностей, які нас оточують, для ознайомлення здобувачів освіти зцікавими фактами, явищами, подіями та місцями на планеті Земля.

   В організації конкурсу допомогали викладач інформатики Петрова Н. А. та викладач історії Хита Кривоконь О. О.

 
 
 

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

   15 листопада 2022 року відповідно до плану роботи навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області відбулось засідання методичної секції викладачів іноземних мов у режимі online з теми «Формування іншомовної комунікативної компетентності майбутніх фахівців - вагома складова успіху в сучасному світі».

   Раціональне поєднання різних освітніх методів навчання з комп’ютерними технологіями є основою сучасної освіти. Власним досвідом поділилася викладач іноземної мови Ганна Пономарьова: як інформаційно-комп’ютерні технології дозволяють успішно розвивати комунікативні компетентності на уроках іноземної мови, доводити свою точку зору, розвивати критичне і креативне мислення та адаптуватися у мовному середовищі.

151122OBL151122OBL2151122OBL3

ONLINE-МАРАФОН ABOUT ОСВІТА

 
28.11
 Онлайн-марафон «About ОСВІТА» від АрселорМіттал Кривий – це допомога у виборі місця навчання та майбутньої професії!
Що буде?
📍Тиждень онлайн-зустрічей з представниками закладів освіти міста
📍Знайомство зі спеціальностями, на які можна вступати
📍Вебінари з вибору професії
📍Розіграші подарунків
📍Можливість задати питання з приводу навчання та професії
🗓️Дата заходу: 28.11 - 03.12
💻Місце: онлайн, через платформу Microsoft Teams
Реєструйтеся на онлайн-марафон «About ОСВІТА» аби першими дізнаватися деталі заходу 👇
та долучайтеся до чат-боту у Telegram: https://t.me/about_osvita_bot
 
 
 

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ.

   Для бібліотекарів центру вже стало доброю традицією у листопаді проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Це свято щороку відзначають в Україні 9 листопада. Із покоління в покоління, в часи розладу та піднесення, наші предки передавали нам скарб – рідну мову. Народ плекав її у піснях і легендах, передавав від роду до роду, щоб не загинула.
Для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує в собі народну мудрість. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.
Так, у цьому році, незважаючи на війну, бібліотекарі провели поетичний калейдоскоп, в якому взяли участь здобувачі освіти центру.
Дякуємо всім за участь.

 
 
 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ДО ДНЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ

    19 жовтня 2022 року здобувачі освіти першого курсу КЦПОММ взяли участь у Всеукраїнському конкурсі до Дня відповідальності людини та підготували відеоролик. Кожен з нас має досить чітко сформульовану громадянську позицію, і всі вірять в перемогу Збройних сил України.

 
 
 

Засідання секції педагогічних працівників професій зварювального виробництва

19 10 1      Відповідно до плану роботи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області 19 жовтня 2022 року  відбулося засідання секції педагогічних працівників професій зварювального виробництва.

      В ході секції було окреслено шляхи забезпечення якісної підготовки кваліфікованих робітників зварювальних професій: нові завдання, ресурси в освітньому процесі, а також шляхи забезпечення внутрішньої системи оцінювання якості професійної підготовки кваліфікованих робітників в ЗП(ПТ)О (методист НМЦ ПТО Тамара Грищук) та презентовано імплементацію (впровадження) змісту професійних стандартів в діючі освітні програми (Вікторія Ключник, методист НМЦ ПТО).

19 10

      Розробка та впровадження державних освітніх стандартів на основі компетентнісного підходу в освітній процес закладів П(ПТ)О - крок до модернізації внутрішньої ефективності системи професійної освіти як на національному, так і на регіональному рівні. А педагогічні працівники закладів ПТО активно реагують на всі зміни у сфері освіти та є їх безпосередніми виконавцями. Тому методологією розробки орієнтовної освітньої програми на основі ДОС з професії «Газорізальник» поділилася методист Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування Ольга Кепша.

      Досвідом роботи з використання онлайн-ресурсів для підготовки фахівців зварювальних професій та застосування сучасних виробничих технологій при підготовці кваліфікованих робітників зварювального виробництва поділилися педагоги криворізьких ЗП(ПТ)О Наталія Мараховська та Наталія Мотовило.

 
 
 

Всеукраїнський науково-практичний вебінар

     13 жовтня 2022 року Інститутом професійної освіти НАПН України було проведено Всеукраїнський науково-практичний вебінар «Застосування цифрових технологій у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників», підготовленого співробітниками лабораторії електронних навчальних ресурсів. Учасники вебінару (це і науковці, і педагогічні працівники закладів вищої, передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти) у своїх виступах-презентаціях звернули увагу на тому, що цифровізація і штучний інтелект має значний вплив на розвиток національної економіки та суспільства. Це призведе до зростання значущості хмарних технологій, цифрових екосистем, роботизації, пілотної техніки, SMART-логістики, технологій віртуальної та доповненої реальності тощо. Проте цифровізація та автоматизація різних сфер виробництва може призвести до зростання безробіття, а отже, до перенавчання працівників новим навичкам, особливо цифровим. З огляду на це, актуалізується значимість якісної цифрової освіти як майбутніх фахівців, так і педагогів.

1

    Методист закладу Ольга Кепша у своєму виступі «Використання цифрових технологій в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти" детально розповіла про використання у роботі педагогічних працівників закладу електронних підручників та SMART-комплексів навчальних дисциплін. Відзначила ефективність створених ЕОР та SMART-комплексів у освітньому процесі.

    Дякуємо організаторам та безпосередньо Олександру Дмитровичу Гуменному, к.п.н., старшому науковому співробітнику лабораторії ЕНР ІПТО НАПН України, за можливість обміну досвідом з питань запровадження цифрових технологій в інформаційно-освітньому середовищі закладу освіти.


 
 
 

Інформаційна година пам'яті до Дня захисників та захисниць України

14 10 1

      14.10.2022 викладачем історії Лапчик Є.О. було проведено інформаційну годину пам'яті до Дня захисників та захисниць України. Викладач разом зі здобувачами освіти ІІ курсу розвінчували міфи про УПА, пригадали основні етапи боротьби українського народу за власну незалежність, обговорили бойове мистецтво й традиції козаків, що довгий час культивувалися радянською пропагандистською машиною, та сучасну російську-українську війну, згадали Героїв України, що віддали життя за нашу свободу, в тому числі Героїв, із числа студентів нашого закладу. Для інформаційної кампанії було використано матеріали Українського інституту національної пам'яті.

 
 

День захисників і захисниць України

Чотири великих свята в один день добірка листівок до визначних дат і свят 14 жовтня ВолиньІнфо 2
  День захисників і захисниць України –свято, 
яке увібрало в себе багаті і славні ратні традиції,
уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.
  Здобувачі освіти центру підготували поетичний марафон«Україна – це моя Батьківщина»
і привітали тих, хто стоїть на захисті своїх близьких і країни,
побажали міцного здоров’я, щастя, спокою і миру, успіхів і процвітання.
 
 
 
 
 
 

Змагання з настільного тенісу

IMG 572e91e7c36f5aba8220ff2d3e4a3c1b V

   Вручав нагороди Радчук М.С., керівник фізичного виховання транспортного ліцею.

   В середу, 05.10.2022, в КПТЛ була проведена секція керівників фізичного виховання ЗП(ПТ)О м. Кривого Рогу, де відбулось обговорення онлайн-змагань 68-ї обласної спартакіади. Також були проведені змагання з настільного тенісу серед викладачів закладів міста.

   В запеклій боротьбі перемогу здобув керівник фізичного виховання КЦПОММ Валентин Трохимчук, друге-третє місця посіли представники МЦППВ: Понубратенко С.М. та Степанов С.С. Переможці отримали грамоти і кубки. Відзначимо гостинність та кваліфіковане суддівство господарів закладу.IMG d51c985301327193089d3110873b2b6c V

Науково-практичний вебінар

03.10.2022 на базі КЦПОММ відбувся  регіональний науково-практичний вебінар «Практико орієнтовані підходи у системі підготовки кваліфікованих робітників енергетичної галузі: виклики, реалії та перспективи». Учасники вебінару: науковці, методисти, викладачі, майстри виробничого навчання, виробничі управлінці та всі, хто сприяють розповсюдженню практико орієнтованої науки та освіти у системі підготовки кваліфікованих робітників енергетичної галузі. В ході вебінару обговорили запровадження нових практико орієнтованих підходів та інноваційних технологій у підготовку кваліфікованих робітників енергетичної галузі в умовах форс-мажорних обставин сьогодення (Дмитро Степанюк, доктор філософії в галузі права, голова координаційної ради соціального партнерства в галузі професійно-технічної освіти, наставництва та адаптації молоді до умов виробництва, м. Кривий Ріг), ознайомились з досвідом провідних фахівців та науковців у цьому контексті (Олександр Гуменний, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник лабораторії електронних освітніх ресурсів Інституту ПТО НАПН України, м. Київ),  обговорили актуальні аспекти щодо викликів глобалізованого простору, існуючих реалій професійної освіти,   окреслили перспективи щодо забезпечення якості надання освітніх послуг щодо ефективного набуття професії здобувачами професійних (професійно-технічної) закладів освіти (Валентин Протопопов, завідуючий НПЦ відновлювальної енергетики  Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою"),обговорили плани на майбутнє: розширити аудиторію інтерактивного онлайн-дискусу до Всеукраїнського науково-практичного вебінару практиків і науковців (Ольга Гермак, к.п.н., викладач спецдисциплін Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування та Андрій Семенов, директор приватного центру професійної освіти).

