Виробнича практика на підприємствах

 Дипломна робота випускниці групи МК-20 Бойченко Олени

Проходимо навчання на підприємстві

12333      7 жовтня майстер виробничого навчання Сибілева Тетяна Олександрівна провела відкритий урок на підприємстві МЕТІНВЕСТ - КРМЗ в транспортному цеху. Здобувачі освіти групи МК 20 ознайомились з технологічними картами та схемами стропування двигуна, правилами керування електромостовим краном при транспортуванні двигуна.

 

Виробнича практика 

здобувачів освіти проводиться безпосередньо на робочих місцях на підприємствах і у сфері послуг з метою удосконалення здобутих знань, умінь, практичних навичок, що необхідні для досягнення відповідного рівня кваліфікації, встановлених державними стандартами, а також з метою забезпечення їх соціальної, психологічної і професійної адаптації в трудових колективах.

Порядок надання оплачуваних робочих місць для проходження учнями виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах і у сфері послуг здійснюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 07.06.99 № 992 «Про затвердження Порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами закладів професійної (професійно-технічної) освіти виробничого навчання та виробничої практики» (із змінами).

Картинки на підприємствах

Виробнича практика здобувачів освіти проходить на підприємствах, організаціях, установах із оформленням необхідних документів. Договори на проходження виробничої практики укладаються у відповідні терміни - за два тижні  до початку практики.

Переліки підприємств, які надають учням робочі місця для проходження виробничого навчання та виробничої практики, формуються закладом освіти з урахуванням пропозицій підприємств-замовників.

 

Виробнича практика учнів завершується виконанням пробної кваліфікаційної роботи.