Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Професія 7241

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

Знімок екрана 2024 04 19 202904Діяльність електромонтера:

1.Виконання нескладних робіт на відомчих електростанціях, трансформаторних електропідстанціях з повним їх вимиканням від напруги.

2.Регулювання навантаження електроустаткування, встановленого на обслуговуваній дільниці. Ремонт, зарядження і встановлення вибухобезпечної арматури.

3.Ремонт трансформаторів, перемикачів, реостатів, постів управління, магнітних пускачів, контакторів та іншої нескладної апаратури.

4.Участь у прокладанні трас і проводки.

5.Виявляє та усуває відмовлення, несправності і пошкодження електроустаткування з простими схемами вмикання.

Є така професія – електромонтер Електромонтер - професія робітника в областях електротехніки та енергетики, що займається експлуатацією або ремонтом електрообладнання та електричних ланцюгів. У наш час у зв'язку з швидким зростанням глобальної електрифікації і залежності від електроенергії, електромонтери є найбільш затребуваними фахівцями в будь-якій країні. Значимість безперебійного постачання електроенергії так велика, що, в разі перебоїв, підприємства і держави несуть суттєві збитки, так як в разі відключення від подачі електроенергії практично всі види промисловості, залізничний транспорт і багато інших сфер господарства будуть майже повністю паралізовані і зупинені. Професія електромонтера входить до списку найбільш затребуваних професій. Важливо й те, що професійні навички електромонтера корисні і в побуті.

Практика електромонтерів:

  • ТОВ "Криворіжелектромонтаж"
  • КП "Міський тролейбус"
  • КП "Міський трамвай"

За даними з 1617 вакансій, розміщених на Work.ua із заголовком «Електромонтер» і за схожими запитами-синонімами «Електромонтажник», «Електрорадіомонтер», «Електрик» та ін. протягом перших трьох місяців 2024 року в середньому «Електромонтер» в Україні заробляє 20000 грн.

зображення viber 2024 04 19 20 37 23 711  зображення viber 2024 04 19 20 38 55 993