310 1310 

Майстер-клас

       За планом роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області 29.09.2022 р. відбувся практичний тренінг для викладачів суспільних дисциплін, у рамках якого викладачем КЦПОММ Лапчик Єлизаветою Олександрівною було проведено майстер-клас на тему "Методика підготовки і проведення сучасного інтегрованого уроку". Єлизавета Олександрівна поділилася з колегами практичними порадами щодо організації якісного інтегрованого уроку в онлайн, офлайн та змішаному форматах навчання, цікавими ідеями інтеграції предметів суспільствознавчого циклу з предметами професійної підготовки.

 29 09

«Бібліотека вчора, сьогодні, завтра» для першокурсників

30 вересня в Центрі пройшов в онлайн форматі бібліотечний урок для першокурсників «Бібліотека вчора, сьогодні, завтра». 0 02 05 d5f5993903dd23bf6efc7a3a7547f534197fb45b1af58341b7c7141ed99f6fa9 d18782ee8f541db00 02 05 66d320cecce49b0b94db39ad4575134262272e886fd76162fc6470cc5a8c8f17 16a14e078d2756390 02 05 6de3479e229bf63540c187e2468f5fe834d1f8f5c74ffe76d99f5a9566c14661 1366e332ae26aca40 02 05 38bd402c8c98bc2c660a3b113a4555bf3ebba8554e9737d326fd928b465a4b16 98d6228a259912c2

Здобувачі освіти ознайомились з історією створення книги та навчального закладу, взяли участь у вікторині - тесті «Що ви знаєте про книги та бібліотеку?».

Переглянули презентацію «Українці - нація героїв», яка присвячена загиблим випускникам Центру.

Розроблення проєкту Державного освітнього стандарту з професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»

Фото3Фото4

       27 вересня відбулося чергове онлайн-засідання учасників робочої групи з розроблення проєкту Державного освітнього стандарту з професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», в якому учасниками якого стали центру: методист Ольга Кепша, викладачі професійно-теоретичної підготовки Лілія Чудасова та Тетяна Ліпіна. Під час засідання члени робочої групи обговорили та внесли свої пропозиції  щодо результатів навчання третього, четвертого, п’ятого та шостого розрядів з професії.

Всеукраїнські вебінари

26 вересня відбувся Всеукраїнський вебінар «Науково-методичні основи впровадження технологій змішаного навчання в системі професійної освіти», у якому взялизображення viber 2022 09 26 16 44 03 950зображення viber 2022 09 26 16 44 05 070 участь і педагоги ДНЗ «КЦПОММ». Зокрема викладач Тетяна Бурдейна  поділилася своїм досвідом з організації самостійної роботи здобувачів освіти в умовах змішаного навчання на уроках природничого циклу та визначила  переваги та недоліки у застосуванні змішаного навчання у закладах П(ПТ)О.

          У свою чергу викладач Олена Хита Кривоконь виступила з теми «Оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти на уроках історії під час дистанційної форми навчання». Окрім звичних для педагогів програм викладач презентувала додаткові програми, які полегшують  оцінювання знань учнів:  LOOP, SOCRATIVE, PLICKER, KAHOOT, DOTSTORMING, PEAR DECK і т.п.

Відкриті уроки Центру

01

          Навіть в умовах воєнного стану, життя в Центрі не зупиняється. Наші майстри виробничого навчання проводять он-лайн уроки в майстернях, лабораторіях та на крановому полігоні.

       Так, 26 вересня 2022 року,  майстер виробничого навчання Людмила Півинь провела в крановому полігоні он-лайн урок на тему "Участь машиніста крана в обслуговуванні головних та допоміжних тролей крана, заміні світильників у цехах".

       На уроці учні дізналися про безпеку  роботи  машиніста крана при виконанні цих дій, про вимоги при проведенні  робіт на висоті.

 

Міжнародний день миру

1663684360 3546        Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.
Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба в країні.
        З нагоди Дня миру у ДНЗ КЦПОММ бібліотекарями організовано та проведено поетичний онлайн марафон «Хай буде мир на всій землі» в якому взяли участь здобувачі освіти центру.
Марафон триває. Долучайтесь!
Виступи здобувачів освіти центру будуть розміщені на Google-диску в теці "Партіотичне виховання"

День української державності

         28 202228 липня цього року Україна вперше відзначає День української державності. Символічно це свято прив’язане до Дня хрещення Русі-України, яке відзначалося у цей день протягом багатьох років. 

 Свято встановлено указом президента Володимира Зеленського 24 серпня 2021 року, підписаним під час урочистостей до тридцятої річниці незалежності України. Зеленський підписав указ під час параду.

 

Державна кваліфікаційна атестація 2022

0 02 05 430884dba20a9a1cc09d50bdde9c8d92b823427e45dc005684ac59c46e2dc0c3 3ff805fe4a875319 копия       Одним з найважливіших показників якості професійної підготовки здобувачів освіти є державна кваліфікаційна  атестація. 

         22 червня 2022 року у закладі стартувала державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти, яка базується на вимогах державних стандартів професійної (професійно-технічної) освіти та документів, що регламентують організацію навчально-виробничого процесу в професійно-технічних закладах освіти.

         340 здобувачів освіти продемонстрували свої знання з обраної професії. Електрогазозварники, машиністи кранів, електромонтери, електромонтажники, верстатники, кухарі показали високий рівень знань.

          Кваліфікаційна комісія розглядала підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційної роботи, виробничу характеристику, щоденник обліку виконання професійно-практичних робіт та інші матеріали, що характеризують рівень підготовки кожного випускника.0 02 05 eb41c9db5975226b93fe290a3e1e0d872b0bdf98c05970bbc60eb5392af2047b 779ebd22f9d5ef87

 

 

 

 

Кваліфікаційний центр для тих, хто вже у професії

photo 2022 06 20 13 10 42

 

Сьогодення зараз надзвичайно мінливе, тому потрібно весь час вчитись чомусь новому, аби встигнути за новими photo 2022 06 20 13 15 54вимогами. А якщо тобі 40 років, то йти і навчатися в ПТУ три роки ти не будеш.

А де в такому разі підтвердити свою кваліфікацію та отримати документ? Відповідь на це питання сьогодні намагалися знайти у Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування. До закладу завітали колеги з Криворізького національного університету: Олег Сінчук, завідувач кафедри АЕСПТ, доктор технічних наук, професор, Академік АГН України, Андрій Пікільняк, декан факультету механічної інженерії та транспорту, кандидат технічних науки, доцент, Владислав Федотов, декан електротехнічного факультету, кандидат технічних наук. 

Директор КЦПОММ Григорій Горб ознайомив гостей з матеріальною базою навчально-практичних центрів для верстатників та електромонтерів. Були обговорені питання створення кваліфікаційного центру на базі закладу

 

Відбулась 66-а міська зональна спартакіада

Вітаємо  наших хлопців з перемогою!                                                                                           За результатами дистанційних змагань 66-ї міської зональної спартакіади серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О з віджимань з оплеском за 1хв серед юнаків наші хлопці посіли 1 місце (116р).    

 

 

                                                                   

19 травня - День вишиванки

ВИШИВАНКА - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Вишиванка - ознака душі української нації, а також потужний оберіг. 19 травня 2022 року. День Вишиванки #ВИШИВАНА_ПРОФОСВІТА_Дніпропетровщини #УС_ПТО_Дніпропетровщини

 

 

 

78-ма річниця визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників

         Щороку 22 лютого криворіжці відзначають історичну дату – визволення міста від нацистських загарбників у Другій світовій війні та вшановують пам'ять воїнів – визволителів, які загинули на полі бою. Бібліотекарки центру під час дистанційного навчання підготували віртуальну виставку літератури «В серцях і книгах пам'ять про війну». Здобувачі освіти ознайомились з етапами Нікопольсько-Криворізької наступальної операції та з книгами криворізьких істориків–краєзнавців та письменників, які дослідили історію міста Кривого Рогу та розповіли про подвиги бійців і командирів у розгромі німецько-фашистських загарбників.

