Гуртожиток

 

Побутові умови проживання учнів

Мешканці гуртожитку проживають в кімнатах по 2 - 4особи в залежності від кількості квадратних метрів, де на кожного проживаючого припадає 6 кв. м згідно санітарних норм.

В кожній кімнаті є санітарний вузол, шафи для одягу, прикра ватні тумбочки для особистих речей.

Для здобувачів освіти пільгової категорії підготовлено 4 кімнати.

В гуртожитку обладнана побутова кімната, в якій є:

  • Швейна машинка;
  • Дошка для праски речей;
  • Електропраска;
  • Сушила для сушки речей.

Для сушки речей є вихід на балкон.

В зв’язку з відсутністю в гуртожитку гарячого водопостачання в кімнатах є бойлери для забезпечення гарячою водою мешканців.

 

Харчування учнів

Мешканці гуртожитку забезпечені 3-х разовим гарячим харчуванням в їдальні центру, яка знаходиться в навчальному корпусі поряд з гуртожитком.

Але діти  можуть приготувати їжу і в гуртожитку. Для цього в кімнаті приготування їжі є 4-х комфортна електрична плита, 2 холодильники, шафа для посуду, мікрохвильова піч, раковини для миття посуду тощо.

 

Позаурочна зайнятість мешканців гуртожитку

В гуртожитку обладнана кімната самопідготовки. В ній розміщені навчальні столи, настільні лампи,  комп’ютери, шафа з  навчальною та художньою літературою, телевізор.

Кожного дня в гуртожитку чергують викладачі, які проводять навчальні консультації, цікаві бесіди, ведуть засідання гуртків народної творчості (вишиванки, молодої господині, тощо).

Щотижня в гуртожитку працюють психолог, соціальний педагог, бібліотекар. Всі категорії педагогічних працівників проводять практичні заняття, тренінги, цікаві зустрічі, вечори.