Шалений драйв, інтелектуальні ігри та можливості на майбутнє: здобувачі освіти КЦПОММ взяли участь у відборі до "Нової фабрики" АМКР

13 вересня 2023 року підприємство «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводило набір до "Нової фабрики". Це унікальний проєкт, започаткований у рамках дуальної освіти. Уроки англійської мови, виробничі інтенсиви, екскурсії та цікаві лекції, а по завершенню гарантоване працевлаштування - все чекає на тих, хто буде навчатись у проєкті «Нова фабрика».

 

На АМКР розповідають: це вже другий сезон проєкту і цього разу на підприємстві оцінили запит на майбутніх фахівців та сконцентрували увагу на здобувачах освіти саме фахових коледжів та ліцеїв. Загалом це учні 9 навчальних закладів Кривого Рогу, які здобувають освіту здебільшого за спеціальностями електромонтер та електрогазозварювальник.

Від КЦПОММ у співбесіді взяли участь понад 40 учнів, 27 з них пройшли відбір і мають змогу зануритись у цікаве навчання.

Перше знайомство з «Новою фабрикою» запалило майже усіх. Для майбутніх учнів влаштували інтерактивний захід, в ході якого вони мали змогу познайомитись з проєктом та його майбутніми учасниками.

«Це було неймовірне свято! Для дітей влаштували цікаві конкурси. Важливо, що їх поділили на команди не за закладами освіти, а перемішали, так би мовити, тож в них була змога роззнайомитись та, навіть, подружитись з учнями інших закладів. Взагалі цей проєкт – це велика перспектива для наших дітей. Це їх майбутнє», - із захопленням розповідають майстри виробничого навчання Леся Нагорнюк та Олена Рубаник.

Попереду у наших учнів цікавий та продуктивний шлях. Вже цієї осені на них чекають виробничі екскурсії, святкування Дня студента, та низка лекції від фахівців підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг». Тож бажаємо їм успіху та нових яскравих вражень!