Міжнародний день рідної мови

   

        Бібліотекарі центру дякують здобувачам освіти, які під час дистанційного навчання надіслали відео присвячені  Міжнародному дню рідної мови для створення відеоролика «Не цураймось мови, вчимось розмовляти, щоб слова чудові вміли оживати!»

 

 

 

 

16 лютого - День Єднання

16 лютого оголошено Днем Єднання.

Ми – патріоти!   Ми – українці!   Ми – разом!   Завжди один за одного!    За Україну!    Єднаймося заради майбутнього!!!

#ЗаМир_УкраїнаЄднаємось  #UAразом   #УС_ПТО_Дніпропетровщина   #Україна_в_серці  #обєднаніУкраїною  #В_єдності_наша_сила

#ВсебудеПТО

 

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану

    изображение viber 2022 02 15 13 37 00 212изображение viber 2022 02 15 13 36 22 646 14.02.2022 бібліотекарки Лемеш О.І та Робакідзе І.Г. провели для здобувачів освіти першого курсу груп ВШП-12 та ЕГЗ-10 бібліотечний урок «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя»., присвячений виводу радянських військ з Афганістану та вшануванню пам’яті воїнів інтернаціоналістів. На урок був запрошений ветеран- афганець Трохимчук Валентин Миколайович, який поділився спогадами про ті страшні події. Молоді представлена виставка «Назавжди воїн і патріот», яка розповідає про випускника центру  Марманчука Віктора Павловича, який загинув в Афганістані.

Безбар’єрність: мультфільм про важливість толерантного спілкування

«Довідник безбар’єрності» – ініціатива і флагманський проєкт першої леді Олени Зеленської. Він створений у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, що виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами.

Мультфільм створено, щоб в ігровій формі показати важливість толерантного спілкування. Що те, як ми говоримо до людини, може або її надихнути, або відкинути за бар’єри. Один герой у двох абсолютно різних реальностях. Першій, де суспільство нетерпиме до різноманіття і манерою взаємодії та спілкування створює бар’єри. Другій, де до людини старшого віку ставляться з повагою і, відповідно, проявляють її у словах.

Четвер, п’ятниця, субота – у нас профорієнтація…

5 50 02 05 6a18ed876d5d5716572d52d048e3e73b61c6a8462b438177fee1905e31b53b62 24e62efe471aa7f3      Майже 90% старшокласників за даними опитувань по закінченню школи прагнуть вступити до вишів. Значно менше випускників шкіл, які б хотіли стати токарями, зварниками, електриками. Хоч на сучасному ринку праці якраз такі спеціальності й мають великий попит: як можна уявити виготовлення тістечка без кондитера, освітлення у кімнаті без електрика, будівництво мосту через Дніпро без зварника.

       Аби продемонструвати, які насправді професії важливі, Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування з 3 по 5 лютого бере участь у міському профорієнтаційному заході «Ярмарок професій». Основна мета – популяризація професій, за якими здійснюється підготовка у закладі.

https://drive.google.com/file/d/1AuO6YZkE0r4VQVOxP8sE1fXHT3HPSduC/view?usp=sharing

 

5 3

0 02 05 17a1f7cae83810e6eb61e13d1580eb2c995fdd868afa68c16e151ad058868b83 27c412a77ad01b43

5 1

Міські змагання з тенісу

изображение viber 2022 01 28 12 26 47 948изображение viber 2022 01 28 12 26 47 490изображение viber 2022 01 28 12 26 49 108изображение viber 2022 01 28 12 26 47 310изображение viber 2022 01 28 12 26 47 721

 

 

 

 

 Відбулися міські змагання з тенісу серед здобувачів освіти ПТНЗ Кривого Рогу. Наша команда в дуже запеклій та драматичній боротьбі у фіналі поступилася команді МЦППВ та посіла друге місце. Результат вирішувався в останній партіі парного разряду: при рахунку 10:10, більш вдалими були, на жаль, наші суперники. Поздоровляємо нашіх хлопців - Лозинського Євгена та Мілютіна Дмитра зі сріблом та бажаємо успіхів у наступних  змаганнях.

І місце за нами!!!

изображение viber 2022 01 22 12 39 45 547изображение viber 2022 01 22 12 50 15 112

         Вітаємо команду працівників центру з зайнятим першим місцем з шахів в рамках щорічної спартакіади серед навчальних закладів, які перебувають на обліку в міській профспілці металургів і гірників України. Ви кращі!

 

 

 

Нарешті, здійснилося!

IMG 1         18 січня 2022 року в нашому закладі було відкрито навчально-практичний центр «TurnerSkillS. Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з ПК. Токар. Фрезерувальник».

На урочистому відкритті були присутні:

 • Ольга Горб, заступниця голови Дніпропетровської обласної держадміністрації;
 • Олексій Полторацький – директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА;
 • Антон Демура – заступник директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА;
 • Любов Кравченко, начальниця управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА;
 • Оксана Дудля, начальниця відділу професійно-технічної освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА;
 • Олена Ольшанська, депутатка Дніпропетровської облради;
 • представники підприємства – соціального партнера:
 • Яна Голуб, начальниця відділу кадрів ТОВ «МЕТІНВЕСТ-КРМЗ»;
 • Олексій Ульянко, начальник відділу навчання та розвитку персоналу ТОВ «МЕТІНВЕСТ-КРМЗ»;
 • Артур Бєлошавін, заступник голови Криворізької міської організації профспілки трудящих металургійного і гірничодобувної промисловості України;
 • представники преси.

        Навчально-практичний центр створено за рахунок не тільки державного та обласного бюджетів, а й власних коштів навчального закладу. Його обладнано найсучаснішим устаткуванням, яке відповідає стандартам професійно-технічної освіти та вимогам роботодавців. На базі навчально-практичного центру будуть здобувати професії не тільки здобувачі освіти міста, а й незайняте населення усього регіону, проходитимуть стажування майстри виробничого навчання всієї України.

IMG 4

IMG 2

IMG 3

 

 

 

 

 

Користуючись нагодою, запрошуємо всіх бажаючих до нас в центр на навчання!!!

Участь в ХІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі

   изображение viber 2022 01 12 16 30 21 715    изображение viber 2022 01 12 16 30 21 162

         12 січня відбувся очний тур обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської творчості імені Тараса Шевченка, в якому взяв участь здобувач освіти групи ЕМ №11 Богдан Алексєєнко (викладач Віта Степанівна Скрипченко). Цікава подорож до Дніпра сприяла реалізації набутих знань і отриманню нового досвіду. Бажаємо успіхів талановитому учневі.

Засідання фахової галузевої ради з гірничих та машинобудівних професій

0 02 0a cb6d90b6521dde6ed4e3ea281c3fba1f2bf6eafbf4ca079afd38d8303477b270 7110eccb48d1f1c7          17 грудня 2021 року відбулося засідання фахової галузевої ради з гірничих та машинобудівних професій на підприємстві ТОВ «МЕТІНВЕСТ-Криворізький ремонтно-механічний завод».

       Засідання фахової галузевої ради  є прикладом всебічного вивчення проблемних питань проходження виробничої практики і навчання в умовах виробництва в поєднанні зусиль і можливостей підприємства з метою забезпечення виконання навчальних планів і програм, впровадження дорожньої карти за дуальною формою навчання здобувачів освіти ДНЗ «КЦПОММ» в умовах виробництва ТОВ «Метінвест-Криворізький ремонтно-механічний завод».

       Директор закладу Григорій Горб впевнений, що співпраця КЦПОММ і роботодавців – це перспективний шлях розв’язання багатьох проблем, що виникають у процесі підготовки та подальшого працевлаштування молодих робітників. Безпосередньо для нашого навчального закладу відновлення і зміцнення зв’язків із соціальними партнерами відкриває наступні додаткові можливості:- забезпечується врахування вимог роботодавців;

 • з’являється доступ всіх учасників освітнього процесу до інноваційних виробничих технологій та сучасного виробничого обладнання;
 • відкриваються  більш широкі можливості для організації професійно-практичної підготовки здобувачів освіти КЦПОММ;
 • з’являються умови для організації короткострокового стажування педагогічних працівників з метою ознайомлення з новими виробничими технологіями й устаткуванням.
Детальніше...

ІІІ етап конкурсу ім. П.Яцика

13 02 16 792       

       13 грудня у режимі онлайн відбувся ІІІ етап конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. "Тримаємо кулачки" за нашого Дмитра Волікова! Бажаємо йому перемоги!

 

 

Досвід навчає

изображение viber 2021 12 09 19 24 30 994       Щочетверга в крановому полігоні майстриня виробничого навчання Півинь Л.І. проводить навчання молодих майстринь з професії "Машиніст крана металургійного виробництва" з метою ознайомити з особливостями проведення уроків в/н у крановому полігоні та як краще навчити здобувачів освіти з будовою та керуванням металургійного крана.

Подяка НМЦ ПТО за активну участь у Всеукраїнському тижні професійної (професійно-технічної) освіти

16 КЦПОММ 2

СЬОГОДНІ про ПРОФОРІЄНТАЦІЮ!

 

Вибір професії є досить складним процесом для учнів, але й досить важливим кроком у їхнє майбутнє»,- вважає профорієнтаційна команда ДНЗ «КЦПОММ». Тому докладає зусилля у роботі з учнями шкіл міста.

Слайд1

Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти

В Криворізькому центрі професійної освіти металургії та машинобудування розпочато Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти.
  
  
 

Енергозбереження - наша спільна турбота

         unnamedВ рамках тижня енергозбереження, що проходив в закладі освіти з 8 листопада, викладачі та майстри підготували багато корисної та цікавої інформації про засоби заощадження енергетичних ресурсів. Проекти, що підготували Колпащикова В.А та Бойко Я.О надають поради як заощаджувати кошти та зберігати енергії. У проєкті викладачки Гермак О.Л. " Новинки електротехніки" є інформація про "чудеса" енергозбереження які ми будемо застосовувати у недалекому майбутньому.

Приємного перегляду:   https://drive.google.com/file/d/12Wexcfw8opzv2WGSuA9bAstJsKrafMnu/view?usp=sharing

 

День української писемності і мови

395         До Дня української писемності і мови в режимі онлайн бібліотекарями центру було проведено Non-stop «Говоримо українською».

         Дякуємо всім здобувачам освіти, які взяли активну участь.       https://youtu.be/QqoPwmR_5dc

 

 

Відкритий урок для машиністів крана

IMG 20211028 094149

       28 жовтня 2021року майстер виробничого навчання Качаненко Любов Олександрівна провела відкритий урок в вальцетокарному цеху ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з учнями гр.МК-20, які проходять виробниче навчання в цьому цеху за професією «Машиніст крана металургійного виробництва. Учні закріпили знання знакової сигналізації та продемонстрували вміння керувати краном за допомогою приладу дистанційного керування.

Не лише власна енергія, а й допомога у навчанні

       СБ 2Міні-СЕС має стати майданчиком для проведення практичних занять здобувачів освіти, що навчаються за професіями «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж». Крім того, у навчальному закладі заплановано запровадити проєкт «Альтернативні джерела енергії».

       «Насправді, запуск нашої міні-СЕС — це не стільки питання грошей, скільки питання екології. Ми хочемо показати позитивний приклад іншим, що можна запустити власну невелику електростанцію, яка зробить свій внесок у зменшення парникових газів і буде виробляти безпечну для довкілля енергію», — переконаний директор закладу Григорій Горб.

        «Потужність наших двох сонячних панелей складає приблизно 680 Вт, що покриває поточні потреби спортивного та тренажерного залів в електроенергії» - зазначив керівник навчально-практичного центру електромонтерів Юрій Клименко.

       На прикладі ми показуємо принципи роботи сонячних панелей для забезпечення електроенергією звичайного будинку, навчального закладу. Найголовніше, що це цікаво учням.

Майстер-клас Бурдейної Т.Ю.

     26.10.2021 викладачка нашого центру Т.Ю. Бурдейна провела майстер-клас з розробки та використання дидактичних ігор на уроках під час проведення обласної секції викладачів природничих дисциплін.  Були представлені настільні ігри власної розробки та приклади моделювання з паперу. Тетяна Юріївна просто вразила всіх своєю креативністю, за що отримала позитивні відгуки після виступу.

2610 5

Засідання педагогічної ради

2510 3       Традиційно, в умовах карантину в закладі було проведено чергове засідання педагогічної ради в онлайн-режимі на платформі ZOOM - 25.10.2021. Питання, що були винесені на обговорення: адаптація та соціальний захист нового контингенту, аналіз успішності здобувачів освіти І курсу та виконання державного/регіонального замовлення. Також були розглянуті питання самоаналізу освітньої діяльності в рамках атестації професії "ЕМООМ", самоаналіз діяльності закладу в рамках внутрішнього аудиту, затверджено Положення про НПЦ верстатників. Окрім того, було розглянуто питання дотримання академічної доброчесності учасників освітнього процесу.

Всеукраїнські змагання ,,Козацька наснага"

       777jpg555З 5.10 по 7.10.2021 у місті Львові відбулися фінальні всеукраїнські змагання ,,Козацька наснага". Дніпропетровську область на цих змаганнях представляв наш заклад, посилений трьома хлопцями з криворізьких училищ. Наша команда (8 криворізьких хлопців) змагалися з кращими командами України і показала гідний результат в багатьох видах програми, а в перетягуванні канату ми були другими, програвши лише у фіналі. До складу нашої команди увійшли: Орєшкін Віталій, Кутергін Дмитро, Булай Дмитро, Дерев'янко Вадим, Бондар Денис (всі представники КЦПОММ) та Батраков Кирило, Хмельов Сергій (МЦППВ), Галушко Олександр (КПТГЛ). Наші хлопці мали можливість познайомитись з такими ж спортсменами з різних областей України, прогулятись вулицями старовинного міста Лева, ознайомитись з культурою цього славетного міста.

 

Ми роду козацького діти

24773406c31        12.10. 2021 в читальному залі бібліотеки відбувся  інтелектуальний марафон «Ми роду козацького діти», присвячений Дню Захисника України. Здобувачам освіти були запропоновані конкурси:  козацька вікторина, складання картини за пазлами,  приказки козаків (вставити пропущені слова),  встановлення відповідності між історичними постатями та грошовими купюрами, «тлумач» (переклад українською мовою). Для першокурсників бібліотекарі Ірина Григорівна та Ольга Іванівна підготували і презентували  виставку- інсталяцію «Козацькими стежками» та віртуальну виставку «Козацькому роду нема переводу». Під час виконання завдань звучали українські козацькі пісні.

 

 

Ділимося досвідом

5656       12 жовтня В ДНЗ "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування" викладач фізики та астрономії Сапегіна Галина Володимирівна провела в групі другого курсу ЕГЗ №3 відкритий урок з фізики  на тему " Основи термодинаміки. Внутрішня енергія". Педагогиня довела раціональність і доцільність використання комп'ютерних засобів і технологій на уроці фізики, насамперед, під час демонстрації фізичних дослідів.

112233

Тиждень суспільних дисциплін 2021

11 жовтня 2021 року в нашому  закладі освіти розпочато тиждень суспільних дисциплін 2021. Презентовано виставку творчих робіт талановитих і креативних здобувачів освіти. Роботи присвячені видатним сторінкам та діячам історії.

Традиційно  тиждень розпочався  з історичної інтелектуальної гри "Кліо", яку провела викладач історії Лапчик Єлизавета Олександрівна. Історична гра проходила у формі інтелектуального змагання серед груп ЕМ-11 та ЕГЗ-10. Здобувачі освіти пройшлися  видатними сторінками  української історії, пригадали часи Київської Русі, козаччини, Першої та Другої світових війн, хроніку російсько-української війни на Сході України, розшифровували історичні послання, вгадували постаті видатних воїнів - синів і дочок України тощо. У чесних змаганнях команд "Січ" і "Козаки" перемогла дружба.1811

Обласна секція з професій зварювального виробництва

11.10 1

          11 жовтня 2021 року педагоги центру взяли участь в обласній секції педагогічних працівників професій зварювального виробництва, де ознайомились з тенденціями та пріоритетними напрямами підготовки кваліфікованих робітників зварювальних професій, оновленням змісту П(ПТ)О через підвищення фахової компетентності педагогів, результатами запровадження дуальної форми здобуття професійної освіти, роботою Навчально-практичних центрів.

       Методист центру Кепша О.М. ознайомила учасників засідання з досвідом використання новітніх онлайн-інструментів у підготовці зварників та презентувала SMART-комплекс з навчальної дисципліни «Газотермічна обробка металів». Даний комплекс розроблений на платформі NEOLMS за проєктною технологією керівника наукової Школи створення SMART-комплексів навчальних дисциплін Гуменного О.Д., к.п.н., старшого наукового співробітника лабораторії ЕНР Інституту ПТО НАПН України.

       Матеріали виступу розміщені на сайті НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.

 

Профілактика проявів негативної поведінки серед неповнолітніх

0610 31

     06.10.2021 року інспектором патрульної поліції Алмасрі К.І. та головним спеціалістом ССД виконкому Металургійної у місті ради Костроміним М.В. була проведена профілактична бесіда для здобувачів освіти першого курсу на теми "Відповідальність підлітків за порушення закону" та "Профілактика проявів негативної поведінки серед неповнолітніх".

Екскурсія для першокурсників

     Стало традицією для бібліотекарів центру Ірини Робакідзе і Ольги Лемеш в рамках співпраці з Центрально-Міською бібліотекою для дорослих організовувати екскурсії. Здобувачі освіти групи № 13- майбутні машиністи крана – 6 жовтня 2021 року побували у бібліотеці.

      - Бібліотека наша сучасна, стильна, крута,- говорить завідувачка бібліотеки Валентина Косих.

    У цьому переконались першокурсники, відвідуючи всі зали бібліотеки, яка знаходиться на проспекті Поштовому.

0610 1

Детальніше...

КЦПОММ приймає майстер-клас для токарів в рамках конкурсу WorldSkills Ukraine

https://drive.google.com/file/d/1XO_J3mBZ4mltyUaDP5iwcEp1Xl_ClWEM/view?usp=sharing

04.10

 

 

Бібліотека – територія єдності

2909 12909 3   2909 2

 

 

 

 

 

 

 

  29.09.2021 в читальному залі бібліотеки центру пройшов бібліотечний урок «Бібліотека – територія єдності». Здобувачі освіти ознайомились з історією створення центру, бібліотечним фондом та можливостями бібліотеки. Активними були першокурсники, відповідаючи на питання вікторини «Моя країна – Україна». Юнаки та дівчата взяли участь у флешмобі «Україна». На урок був випускник центру Фірсов Іван, який розповів молоді , як склалась його робітнича біографія «Від робітника до провідного інженера Інгулецького ГЗК».  

 

Що змінилось у КЦПОММ після приїзду міжнародного експерта?

       З 4 по 28 вересня  2021 року в рамках проєкту UA-KRISWEIS  у ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» перебував представник Служби старших експертів SES пан Андреас Ленерт.

      Візит експерта був спрямований на допомогу у питаннях підготовки електрогазозварників, підвищення фахового рівня майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін.

      Міжнародний експерт надавав допомогу консультативно-навчального характеру учням та педагогічним працівникам. Учні мали змогу спостерігати майстер-класи Андреаса Ленерта і одержувати знання і навички міжнародного рівня, ознайомитись із європейськими стандартами і технологіями; педагогічні працівники – отримати бізнес-консультації, підвищили кваліфікацію і обмінялися досвідом роботи.

      Попереду ще багато роботи, але ми готові йти до мети!

12   151213

Національний урок пам'яті

29.1 3  29.1 21       До 80-х роковин трагедії Бабиного  Яру та вшанування пам'яті загиблих в період Голокосту викладачем історії Лапчик Єлизаветою Олександрівною було проведено Національний урок пам'яті для здобувачів освіти центру. Здобувачі освіти здійснили історичний екскурс в часи нацистської окупації України, дізналися про трагедію Бабиного Яру, ознайомилися зі спогадами очевидців подій та праведників народів світу, що рятували єврейське населення ціною власного життя.

Також відбулося обговорення фільмів, присвячених Голокосту, проблемних питань з теми геноциду єврейського народу, зокрема було проведено бесіду на тему "Чи варто пам'ятати про трагедію Бабиного Яру і навіщо?".

 

 

Мати гарне здоров’я — так круто!

Рятівною силою в нашому світі

є спорт – над ним як і раніше

 майорить прапор оптимізму,

тут дотримуються правил і

поважають супротивника

незалежно від того, на чиєму

боці перемога.

Д. Голсуорсі

 

Ці слова Д. Голсуорсі стали лозунгом спортивного свята, що відбулося в ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії  та машинобудування». Традиційно цікаво пройшли змагання з різних видів спорту. Всі були задоволеними і щасливим! І справді, щастя починається з тілесного та духовного здоров’я. Завжди мати вигляд на всі 100 %, почуватися впевнено і щасливо допоможе спорт.

Олімпійський тиждень триває

01

       Шахи – це не тільки гра, що приносить задоволення, а й ефективний засіб для розумового розвитку.

       13 вересня 2021 року, в рамках олімпійського тижня в нашому закладі відбувся шаховий турнір. В змаганнях взяли участь 16 учнів, які показали, що вони вміють швидко аналізувати ситуацію та робити логічні висновки.

       Вітаємо з перемогою Побережного Іллю, здобувача освіти групи МК 7!

02

Майбутнє потребує досвіду

090909

В рамках міжнародної співпраці між ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» і німецької Служби Старших Експертів (SES) розпочато проєкт «UA-KRISWEIS".  Мета проєкту – підвищення кваліфікації викладачів та майстрів, що ведуть підготовку електрогазозварників, вивчення нових технологій зварювання.  Німецька Служба Старших Експертів є провідною громадською організацією Німеччини, яка об'єднує фахівців різного профілю, які готові на громадських засадах надавати консультаційні послуги за кордоном

Головна відмінність експертів SES — їх багаторічний досвід, фахові знання та компетентність, якими вони діляться даром, підвищуючи таким чином кваліфікацію колег по всьому світу.

В перший день свого перебування у ДНЗ "КЦПОММ" представник німецької Служби старших експертів Андреас Ленерт ознайомився з навчальним закладом, відвідав уроки виробничого навчання у  токарній та зварювальній майстернях, спілкувався з майстрами виробничого навчання та викладачами спецтехнології зварників. Так би мовити вивчав "ситуацію" для організації подальшої спільної роботи в рамках проєкту

070707

Практично-навчальний тренінг зі зварювання від Німецької Служби Старших Експертів

13 09 1

       Німецька Служба Старших Експертів (SES) - провідна громадська організація Німеччини, яка об'єднує фахівців різного профілю, котрі готові на громадських засадах надавати консультаційні послуги не тільки у Німеччині, а й за кордоном, у вирішенні конкретних питань, проблем у різних сферах, у тому числі в освітній, сприянні їхньому розвитку, підвищення ефективності та зростанню компетентності їхніх працівників.
       Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування очікує на прибуття Старшого Експерта Служби SES Андреас Ленерта (Andreas Lehnert) - інструктора-зварника, сертифікованого міжнародного спеціаліста зі зварювання. 
       Даний візит триватиме з 11.09 по 02.10. 2021 року. Серед низки заходів, відповідно до Програми візиту, передбачено й практично-навчальний тренінг для зварників (здобувачів освіти), майстрів виробничого навчання та викладачів спецдисциплін.

Олімпійський урок в центрі

09.0909.092    

      Сьогодні в центрі був проведений олімпійський урок, присвячений Всеукраїнському дню фізичної культури. Презентацію уроку провела викладач фізвиховання Слюсар Д.В.

     З початком наступного тижня в центрі будуть проведені заходи в рамках олімпійського тижня. Від імені адміністрації закладу вітаємо всіх причетних з наступаючим святом, бажаємо здоров'я та наснаги!

 

 

 

Від благоустрою їдальні КЦПОММ до збереження здоров’я здобувачів освіти

0609106092

 

    Умови, в яких перебуває учень під час освітнього процесу, значно впливають на якість засвоєння знань. Тому кожен куточок навчального простору має працювати на ефективність процесу навчання.

На думку Григорія Гроба, директора закладу, створення комфортних умов для організації правильного та раціонального харчування можливе лише шляхом модернізації їдальні центру, приведення матеріально-технічної бази у відповідність до сучасних санітарно-гігієнічних вимог організації харчування учнів.

«Їдальня посідає одне з важливих місць серед приміщень центру. Це і місце для прийому їжі, і територія відпочинку, де мають панувати комфорт, позитивна та затишна атмосфера. Кольорова гама приміщень, якість меблів та їх зручне розташування, сучасне технічне обладнання – все це є запорукою створення справжньої зони комфорту, гарантією збереження здоров’я учнів», - стверджує керівник закладу.

Наразі завершені роботи, їдальня готова приймати здобувачів освіти. Маємо на меті, що їдальня стане одним з найвідвідуваніших приміщень у закладі, де гарантовано буде смачне та безпечне харчування.

 

 

06093

Професійне навчання розпочато!

     Процес професійного навчання здобувачів освіти починається з першого ж дня їхнього навчання в закладі освіти. Для «першачків» вже пройшли перші уроки виробничого навчання в майстернях ДНЗ «КЦПОММ». Хвилювалися?.. Безумовно!!! І діти, і майстри!

     Але у кожного з них своя ціль. Учні хочуть отримати професію, майстри виробничого навчання, викладачі готують їх до самостійної праці, яка ґрунтується на знаннях.

0609

1 Вересня 2021

Перший урок в стінах нашої Альма-матер111 3

Засідання педагогічної ради

           31 серпня 2021 року в центрі у звичному режимі проведено засідання педагогічної ради за підсумками роботи педагогічного колективу у 2020 - 2021 навчальному році. Розглянуто пріоритетні напрями роботи закладу на новий 2021- 2022 навчальний рік

222

Абітурієнти КЦПОММ! Всі останні новини!!!

У ДНЗ «КЦПОММ» триває вступна кампанія-2021 для вступників, які виявили бажання отримати освіту в стінах Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування.

                                                                                               Коментуючи перебіг цьогорічної вступної кампанії, представники приймальної комісії     КЦПОММ відзначили, що зараз у вступників дуже в21ідповідальний етап. 239 учнів            сьогодні пройшли вступні випробування з математики, фізики та хімії.

11

Проводь час з користю

1
 🔥Завершуй літо з Career DAY Talks🔥
Залишилось півмісяця літа, а це означає що незабаром тебе чекають нові знайомства і нові можливості! 
Тож, радимо тобі послухати новий Career DAY Talks - у ньому будуть і лайфхаки, поради та цікавинки від стажерів програми GoPro:
🟢 Хто вони та як почали своє професійне стажування
🟢 Що таке адаптація та як вона проходила 
🟢 Корисні поради від стажерів
📲Реєструйся сам та розкажи друзям: https://cutt.ly/tQYv6JP
 
 
 

Відкриття НПЦ верстатників відбудеться!

КЦПОММ отримає кошти на відкриття навчально практичного центру 1

ДКА 2021

 

05 07 1     Ось і закінчився 2020 – 2021 навчальний рік! Одним з найважливіших 05 07 2показників якості професійної підготовки здобувачів освіти ДНЗ «КЦПОММ» є державна кваліфікаційна атестація, коли учні мають можливість показати свої знання, вміння та навички, які вони здобули під час навчання у стінах навчального закладу. Захист дипломів – це завжди хвилююча та урочиста подія і велика відповідальність.

     Члени державної кваліфікаційної комісії слухали учнів, розглядали представлені матеріали та оцінювали їх. Здобувачі освіти демонстрували свої знання з різних питань, виконані креслення, навички письмового опису технологічних процесів та презентації. Члени ДКА відмітили високий рівень підготовки майбутніх кваліфікованих робітників і привітали здобувачів освіти. Підготовка була багатоденною, але підсумок того вартий. Здавалось би, недавно першокурсники переступили поріг навчального закладу. І ось тепер ще одна сторінка їх біографії !!!

 

Нас приймає ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

30 06 2

Традиційно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді. Це свято засноване Указом Президента України від 22 червня 1994 року на підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України.

З нагоди цього свята Криворізький  кабінет НМЦ ПТО У Дніпропетровській області організував екскурсію здобувачі освіти ДНЗ «КЦПОММ» на підприємство ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

30 06 1

Запрошуємо на екскурсію!

18.06

Педрада

09062        9 червня 2021 року згідно з річним планом роботи у закладі в режимі онлайн відбулось засідання      педагогічної ради по допуску учнів випускних груп до ДКА

 

 

 

 

Вітання з нагоди ювілею

Компетентний та досвідчений фахівець, мудрий та розсудливий керівник Григорій Горб продовжує приймає вітання та нагороди з нагоди ювілею. Так, голова Металургійної районної у місті ради Геннадій Шаповалов та його заступник Павло Гивель вручили нагрудний знак "За заслуги перед містом" ІІІ ступеня та Почесну грамоту виконкому Металургійної районної у місті ради

01

Електронні освітні ресурси КЦПОММ в сфері професійної підготовки кваліфікованих робітників машинобудівної галузі

456789

       З метою обміну досвідом щодо розробки сучасних ЕОР у Всеукраїнському вебінарі «Сучасні підходи до розробки навчальних посібників для забезпечення освітніх потреб ЗП(ПТ)О» спікерами стали й педагогічні працівники центру:

       Методист Ольга Кепша презентувала SMART-комплекс з навчальної дисципліни "Газотермічна обробка металів", що створений на платформі NEOLMS.

       Питання "Сучасні цифрові платформи для розробки електронних підручників" висвітлила Ольга Гермак, викладач професійно-теоретичної підготовки електромонтерів. Педагог також презентувала власний електронний підручник "Електротехніка з основами промислової електроніки".

       За результатами проведення Всеукраїнського вебінару методичною службою НМЦ ПТО у Дніпропетровській області планується створення електронного збірника статей і презентацій.

 

Вітаємо з перемогою!

27.05.21

За підсумками обласного віртуального конкурсу професійної майстерності серед викладачів української мови і літератури "Мій кращий конспект уроку" відзначено й викладачів філологічних дисциплін центру:

Віту Скрипченко - Дипломом ІІІ ступеня;

Лесю Нітченко - сертифікатом за участь у конкурсі. 

Вітаємо наших педагогів!!!

Чемпіонат Європи? А чому б ні!

футбол

Вітаємо команду КЦПОММ з перемогою у фінальних змаганнях 65-ї обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Так тримати!!!!

Вітаємо з перемогою!

27.05.21 1Вітаємо з призовим місцем викладача професійно-теоретичної підготовки, керівника гуртка технічної творчості "Іскра" Чудасову Лілію Василівну!

За представлену методичну розробку "Технологічний процес виготовлення ємності для сипучих матеріалів" в обласному конкурсі на кращу методичну розробку з науково-технічної творчості викладач посіла ІІ місце.

Пишаємося нашими педагогами!!!

 

 

 

День відкритих дверей, або Стороннім вхід дозволений

ДОД25 травня 2021 року в ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» відбувся День відкритих дверей.

Ця назва, насправді, на сьогоднішній день носить лише формальний характер, адже наш центр уже давно позиціонує себе як «відкритий», тож ми раді гостям будь-якого дня.

Саме з цих причин цього разу було прийнято рішення про зміну формату самого заходу. Окрім очевидних необхідних речей, серед яких інформація про спеціальності, особливості вступної кампанії тощо, основою заходів стали воркшопи та майстер-класи.

ДОД1

У світі є лише одне місце. І воно - перше!

2105     Вітаємо команду КЦПОММ з перемогою в змаганнях з футзалу серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Кривого Рогу!

     Підтримаємо наших хлопців, адже їх чекає фінал у м.Дніпро, де вони зустрічатимуться з кращими командами області, а переможець обласних змагань буде представляти область на Всеукраїнських змаганнях.

 

Флешмоб «Бережи українське - носи вишиванку!»

 20 травня, в КЦПОММ здобувачі освіти першого курсу провели флешмоб «Бережи українське - носи вишиванку», присвячений Дню вишиванки.

https://youtu.be/A2iqsJsxFsM

Вітаємо усіх з Днем вишиванки!

#ПрофтехосвітаВишивана2005 111Українські традиції – одні з найпрекрасніших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них усім.

Одягайте свої вишиванки - і нехай увесь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!

Підсумкове засідання педагогічної лабораторії класних керівників

 20.05Згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області 19.05.2021 року відбулося підсумкове засідання педагогічної лабораторії класних керівників, у якому взяла участь викладач  ДНЗ "КЦПОММ" Сапегіна Галина Володимирівна. Під час секції класні керівники отримали корисні поради від Красулі М. та Клещенко І.

Екологічна акція «Первоцвіт»

       З метою охорони та збереження рідкісних та реліктових рослин, в рамках екологічної акції «Первоцвіт» в нашому навчальному закладі  створений соціальний відеоролик «Первоцвіти моєї малої Батьківщини» (https://youtu.be/Qz1q9e2kKbg).

Леся Українка у вимірах національної і світової культури

14.05 2

До 150 річниці видатної української письменниці, культурної діячки, Лесі Українки учень Ілля Побережний і викладач української мови та літератури Віта Степанівна Скрипченко взяли участь у Всеукраїнській конференції «Леся Українка у вимірах національної і світової культури».

Тези доповіді «Музика і народнопісенна творчість у літературному житті Лесі Українки» включено до збірника тез конференції (який ми отримали разом з сертифікатом за участь), укладеного Волинським національним університетом імені Лесі Українки і національним центром «Мала академія наук України»

З матеріалами збірника тез Всеукраїнської конференції кожен охочий може ознайомитися у методичному кабінеті центру.

Пишаємося нашими талановитими здобувачами освіти і натхненними, відданими своїй праці викладачами.

 

14.05 1

Наодинці з улюбленою книгою

           До Всесвітнього дня книги та авторського права бібліотекарі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування оголосили виставку фоторобіт «Наодинці з улюбленою книгою», приєднатися до якої запросили здобувачів освіти центру. Активну участь прийняли першокурсники.

Дякуємо за надані фотороботи.

Переглянути їх можна за посиланням:   https://youtu.be/H1XP6ktN94c

Засідання секції викладачів суспільних дисциплін

      photo10  29 квітня відбулося онлайн-засідання секції викладачів суспільних дисциплін. На вебінарі виступила викладач КЦПОММ Лапчик Єлизавета Олександрівна на тему "Онлайн курс з громадянської освіти 3D Демократії: можливості для вчителів та учнів". Під час виступу Єлизавета Олександрівна поділилася власним досвідом та враженнями від роботи з онлайн-курсом з громадянської освіти на платформі citizen.in.ua. Єлизавета Олександрівна розкрила переваги використання ресурсу для підвищення кваліфікації викладачів, а також про можливості його використання для проведення онлайн та офлайн-уроків. Додаткову увагу було приділено висвітленню компетентнісної орієнтації веб-майданчика онлайн-курсу.   photo11

Науково-практична конференція «Довкілля – 2021»

photo928 квітня відбулася обласна науково-практична конференція «Довкілля – 2021. Екологічна освіта і виховання: найкращі практики».

У конференції взяли участь методисти НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, науковці Криворізького державного педагогічного університету І.Комарова, кандидат біологічних наук, старший викладач кафедри ботаніки та екології КДПУ та В.Савосько, кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки та екології КДПУ, викладачі природничих дисциплін, здобувачі освіти ЗП (ПТ)О області.

Викладач нашого центру Бурдейна Т.Ю. представила свій досвід природоохоронної та еколого-просвітницької роботи. 

ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!!!

             Ура!!!! Ми перемогли!!!! Нещодавно ми проводили Найбільший урок у світі «Планета -мій дім», а сьогодні - радіємо перемозі. Серед усіх учасників ми в 50-ці переможців, які отримають приз — набір для збирання станції̈ моніторингу якості повітря. За допомогою цього простого в користуванні приладу наш заклад долучиться до збору даних у нашому індустріальному Кривому Розі для SaveEcoBot — єдиного в Україні екологічного чатботу. Сувеніри вже отримали, чекаємо гололовний приз наприкінці травня. Вітаємо викладача Бурдейну Т.Ю. та її учнів з перемогою.  #планета_мій_дім

30.04

Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін

 • photo1        20 квітня 2021 року наші учні долучилися до онлайн уроку "Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін", присвячений Дню Землі, у рамках проекту #планета_мій_дім. Урок провела ініціативний викладач нашого центру Бурдейна Тетяна Юріївна. Учні були настільки активними, що не помітили як промайнула ціла година та висловили бажання втілити в життя проект по встановленню баків для сортування сміття в нашому закладі.
Детальніше...

Прекрасне завжди поруч із нами

4

У кожній людині живе потяг до прекрасного. Краса нікого не залишає байдужим, вона творить з людиною дива. Завжди хвилює й захоплює нас.

Одного квітневого чарівного ранку, а він і справді був чарівним,  територія  ДНЗ «КЦПОММ» прикрасилась петриківським розписом і рекламним банером.

Цю красу створили працівники закладу – директор Григорій Горб, заступник директора Денис Махиня, викладачі Наталя Петрова, Дмитро Ваврик,  Станіслав Лозовський, майстри в/н Віталій Шакалов, Богдан Куркін та Леонід Бондаренко.

12.04

 

 

 

 

"Ми - патріоти України!"

 

І місце Ми Патріоти України

Найталановитіші учні ДНЗ "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування"взяли участь у Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі "Ми - Патріоти України!" від освітнього порталу "Шкільний світ". Пишаємось нашими переможцями!
 
ІІ місце Ми Патріоти УкраїниТАК  ТРИМАТИ!!!
 

Вітаємо нашого талановитого викладача Бурдейну Тетяну Юріївну з черговою перемогою!!!

Бурдейна Т

Атестація педпрацівників 2021

0 02 05 2e19b3e3cd32f5eb5a3f65769850c934973add0f4aa61551cca914a00ab61220 558a3449Відповідно до плану роботи 26 березня в закладі відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Педагогічні працівники, що атестуються,  представили на розгляд комісії портфоліо, в яких відобразили свої педагогічні напрацювання, особисті здобутки та участі і перемоги здобувачів освіти в конкурсах, олімпіадах та заходах різних рівнів за міжатестаційний період.

          Вітаємо педагогічних працівників центру з успішною атестацією та присвоєнням відповідних категорій та педагогічних звань:

 • Чудасову Л.В., викладача спеціальних дисциплін, з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач»;
 • Колпащікову В.А., викладача спеціальних дисциплін, з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»;
 • Лапчик Є.О., викладача суспільних дисциплін, з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»;
 • Сисоєву Г.В., викладача спеціальних дисциплін, з присвоєнням кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»;
 • Клименку Ю.О., майстру виробничого навчання, встановлено 12 тарифний розряд.
Детальніше...

Відеорезюме - інноваційний інструмент пошуку роботи

1

      Всі ми звикли до стандартних методів знайомства роботодавця з потенційним співробітником через його резюме. Воно дозволяє виявити професійні компетенції, зробити загальне уявлення про кар’єрних сходах, а також визначити деякі особливості психотипу конкретної   особистості. Але судити наскільки цей портрет є реалістичним, можна виключно в ході особистого інтерв’ю, а також запросивши рекомендації з минулих місць роботи.

      На сьогоднішній день ринок праці пропонує додатковий інструмент – відеорезюме, яке дозволяє здобувачеві більш глибоко розкрити себе через візуалізацію, а роботодавцю створити загальну картину про особисті якості людини. Здобувачі освіти КЦПОММ сьогодні детально розглядали, що таке відеорезюме і як правильно його скласти.

 

 

СПІЛЬНА СЕКЦІЯ методистів ЗП(ПТ)О та педпрацівників професій машинобудування

 

      На базі Криворізького центру професійної освіти металургії та машинобудування  23.03.2021 року відповідно до річного плану роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області відбулося спільне засідання секції методистів ЗП(ПТ)О та педпрацівників професій машинобудування, де методист КрК НМЦ ПТО Грищук Тамара Степанівна розкрила  роль методичної служби в діяльності навчально-практичних центрів і організації дуальної форми здобуття освіти. Заступник директора з навчально-виробничої роботи Красота Людмила Миколаївна розповіла про використання можливостей НПЦ галузевого спрямування для опанування новими виробничими технологіями в центрі. Методист центру Кепша Ольга Михайлівна презентувала роботу з  використання напрацювань експериментальної роботи та розроблення SMART-комплексу в змісті професійної підготовки.Залучення педагогів до участі у фестивалях та конкурсах та роль методиста ЗП(ПТ)О в організації  сучасних форм методичної роботи в умовах пандемії окреслила методист КрК НМЦ ПТО Кичук Світлана Євгеніївна. Напрацювання творчої групи з розробки навчально-методичного комплекту з професії «Верстатник широкого профілю» представила викладач Пащенко Л.І. Учасники заходу відвідали майстер-клас з відпрацювання практичних прийомів токарної обробки деталі «вісь»  на 3-й розряд (майстер виробничого навчання КЦПОММ Зубенко А.В. та викладач спецдисциплін Пащенко Л.І.).

Центр кар`єри КЦПОММ в дії

 

Атестація заступників ДНЗ "КЦПОММ"

333

День відкритих дверей відбувся!

До участі в цьому заході було зареєстровано близько 100 потенційних абітурієнтів. Було проведено майстер-класи у майстернях навчального закладу та центрі кар’єри.

Всі відвідувачі мали можливість поспілкуватися з майстрами, викладачами і здобувачами освіти КЦПОММ та отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації практик, можливостей працевлаштування. Спілкування відбувалося поруч із спеціальним обладнанням,  стендами. Проводилися і професійно-орієнтовані майстер-класи.

День відкритих дверей

123

Тиждень філологічних дисциплін

00

З 02.03.2021 по 09.03.2021 у навчальному закладі ДНЗ "КЦПОММ" проходив тиждень філологічних дисциплін.

Викладачами української мови і літератури, іноземної мови та здобувачами освіти було проведено ряд заходів присвячених 207 річниці з дня народження Великого Кобзаря, популяризації мовознавчої науки: читацька вітальня "Крилате слово Кобзаря" (викладач Віта Степанівна Скрипченко, учні групи КУХ-14), вікторина "Філологічний калейдоскоп" (викладач Леся Леонідівна Нітченко, учні групи КУХ-14), вікторина "Подорож Лондоном" (викладач Ганна Олександрівна Пономарьова, учні групи КУХ-19).

Відкрито виставку-інсталяцію "Т. Шевченко: погляд через століття" (бібліотекарі центру).

Влаштовано перегляд відеоролика "Заочна мандрівка. Життєпис Т. Шевченка". Найактивніші учні нагороджені подяками і подарунками.

0 02 0a 146f858e6ba08bb50b53d91a8caee82c4f17f23c5961224c07a404ce7652d975 980abd1e

0 02 0a a1c83378af3f91bbd435ab54e61f727f9dfa077c1b24fbbeecaa8e068f2f6947 e6d0df41

0 02 05 54343ca0bff2f4bc5da3d7148ba2148b59bbe9188a485bdd84fa3ecfae90d73b 97c60cc3540ba3c7 9b02 4364 8bf9 f3d520cc03cebe7f64f2 b276 47e0 a2fd 94319091df66

c8dc573a 6758 47f5 a67e 5bf317b3a90a

Майстер-клас «Написання резюме»

1 2

Знайшли чудову вакансію?

Перший крок — зацікавити роботодавця, підкресливши свої найкращі якості.

Як написати резюме, що як мінімум приведе вас на співбесіду, а як максимум — допоможе отримати роботу мрії! 

Здобувачі освіти ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» знайшли відповідь на це питання.

25 лютого 2021 року відбувся майстер-клас «Написання резюме», який провела провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Криворізького міськрайонного центру зайнятості Скрипниченко Єлизавета Ігорівна.

Вона довела, що резюме — це самореклама, яка має показати вас із найкращого боку та «продати» роботодавцю. Тому задача — зробити так, щоб усі пункти резюме «чіпляли». Саме цього і навчилися учні КЦПОММ на майстер-класі.

3 2

5

47

1013

8 1

12

Відкритий урок молодого майстра в/н Сібілевої Т.О.

5

25 лютого 2021р. в крановому полігоні ДНЗ "КЦПОММ" пройшов відкритий урок молодого майстра виробничого навчання Сібілевої Т.О. на тему: "Обов’язки машиніста крана під час ремонту".

Учні групи МК-20 ознайомились з алгоритмом дій машиніста крана під час  його ремонту, закріпили набуті знання на тренажері мостового крана.

6 1

7

Відкритий урок Півинь Л.І.

2 1

23 лютого 2021р. в слюсарній майстерні корпусу №2 майстром виробничого навчання Півинь Л.І. проведено відкритий урок на тему "Нарізання різьби".

Під час уроку здобувачі освіти гр.МК-7 за спеціальністю "Машиніст крана металургійного виробництва" навчилися нарізати зовнішню різьбу на шпильці.

4 2 
4 1

Заяви про себе і свою професію

47

  За ініціативи центру професійної кар’єри  ДНЗ «КЦПОММ» 17 лютого 2021 року відбувся конкурс учнівських проєктів «Заяви про себе і свою професію». 

Основними завданнями конкурсу стало залучення  учнівської молоді до творчої роботи, популяризації робітничих професій, формування професійних навичок, виховання в них  наполегливості вміння формувати й обстоювати власну думку.

Найкращі представники закладу демонстрували свої роботи.

Переможцями стали

І місце – Шевченко Нікіта, група ВШП-12

ІІ місце – Сурай Єгор, група ЕГЗ-11

ІІІ місце  - Могильна Альона, група КУХ-26 .

17

2242

Були ми там – куди нас кликав час

1490

У читальному залі бібліотеки відбувся бібліотечний урок мужності присвячений 32-й річниці виведення військ з Афганістану, який підготували та провели бібліотекарі Робакідзе І.Г. та Лемеш О.І. На урок були запрошені здобувачі освіти 1 курсу та керівник фізичного виховання центру колишній воїн - інтернаціоналіст Трохимчук В.М.
Хлопці та дівчата пригадали та переглянули за допомогою відео хронологію Афганської війни, прослухали поетичні рядки про «афган». Бібліотекарі презентували виставку «Назавжди воїн і патріот», присвячену загиблому в Афганістані випускнику Марманчуку Віктору Павловичу. Із зацікавленням слухали розповідь колишнього ветерана афганської війни Трохимчука В.М.
Бібліотекарі склали та порекомендували читачам списки літератури та кінофільми, які розповідають про ті трагічні події.
 

Школа по створення smart-комплексів

148843908 2749475901957043 4051388736348746947 o

Педагогічні працівники закладу: методист Кепша О.М. та викладачі Петрова Н.А., Чудасова Л.В., Ліпіна Т.І. з січня 2021 року працюють над створенням Smart-комплексу "Газотермічна обробка металу" в рамках роботи Школи по створенню smart-комплексів Інституту ПТО НАПН України

https://www.facebook.com/kcpomm

ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ ТА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

2021 02 08
З 01,02,2021 по 05,02,2021 був проведений тиждень природничих та фізико-математичних дисциплін, під час якого здобувачі освіти мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах та змаганнях, які підготували наші викладачі Сапегіна Г.В., Калганова О.М., Сущенко С.П., Петрова Н.А., Бурдейна Т.Ю., Плоткіна І.Ю. Наші учні випробовували свої математичні знання на швидкість, досліджували географічну карту, віртуально поринули у космічний простір, знаходили видатних фізиків на грошових купюрах світу та залишили свій екологічний слід, зберігаючи воду та сортуючи сміття. Також створювали інтерактивні модулі з біології та на завершення оформили виставку стіннівок «У світі цікавих наук».
Більше фото на нашій сторінці https://www.facebook.com/kcpomm

Курси Електрогазозварників

14
Протягом лютого місяця 2021 року ДНЗ "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування" проводить набір серед дорослого населення, що мають повну середню освіту на курси Електрогазозварників. Термін навчання - 2 місяці.
Більш детальну інформацію можна отримати в приймальній комісії ДНЗ "КЦПОММ" (пл. Домнобудівників, 10), або за телефоном: +38068-775-27-25.
 

Пропозиції по формуванню державного/регіонального замовлення

05

8 лютого   відбудеться засідання  комісії для здійснення аналізу  обґрунтування проектних  обсягів регіонального замовлення підготовки робітничих кадрів та фахівців закладами професійної (професійно-технічної) освіти у 2021 році

Пропозиції по формуванню державного/регіонального замовлення ДНЗ "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування"

Співпраця навчального закладу і роботодавців

   Співпраця навчального закладу і роботодавців – це перспективний шлях розв’язання багатьох проблем, що виникають у процесі підготовки та подальшого працевлаштування молодих робітників. На сьогодні проблема підготовки ініціативних, конкурентоздатних та професійно-компетентних випускників професійно-технічного навчального закладу є актуальною. Адже сучасний ринок праці диктує свої умови.
     Підготувати такого фахівця – головне завдання нашого навчального закладу. Тому і приділяємо багато уваги співробітництву з Центром зайнятості.
1 лютого спільно з Криворізьким міськрайонним центром зайнятості було проведено майстер - клас на тему: "Пошук роботи. Сучасні джерела пошуку роботи". Провела захід провідний фахівець з профорієнтаціїї, відділу активної підтримки безробітніх - Скрипниченко Єлизавета Ігорівна.

0102 2

 

0102 10102 3

130 річниця П.Тичини

2701 2
27 січня 2021 року на базі ДНЗ "КЦПОММ" викладачами української мови і літератури Вітою Степанівною Скрипченко і Лесею Леонідівною Нітченко та здобувачами освіти було вшановано пам'ять видатного українського письменника Павла Тичини. Відзначено 130-ту річницю від дня народження поета декламуванням віршів, переглядом короткотривалих сучасних заходів інформаційно-комунікаційних технологій.
У дружній, затишній атмосфері відбулося єднання поетичного слова Тичини з душами молодого покоління
 
 

 

 

Про результати проведення конкурсів

Керуючись Порядком проведення конкурсу на заміщення посади керівника державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.08.2019 № 998 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 14.08.2019 № 922/33893, департамент освіти і науки облдержадміністрації повідомляє, що 20 грудня 2019 року проведено конкурс на заміщення вакантних посад керівників державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а саме - Державного навчального закладу "Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування", Державного професійно-технічного навчального закладу «Першотравенський гірничий ліцей» та Державного професійно-технічного навчального закладу «Нікопольський центр професійної освіти».

Надаємо інформацію про переможців конкурсу:

 • керівник Державного навчального закладу «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» - ГОРБ Григорій Григорович.
 • керівник Державного професійно-технічного навчального закладу «Першотравенський гірничий ліцей» - КАЗМІРОВА Людмила Леонідівна.
 • керівник Державного професійно-технічного навчального закладу «Нікопольський центр професійної освіти» - ШЕПОТЬКО Олександр Вікторович.

Шановні колеги!

Шановні колеги!

Разом нам завжди комфортно і легко працювалось, це відображалось у результатах нашої праці. І цей непростий час доводить, що ми не просто колектив, а єдине ціле, родина. Будемо і далі допомагати і підтримувати один одного!

Кожен із нас володіє новими технологіями, що дозволить нам продовжити освітній процес в новому режимі, допомогти нашим учням, протягнути їм руку допомоги. «Все проходить, пройде і це», - головне зберегти здоров’я, оптимізм і віру в перемогу! Здоров’я вам і Вашим близьким!

В. о. директора ДНЗ КЦПОММ Г. Г. Горб